reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Monia ja dopiero działam w marcu [emoji6] chce troszke przygotować organizm a zreszta i tak owu brak wiec zobaczymy czy wogole sie uda. Podobno luty do maja najlepszy czas na dziewczynki! A jaka diete robisz? Ja to ostatnio małego daje do opieki i sobie ćwiczę z rana: siłownia i zuma. Wkońcu cos robie, pogoda sie robi to deprecha myśle ze minie [emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama fajnie to działamy razem:) Dietę ogólną z naciskiem na produkty dziewczynkowe, chcę trochę schudnąć i ćwiczenia tak jak Ty, suplementy już jakiś czas biorę. Niedługo wiosna to nastawienie się zmienia na bardziej pozytywne ehh
 
Mam jeszcze do was pytanko??? z pierwszym synem zaszlam w ciaze w 17 dniu cyklu.(podczas gdy poprzedni cykl trwal 34 dni ), a z drugim synem przy 30 dniowych cyklach zaszlam w ciaze w 14 dniu. i sama nie wiem jaka metode teraz obrac moze zaczne zaraz po miesiaczce co drugi dzien?? Doswiadczone dziewczyny jak myslicie podpowiedzcie cos??
Najpierw musisz się zdecydować którą metodę obrać.Czy wierzysz w odstęp przed owu, czy w samą owu czy po - tu również masz metode owu +12. Tymbardziej jeśli wiesz kiedy jest owu to jesteś w dobrej sytuacji [emoji2] a żadna nie odpowie jednoznacznie.bo jedne maja córkę z przer owu a inne z samego srodeczku[emoji5]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo a krwawisz jeszcze? Albo plamisz??

Tez jestem w szoku ze tyle dziewczynek teraz Powiem Wam ze mega sie zdziwie jak u mnie z takim nubem chlopak bedizie wszedzie gdzie wstawialam.zdjecie nuba to ekspertki od nubow pisaly ze laska .
Wiem ze MIciurka pisala ze tez wklejala zdjecie nuba i pisaly dziewczecy ale u niej to byl 11 tc a nuby powinno sie oceniac od 12t5d bo wczesniej po prostu wszystkie sa plaskie.. .Ja mam zdjecie nuba z 13 tc i 15tc i jest ewidentnie dziewczecy wrecz ksiazkowy.Nie nastawiam sie poki co na 100% zakupow rozowych nie.robilam i jak ktos pyta o plec mowie ze nie wiem jeszcze..bo zawsze jest ten 1% ze jednak chlopak ma taki nub .Najwyzej obale teorie nuba.:-D


010igov35ye70zfx.png
 
Monia to bedziemy dzialac akurat na wiosnę [emoji6] ja czytałam dużo o tym schudnięciu i tego wlasnie sie trzymam. I ogólnie analizując odżywianie przy staraniach poprzednich to napewno zawsze jadłam śniadania i ogólnie przez cały dzien podjadanie, nie duże posiłki ale zawsze cos skubnęłam hehe także to chce zmienić.
Maziajka ty tam masz córę [emoji7] ja wiem ze pewnie przekombinuje te całe planowanie. Ale wcześniej zaczynam zeby pozniej sie juz nie stresować i pewnie odpuszcze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama nigdy nie wiesz co podziala wazne ze masz do tego zdrowe podejscie:-)

Ja teraz przez remont generalny siedze u mamy i nic nie robie..procz obiadu.Jas w przedszkolu a ja siedze na forach zagranicznych i bawie sie w eksperta nubowowego:D hehe tyle sie tego naogladalam ze po nocach mi sie sni.

010igov35ye70zfx.png
 
Oglądaj będziesz mogła nam wyczytać [emoji6] ja tez sie dużo tego naoglądałam przy drugim synu- miałam nadzieje ze gin sie myli.
Niby człowiek zdrowe podejście ma, ze liczy sie zdrowie itd ale tak naprawdę jakos jak sobie serio pomysle ze będę miała tylko synow to czasem cieżko mi z tym....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry