reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Rusia, 1 Czerwiec 2005.

1. Arya

Arya Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też widzę bardzo delikatnie, zwłaszcza na przed ostatnim zdj. Który to dzień cyklu?

2. Miciur-ka

Miciur-ka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aneta- widzę coś ale tylko na jednym czy dwóch fotkach nie na wszystkich,

Anga- gratulacje :) , to masz początek ciąży teraz tak , który tydzień :)?

Majorcia - ja niestety nie widzę zdjęcia może dlatego że z aplikacji :(, no u nas jak się urodzi to się dowiemy, ja sama widziałam syna , ale lekarza nie pytaliśmy stwierdziliśmy ze i tak co wyjdzie to nasze , ja jeszcze będę raz próbować jak córka nie wyjdzie , ciesze się ze Ci się udało :)

Airfix - jak się czujesz ? Bo mnie już bóle dają w kość ale jeszcze żadnej większej akcji nie ma , ciekawe czy faktycznie wyjdzie 30 czy przenosze, właśnie napisz ile.tych szyszek chmielu dla faceta bo ja będę mojemu podawać gdzieś za rok ,

Maran-atha - śliczne córeczki masz :)

Katja- może być taki stan przez ciążę po prostu , bo objętość krwi się zmienia i dzidzia wysysa z Ciebie wszystko,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Arya

Arya Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gratuluję, za którym razem udało się ☺️

5. Millo

Millo Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Arya no jasne ze tak;* Brunio♡ kurde musze meza przekonywac teraz:D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

6. Airfix

Airfix Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Imama Muszę zerknąć do spisu starań ale raczej 2 razy dziennie mu to dawalam :) bo u nas inne leki zalecane do obniżenia testo nie wchodziły w grę bo mąż ma nadciśnienie.

Miciur-ka Ja leżę już którąś godzinę i cierpię katusze skurczowe. Była kąpiel i no spa i szczerze - za wiele to nie pomogło prócz tego ze mala się uspokoila .

Ostatnia edycja: 11 Styczeń 2017
  7. aleksandra_kow

aleksandra_kow Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,

Czy można do Was dołączyć? Od jakiś 2 tygodni czytam ten wątek ale jeszcze go nie skończyłam (jestem na styczniu 2015 r.). Mimo swoich notatek powoli mam już mętlik w głowie. Czy mogłabym prosić o informację o konkretnych suplementach jakie są brane przy planowaniu dziewczynki?

Wiem, że wapń w postaci cytrynianu wapnia, magnez, kwas foliowy, witaminę C - ale jakie konkretnie suplementy są najbardziej polecane? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź :)

• Lubię to Lubię to x 1
    • Kocham to! Kocham to! x 1
    • Lista
  8. ania_g21

ania_g21 Mamusia Olinusia:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Maran atha jakie duze panny jyz masz. Cuuuda.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

9. Airfix

Airfix Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja widzę bledziocha;) oby teraz ciemnial :)

Tynka Ty też już nie długo będziesz tulic synusia. Strasznie ten czas szybko leci.

Millo Ja właśnie czytam opisy imion i to chyba blad:/ bo przez to całkiem nie mogę się zdecydować.

10. reklama
  11. maran-atha

maran-atha Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Zalecane suplementy przy planowaniu dziewczynki, które powinna łykać kobieta:
    - wapń w postaci cytrynianu wapnia (nie węglanu wapnia gdyż ten podnosi pH) 1200 mg dziennie, wapń obniża pH
    - magnez 300 mg dziennie (ten w postaci cytrynianu czy asparaginianu jest lepiej przyswajalny jak tlenek magnezu)
    - witamina C 500-1000 mg dziennie, obniża pH
    - tabletki żurawinowe, ekwiwalent 1500-10000 mg świeżych owoców dziennie, obniżają pH
    - witamina B6 100 mg dziennie, podnosi progesteron, najlepiej przyjmować ją w preparacie typu B-Complex gdyż witaminy B powinny być ze sobą w równowadze, nadmiar jednych może powodować niedobór innych a np. niedobór witaminy B12 może być przyczyna poronienia
    - wszelkie zakwaszające preparaty typu Sylk (lubrykant stosowany tuż przed staraniami), Replens, Rephres, globulki zakwaszające, kwaśne irygacje itp.
    - kwas foliowy 800 mcg dziennie
    Mężczyzna powinien łykać Ca, Mg (w takich samych dawkach jak powyżej), witaminę C, żurawinę.

12. Katja.

Katja. Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aleksandra witamy. No pewnie ze mozna dolaczyc !:)
    Dziekuje za rady. Robilam badania w grudniu, morfologia byla ok. Ogolnie ja jestem po pierwszej ciazy po podawaniu krwi, anemi itp wiec mam zwiekszona czujnosc. Ale moze to minie te omdlenia.. czytalam ze duzo kobiet tak ma jak juz tu pisalyscie przez zwiekszone cisnienie itp.. okaze sie.

Poleć forum