reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maziajka w pierwszym trymestrze to przewaznie chyba każda ma problem z jedzeniem. Ja ogólnie nie jadłam nabiału i miesa ze względu ze przed ciąża byłam weganka. Kontrolowałam poziom żelaza i wit b12 i było wszystko ok także sie nie przejmuj. Pozniej cos podjadalam bo sie bałam ale ogólnie gin mi mowila ze nie musze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam wskazania a nawet 3 choroba neurologiczna plus rdzenia kregowego plus wada wzroku.

ganngov3t4agl1lv.png
Biedna :( tzn moze nie ale ja cc sie boje jak ognia :) mimo wady wzdroku, rotacji kregoslupa i podwichniecia stawu kregowego, o mikrogruczolaku i podwojnej macicy nie wspominajac bardzo sie uparlam na porod naturalny. Ale ja jestem schizara na nacinania wszelkie ciała. Jak sie czujesz ?:) ja lepiej..
Millo i Antonia czekamy!! Kiedy testujecie?
 
Ostatnia edycja:
Imama to.mnie pocieszylas bo poki co moja dieta to dno totalne ratuje sie tymi sokami wlasnie zrobilam sobie marchwiowo jablkowy i pije.

Katja no co Ty ja tam.sobie nie wyobrazm sn
:-) jedyne czego sie boje to narkozy:-(

ganngov3t4agl1lv.png
 
Ja dopiero zaczęłam cykl[emoji3] skończyła się @ i powoli ruszamy do dzieła. Termin @ czyli testowania 25.11, trochę jeszcze daleko...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Testujesz w moje imieniny, to musi byc dobrze przepowiadajaca data :) a Milloo? Jak tam?
Maziajko sn nie jest takie tragiczne. Najwazniejsze, aby kazda podczas porodu sn lub cc -czula sie komfortowo w miare mozliwosci psychicznie. :)
 
Hmm..mam dwa porody sn za sobą, bez znieczulen. Komfortowo nie było [emoji23][emoji23][emoji23]
Ten cykl mi się strasznie dłuży. Wczoraj wykorzystalam mam nadzieję ostatnią szansę i z towarzystwem byliśmy na mieście w klubach. Tańce do 4 rano. Pełno pifka, drinków itp. Wybawilam się wśród młodych, ciągle na parkiecie. Teraz już mogę zachodzić w ciążę [emoji3]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciężarne Mamuśki- ja jeśli chodzi o poród SN to polecam picie herbatki z liści malin, wiesiołek doustnie i dopochwowe oraz masaże krocza specjalnym olejkiem z weledy. Nie wiem w sumie na 100% czy to pomogło ale ja bardzoooo na serio masakryczny szybki poród miałam pierwszy a drugi to juz na serio o 18 dostałam boli o 19:30 pojechałam do szpitala, 20 parte i 20:25 urodził sie moj syn. Cieżko było bo z ręka na główce ale dałam rade. Ja stosowałam do wywołania porodu koktail położnych jak to zwą, koktajl z olejem rycynowym. W Niemczech stosowany zamiast oksytocyny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciężarne Mamuśki- ja jeśli chodzi o poród SN to polecam picie herbatki z liści malin, wiesiołek doustnie i dopochwowe oraz masaże krocza specjalnym olejkiem z weledy. Nie wiem w sumie na 100% czy to pomogło ale ja bardzoooo na serio masakryczny szybki poród miałam pierwszy a drugi to juz na serio o 18 dostałam boli o 19:30 pojechałam do szpitala, 20 parte i 20:25 urodził sie moj syn. Cieżko było bo z ręka na główce ale dałam rade. Ja stosowałam do wywołania porodu koktail położnych jak to zwą, koktajl z olejem rycynowym. W Niemczech stosowany zamiast oksytocyny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Herbatkę z liści malin w Anglii też polecają . Trzeba zacząć ja pić 6-4 tyg przed porodem. Powiem szczerze , że na mnie nie działała :) ciąża przenoszona 10dni i poród nic fajnego ;)
 
reklama
Arya chyba jak ze wszystkim. Na Jednych działa na innych niestety nie. Ale ten koktail to dwa razy wywołałam poród. Od wypicia to po 4-6 h miałam skurcze. Wiec w przypadku przenoszenia to napewno lepsze niż wywoływanie w szpitalu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry