reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elenaa Pchać się pcha, ale chyba tylko po to żeby matkę mordować bo innych skutków nie ma [emoji23] szyjka dalej skrócona, dalej rozwarcie na 1cm, glowa bardzo nisko,aż uciska nerw w kregoslupie i skurcze piszą się pod 100%... I dalej małej się nie spieszy. Jadę dziś na kolejne badanie,zobaczymy co się zmieniło po tygodniu. Zaczęłam 39tydz.
 
Airfix a brałaś magnez? Mi sie wlasnie wydaje ze magnez dużo zaburza, rozmawiałam z położna i wlasnie mowila zeby lepiej nie brać tylko wlasnie miałam ten proszek. Chociaż ja i tak sie bałam ze bedzie tak jak z pierwszym synem wiec jak miałam straszne twardnienie to i tak łykałam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama nie planujemy płci, po prostu tak nam wyszło, ja chciałam działac od skoku LH, ale nie wyszlo maz za przeproszeniem dał plame, bo sobie popił, wiec nici z tego były, ciekawe jaka jest zywotnośc jego nasienia:p nie wiem dlaczego, ale czuje, że ma słabe nasienie.
Wczesniej jak majstrowalismy ostatniego syna, chciałam bardzo córke, ale właśnie staranka były dwa razy pod rzad od skoku LH i zaszłam w drugim cyklu, zobaczymy co teraz z tego bedzie, mam juz troche latek, dlatego ciut mi sie spieszy, a róznica miedzy chlopcami jest spora bo 12 lat:/ nie chce by najmlodszy znow wychowywal sie sam tak jak starszy, egoistka ze mnie była wiem :/ teraz załuje, że nie starałam sie predzej, no cóz takie zycie.
A sprawdza sie ta metoda na płeć? szukajac w necie ile zyja plemniki, naszlam na te forum jakims cudem :)
Tak to zyworódka ten proszek brophyllum. i odnosnie magnezu w pierwszej ciazy tez miałam lekkie twardnienia brzucha no było to 13 lat temu :/ ale pamietam, że dostalam magnez również.
 
Ana No lepiej nie kombinować, z wiekiem to i tak podobno większe szanse na córkę. Plemniki moga nawet do 7 dni przeżyć ale to musza byc super warunki. Ja mam 5 lat różnicy miedzy dziecmi a juz panikuje ze za duża (ze mogłam szybciej)także dzialac tez chce w miare szybko, moj młodszy syn ma 8 miesięcy....
Airfix a to dobrze ze nie dłużej, wiec to nie wina magnezu. Widocznie jej tam w brzusiu dobrze [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama ja też biore magnez 200 albo 300 mg. A Ty ile brałaś?
Koajrze ze z synem bralam do 38 tc dawke 200 mg a i tak jak miało się samo zacząć to zaczęło :) ale teraz też nie wiem do kiedy brać...mysle też do 38 tc, to nie są chyba duże dawki. Moja znajoma brała 600 mg dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Ja Elena brałam do 34, niby lekarka mowila ze do 36 tak zalecają brać a pozniej to juz w sumie mozna tak naprawdę rodzic. Ja brałam przy pierwszym synu 400mg ale dwa miesiące przed terminem miałam kroplówki bo zaczął mi sie poród (leżałam 2 tyg w szpitalu) wiec to mnie pewnie zablokowało. Teraz przy drugim tez tylko 200 mg brałam ale od 32 to wlasnie ten proszek na czubek łyżeczki dwa albo trzy razy dziennie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Imama nie planujemy płci, po prostu tak nam wyszło, ja chciałam działac od skoku LH, ale nie wyszlo maz za przeproszeniem dał plame, bo sobie popił, wiec nici z tego były, ciekawe jaka jest zywotnośc jego nasienia:p nie wiem dlaczego, ale czuje, że ma słabe nasienie.
Wczesniej jak majstrowalismy ostatniego syna, chciałam bardzo córke, ale właśnie staranka były dwa razy pod rzad od skoku LH i zaszłam w drugim cyklu, zobaczymy co teraz z tego bedzie, mam juz troche latek, dlatego ciut mi sie spieszy, a róznica miedzy chlopcami jest spora bo 12 lat:/ nie chce by najmlodszy znow wychowywal sie sam tak jak starszy, egoistka ze mnie była wiem :/ teraz załuje, że nie starałam sie predzej, no cóz takie zycie.
A sprawdza sie ta metoda na płeć? szukajac w necie ile zyja plemniki, naszlam na te forum jakims cudem :)
Tak to zyworódka ten proszek brophyllum. i odnosnie magnezu w pierwszej ciazy tez miałam lekkie twardnienia brzucha no było to 13 lat temu :/ ale pamietam, że dostalam magnez również.
Witaj ana
Ja też mam 2 synów. Różnica między nimi to 15lat [emoji12]. Teraz 3 ciąża z córką i będzie równo 2 lata do młodszego syna.
Ja zaszlam w ciążę 5 lub 3 dni przed owu, nie wiem które plemniki zadzialaly ale obstawiam te 5 dniowe ( stały już na czatach [emoji3]).
Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Airfix - to odliczamy, teraz może być codziennie [emoji3]
Czyli po Tobie jestem 3 w kolejce do porodu, szaleństwo [emoji13] oj będzie się działo.

Antonia - piszesz, że cykl ci się duży a mnie twój cykl szybko zleciał, dobre co? [emoji3].

Jak się czujecie ciężarówki?

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Do góry