reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maziajka No trzeba uważać na to co sie mowi a nawet czasami mysli. Przykre ze ja w taki sposób pokarało....
Elena to amerykańskie forum genderdreaming. Wydaje mi sie ze tam taka wlasnie masakra z tego względu ze w rożnych stanach sa legalne aborcje jak i in vitro i one poprostu tak przyzwyczajone sa do tego- bo nie wiem jak to tłumaczyć ze kobieta do 16tc moze zakończyć ciąże i tak robi ze względu na płeć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Matko....co za po****ne baby!!! No sorry!! Sa ludzie ktorzy by sie dali pokroic by miec dzieckk.A te usuwaja bo nie ta plec..takim to powinni od razu macice usuwac,..

010igov35ye70zfx.png
 
Ostatnia edycja:
Straszne, jak tak bardzo zależy im na konkretnej płci to niech idą na in vitro i zrobią im selekcję. Ja wierzę w karmę i w końcu do nich wróci.

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Zmieniam temat. Dziewczeta czy ktoras z Was ma/miala w ciazy problemy z WATROBA? Lub woreczkiem zolciowym ? Boli mnie ten rejon i wyczuwam zgrubienie...
 
Katja troche to nie to samo ale u mnie przed porodem wątroba juz nie dawała rady :-( podejrzewali cholestaze bo wszystko mnie strasznie swedziało ale to nie byla cholestaza tylko enzymy watroby podwyzszone i stad mnie szystko tak swedzialo :-(. A co do tej płci to wiadomo ze kazda z nas ma jakies marzenia a w tej grupie widac ze wiekszosc chce miec corke, dla mnie to juz przesada z tym co dziewczyny pisza...
 
Czy zawsze w cyklu staraniowym wszystko musi się pomieszać?:)
u mnie dziś miała być ovu, ale testy wczoraj i dziś rano pokazują jedną kreskę i teraz nie wiem czy pik mógł być w nocy czy ovu przyjdzie jutro. Mam nadzieję, że chociaż ból owulacyjny będzie jak co miesiąc.
 
Katja ja tez niestety nie pomogę.
Ajlak No wlasnie dlatego cieżko nieraz z tym odstępem bo to sie często przesuwa itd. U mnie ból owulacyjny myślałam ze był a test negatyw ale u mnie to moze byc zaburzone. Wlasnie, a wie któraś ile czasu bedzie wychodził pozytyw, ten wzrost LH ile trwa? Bo skoro po piku owu powinna byc gdzies do 36h to przez tyle czasu bedzie pozytyw?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry