reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Antonia trzymam kciuki [emoji106][emoji106][emoji106]

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Miciurka gratuluję synusia :)
Dziewczyny robiłam porządki na komputerze i jakby któraś chciała mam książke w pdf wójcika chłopiec czy dziewczynka, myślę ze bardziej z ciekawości do poczytania :)
 
Ja wczoraj miałam wizytę. Mała rośnie książkowo, równo na 50 centylu i waży już 2 kg. Mam zdjęcie gdzie nie ma wątpliwości ze to dziewczynka. Zatem niespodzianki przy porodzie się nie spodziewam ;-)


Trochę zmartwila mnie szyjka, bo skrocila się na 2,7 cm. Ale lekarka mówiła ze jest ok, bo szyjka musi się skracać a zresztą ona pamięta pierwszy poród sn który był niedawno więc ona nie będzie już taka długa i twarda jak przy pierworodkach. Ale kanal zamkniety więc to najważniejsze.
Tak sobie myślę ze nawet jak skróci się o kolejny 1 cm w przeciągu 4 tygodni to już i tak będzie 37 tc więc mam nadzieję ze dotrwam do tego 38-39 tc ;-) najwyżej poród będzie szybszy ;-)


Kciuki za owocne dziewczynkowe starania!
 
Ostatnia edycja:
Elena No to gratuluje dziewczynki juz teraz na 100%. Ze tak napisze zazdroszcze widoku hehe tez mam nadzieje kiedyś zobaczę [emoji6]
Tez nie masz aż tak dużej różnicy miedzy synem wiec moze dlatego troszke skraca sie szyjka, ja miałam juz rozwarcie i wytrzymałam z pierwszym synem spokojnie dwa miesiące do 38 tc. Wiec myśle ze nawet jakby super sie skróciła to nie oznacza ze sie odrazu urodzi.
Millo sama powiem szczerze zawsze jak miałam pozytywny test nawet przez myśl mi nie przeszło ze moze byc cos nie tak. Dużo ludzi nawet nie wiemy ze porobili bo tak przewaznie wszyscy czekają do tego 12 tc z nowinami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny te ktore widza juz ze beda miec coreczki napiszcie swoje staranka tzn w jakie dni :-) chce sobie zrobic takie male porownanie ?? :-)
 
Ja wczoraj miałam wizytę. Mała rośnie książkowo, równo na 50 centylu i waży już 2 kg. Mam zdjęcie gdzie nie ma wątpliwości ze to dziewczynka. Zatem niespodzianki przy porodzie się nie spodziewam ;-)


Trochę zmartwila mnie szyjka, bo skrocila się na 2,7 cm. Ale lekarka mówiła ze jest ok, bo szyjka musi się skracać a zresztą ona pamięta pierwszy poród sn który był niedawno więc ona nie będzie już taka długa i twarda jak przy pierworodkach. Ale kanal zamkniety więc to najważniejsze.
Tak sobie myślę ze nawet jak skróci się o kolejny 1 cm w przeciągu 4 tygodni to już i tak będzie 37 tc więc mam nadzieję ze dotrwam do tego 38-39 tc ;-) najwyżej poród będzie szybszy ;-)


Kciuki za owocne dziewczynkowe starania!
Super Elena[emoji7] już zaraz będziesz miała córeczkę na raczkach. Szybko zleci te kilka tygodni

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj miałam wizytę. Mała rośnie książkowo, równo na 50 centylu i waży już 2 kg. Mam zdjęcie gdzie nie ma wątpliwości ze to dziewczynka. Zatem niespodzianki przy porodzie się nie spodziewam ;-)


Trochę zmartwila mnie szyjka, bo skrocila się na 2,7 cm. Ale lekarka mówiła ze jest ok, bo szyjka musi się skracać a zresztą ona pamięta pierwszy poród sn który był niedawno więc ona nie będzie już taka długa i twarda jak przy pierworodkach. Ale kanal zamkniety więc to najważniejsze.
Tak sobie myślę ze nawet jak skróci się o kolejny 1 cm w przeciągu 4 tygodni to już i tak będzie 37 tc więc mam nadzieję ze dotrwam do tego 38-39 tc ;-) najwyżej poród będzie szybszy ;-)


Kciuki za owocne dziewczynkowe starania!
Marze o takim widoku :-)
 
reklama
Do góry