reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny wiecie co, jak patrze na mojego syna to dosłownie mi przechodzi parcie na córę. On jest taki kochany uroczy ze normalnie bym go zjadła hehe moim zdaniem mija całkowicie "rozczarowanie"


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama jasne ze tak ja Ci powiem ze myslalam ze jak sie dowiem o tym, ze to corcia to oszaleje i bede wariowac po sklepach,ale tego nie mam nie.mowie ciesze sie cholernie ale mysle ze najbardziej z tego ze jest zdrowa.Zreszta parcia corkowego nie mialam z racji Wiktora syna mojej siostry ktory urodzil sie w styczniu..fajnie by bylo.jakby to byl chlopak bo by mial super kumpla.A tak wiadomo ze dziewczynka z chlopakiem az tak blisko nie beda.

Jedynie czego.nie moge sobie darowac to tego ze Jas nie mial.nikogo i ze jest sam jakby nie patrzec bo reszta to maluchy..mam wyrzuty sumienia moze to glupie ale tak jest...

010igov35ye70zfx.png
 
wiadomo ze palnowanie planowaniem :-) ale wiadomo ze jak bedzie odmienna płec to tez sie bedzie kochało dzieciątko. Ostatnio była u mnie kolezanka z miesiecznym chlopczykiem - poprostu cudny :-)
 
Maziajka nigdy niewiadomo czasem dzieci przeciwnej płci maja i tak super kontakt. Np ich partnerzy sie super dogadują, mam tak wlasnie w rodzinie męża. Siostra i brat non stop razem a duża różnica wieku. Chociaż nie powiem ze widze zalety wlasnie ze mam dwóch synow. Chociaż moi bracia to strasznie sie nienawidzą i juz myśle ze nigdy miedzy nimi nie bedzie dobrze. Niestety niezawdzięczane wszystko jest takie oczywiste.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama a ile bracia lat maja? Ja z siostra to 18 lat zylam na stopie wojennej a teraz zupelnie inaczej co bardzo mnie cieszy.Masz racje duzo tez maja partnerzy rodzenstwa moj szwagier z moim Radkiem bardzo sie lubia i to tez zbliza.A znow mam bratowa ktora jest w moim wieku( 2dni nas dzieli) a ja z nia tematow nie mam zupelnie inna bajka.Stad tez z bratem tak tyle o ile..

010igov35ye70zfx.png
 
tzn. kto ma pic to piwo ona czy on ? bo jesli ona to ja lubie :) , ale popijam bezalkoholowe 0% dziala jak izotonik, pije jedno dziennie, :/ ale nie jakis tam cytrynowe mieszadla, zanim zaszlam ostatnio to tez pilam codziennie prawie i jest chlopak, a gdy tylko sie dowiedzialam ze jestem to juz nie, bo ponoc chmiel nie za bardzo w ciazy juz.
Ja z moim bratem tez za bardzo nie mam kontaktu, a szkoda, roznica nie duzo bo tylko 3 lata starszy, a z jego kobieta to juz wogole tematow nie mam, ciezko mi sie rozmawia z nia.
Millo daj znac co na usg pokazalo.
 
Ostatnia edycja:
Maziajka niestet ale moim bracia juz naprawdę nic nie pomoże. Takie rzeczy jakie sobie zrobili to jeden drugiemu nie wybaczy. Jeden ma 29 a drugi 31 po trójkę dzieci także juz nie mozna tłumaczyć wiekiem hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No Millo wlasnie napisz jak po wizycie. Co do chmielu to chyba raczej mężczyzna bo znowu czytałam gdzies kiedyś ze u kobiety chmiel podnosi estrogen.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry