reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Rusia, 1 Czerwiec 2005.

1. Imama

Imama Fanka BB :)

Kurczę miałam strategie zeby bez strategi skoro nie miałam miesiączki a jak juz ja dostałam to stykuje i zaś wymyślam! A ot nowa teoria: [​IMG] u mnie akurat to maz bardzo chcial pierwsze dziecko także obalam

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

2. Anga79

Anga79 Zaangażowana w BB

Imama, lekko nie było ale nie mogłam się zdecydować czy 2-3 dni przed czy 0+12 wiec tak odkladalam starania bo jakbym powiedziała o takim odstępie na początku to by się nie zgodził. Dobrze ze się udało za pierwszym razem.
    Suplementy 2 miesiące ,dieta tez jakoś tak.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Imama

Anga No pozazdrościć najgorsze jest wlasnie dokładne obliczenie tej owulacji i pozniej plus 12h, łatwo o pomyłkę i bum w sama owulacje sie trafi. Mi to pewnie sie rozregulowało ale zobaczę za pare dni kiedy ta owulacja czy ból bedzie jak przed ciąża

5. Anga79

Anga79 Zaangażowana w BB

Imama Mnie trudniej było wyliczyć 2-3 dni przed a po to jakos latwiej bo mam bol owulacyjny bardzo charakterystyczny i sprawdzałam szyjkę.
    Millo co ma być to będzie.

6. Elenaa

Elenaa Fanka BB :)

Ja po wizycie, mała zostaje na 100% dziewczynką (pokazywała mi doktor te wargi, siuka nie widziałam), waży juz 1,4 kg :-) za 3 tygodnie mam usg trzeciego trymestru. Jest już połozona głowkowo, tak myslałam, bo kopniaki sprzedaje po prawo z 15 cm nad pepkiem, i czkawke na dole czuje.
    Lekarka mówiła, że ma wloski i będziemy pleść warkocze :p pewnie do czasu aż jej się wytrą...hehe. Bo synek urodził się z ciemna czuprynką, a potem mu się wytarły.
    Brałyście nospe w ciąży? ja dziś wzięlam pierwszy raz, bo troche mnie ciągnęło w okolicy pachiwny a po badaniu szyjki u lekarki troche czuje kłucie, więc mysle ze doraznie raz na jakis czas nie zaszkodzi. Choć ja to się boję wszystkich leków w ciąży :-)

Tynka piękne imie wybraliście, mi wyjątkowo bliskie, bo mój syncio tak się nazywa :-)
    Tyle napisałyście ze nie wiem do kogo jeszcze się odnieść :)
    Widziałam zdjęcia Waszych córeczek! śliczne dziewczynki.
    Majrocia a córcia ma czarne oczka?? mój synek ma takie i licze że Julianka będzie podobna do brata, na tym zdjęciu z usg troche jest :)

Aneta ja tam widze bladziochy i to nawet na pierwszym zdjęciu :D

Ostatnia edycja: 12 Styczeń 2017
  7. Imama

Anga co racja to racja. Czasem jesteśmy pewni ze owu bedzie w danym dniu a niestety sie przesuwa. Wlasnie czytałam o tym sprawdzaniu szyjki i spróbuje w tym cyklu czy cos tam wyczaje

8. Anga79

Anga79 Zaangażowana w BB

Imama sprawdzaj regularnie to wylapiesz różnice i czas po owulacji.

9. Aga30+

Aga30+ Fanka BB :)

Na 3 zdj widzę bardzo bladą kreskę jak wyschnie to może będzie wyraźniejsza

10. reklama
  11. Millo

Millo Fanka BB :)

Elena zakochalam się♡ juz widac ze jest sliczna!taka buziunia piekna!!♡Jest IDEALNA!!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

12. Majorcia

Majorcia Fanka BB :)

Elena gratuluję córci jest prześliczna super sprawa takie zdjęcia wiem bo jeszcze niedawno też się zastanawiałam jaka będzie moja Majka
    Tak oczka ma czarne moje dzieci mają czarne oprócz jednego ma niebieskie a ona ma jeszcze do tego bardzo skośne tu na zdjęciu tak tego nie widać
    Elena super że mała zdrowa bo to najwazniejsze

Poleć forum