reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Rusia, 1 Czerwiec 2005.

1. Majorcia

Majorcia Fanka BB :)

Airfix ostatnio jak zaglądałam chciałaś mieć Majeczke tak jak ja?

2. Anga79

Anga79 Zaangażowana w BB

Aneta ja widzę druga kreseczki słaba ale jest. Jest cień różowy czy szary?
    Millo , Miciurk-ka, Araya dzięki śliczne.
    Maran-atha cudne królewny, wiele bym dała żeby mieć taką jedną.
    To 4 t4d ,udało się za pierwszym razem chociaż sądziłam ze nic z tego bo męża przetrzymalam 14 dni.
    Katja ja mam koleżankę która mdlala co rusz bo taki urok ciąży, jak czuła ze robi jej się słabo to siadła i czekała aż przejdzie.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Majorcia

Katja ja na twoim miejscu udałabym się jednak do lekarza omdlenia mogą być wynikiem różnych problemów że zdrowiem

5. maran-atha

maran-atha Fanka BB :)

Majorcia ja mam Alicje Maje i Millie :)

6. Majorcia

U mnie miała być Alicja bo tak ma na imie moja mama albo Maja ale jest Majeczka a Millia ciekawie tak jak Emillia ale jak dobrze pamiętam ty mieszkasz, w U K

7. Miciur-ka

Miciur-ka Fanka BB :)

Ja ostatnie dwa dni miałam mega skurcze juz myślałam że jednak się rozkręci a polezalam zjadłam loda i dzidzia ucichła - się śmiałam ze dostała dzidzia słodkiego i dalej może siedzieć haha , ale ja nic nie biorę ani nospy ani nic bo juz po prostu chce urodzić teraz zaraz , jak najszybciej :) hehe starczy mi ;)

A napisz mi co tam jeszcze zalecane na obniżenie testosteronu czego twój max nie mógł brać, bo ja mam zamiar zafaszerowac mojego :D hehe,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

8. Anga79

Anga79 Zaangażowana w BB

Skopiowalam z wpisów Piranhy:

Co ho hormonów to są 3 główne hormony mające wpływ na pleć dziecka: progesteron, estrogen i testosteron. Jeśli starasz się o dziewczynkę to powinnaś mieć niski testosteron, niski estrogen i wysoki progesteron, Twój partner powinien mieć niski testosteron i wysoki estrogen. Preparaty mające wpływ na hormony to np. LicoRice Root (mężczyzna powinien łykać 450 mg 3 razy dziennie, może brać tylko 6 miesięcy a potem potrzebuje 4 tygodni przerwy, ten specyfik podobno obniża u mężczyzn testosteron i podnosi estrogen) oraz Saw Palmetto (kobieta powinna łykać dziennie 320 mg, podobno obniżatestosteron i estrogeny a podwyższaprogesteron, należy łykać tylko do owulacji, nie należy brać jeśli zażywa się Clomid).

9. Majorcia

Miciur-ka ja swojegoprzez ostatnie dwa miesiące faszerowalam Salfazinem zallecanym w staraniach o chłopca mój ma bardzo wysoki testosteron ale przez długi czas nie umiałam zajść w ciążę bałam się że wina leży po jego stronie a teraz myślę że wiele czynników się na to składa wiem po sobie że te wszystkie preparaty zakwaszajace też uniemożliwiają zajście w ciąże a i mój chłop nie stosował diety ani nie przyjmował żadnych leków jak zobaczył duże tbl cytrynianu wapnia to podziękował a mnie powiedział że on jest zadowolony z synów

10. reklama
  11. ajlak

ajlak Zaangażowana w BB

Witam się wieczorą porą, ja byłam przeziębiona w tym miesiącu i okazja przepadła. Działamy za dwa tygodnie a teraz czekam na @ i obmyślam taktykę :)

Anga gratulacje, napiszesz o staraniach?Wy celowaliście w 0+12?

katja na pewno wynik nifty bedzie bardzo dobry, tez na Twoim miejscu dla spokoju zrobiłąbym to badanie.

airfix obiecałaś że wrzucisz swoje starania, kiedy można się ich spodziewać ?:)

maran śliczne masz córeczki

12. Anga79

Anga79 Zaangażowana w BB

ajlak dzięki, tak celowalismy0+12 stąd ten 14 odstęp.
    Suplementy,dieta a właściwie unikanie zabronionych rzeczy, zakwaszanie sylkiem i to chyba tyle.

Poleć forum