reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Millo zrób bete i wszystko jasne, opóźnienie spore to chyba faktycznie wynika z późniejszej owulacji
Miciurka mi masowanie sutkow pomagalo wywoływać skurcze plus krecilam się na dużej pilce dmuchanej
Co do czynników to ja miałam,zakwaszanie plus odstęp dwa i pół dnia. Wcześniej lekka dieta, mój mąż to piwosz
 
reklama
Miciur-ka, a sex próbowałaś [emoji6] niby pomaga przyspieszyć ale na mnie nic nie działało. Przynosiłam 10 dni [emoji5]️. Choć mam nadzieję, że już na porodowce jesteś [emoji6]

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Zrobie bete zrobie.Dziekuje ze staracie sie mnie wspierac ale tak jak mowie owulacje mialam 12 grudnia bo 21 czyli 10 dni po pokazal sie cien cienia.Nie moglam miec pozniej..najgorzej ze pol rodziny wie bo moj syn wszystkim wypaplał..;(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie patrz na rodzinę szkoda tylko malca bo będziesz musiała mu to jakoś wytłumaczyć u mnie też dzieci się dowiedziały i mama bo jak szłam do szpitala to musiałam z kimś zostawić dzieciaka
 
Miciurka masowanie brodawek pomaga ale to trzeba przez dłuższy czas robić dobra jest pożadna lewatywa ale to jest dobre jak już zacznie się poród choć może przyspieszyć ale ciepła woda masaż brodawki i brzucha nie zaszkodza mnie kazała położna masować na porodowce bo miałam skurcze które się zatrzymywały nieregularne
 
Miciurka ale widzę że masz 37+6, daj jeszcze posiedzieć maleństwu do 39 tc choć.
Ja bym chciała urodzić 39+0 (akurat będzie ładna data :p) (nie wczesniej i lepiej nie później, bo o ile znów przyczepi się nadcisnienie to bedę musiała w dniu terminu najpóźniej urodzić). Synka urodziłam 39+2.

Millo to jutro daj nam znak! Chciałabym aby bylo tak jak pisałam, że to słaby sprzęt..tule mocno!
 
reklama
Do góry