reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
pamietam jak Antonia wzucala swoje zdjecie z testami tymi zielonymi i myslalam ze pozytywny bedzie nastepnego dnia,a wcale nie,dopiero po paru dniach, jak ci niebieskie tak cienko wychodza jeszcze to ok mysle spokojnie zdazycie,a dzis dopiero sluz sie pojawil to tym bardziej, mierzysz przeciez temp. nie mialas jeszcze skoku czyli nadal przed jestes to uszy do gory bedzie dobrze :)
 
Wiecie co mi tez pisałam ostatnio ze cały czas jedna krecha słaba była. Ja miałam zielone i różowe. Wkurzyłam się i już później nie robiłam. Aż sprawdzę teraz czy coś się zmieniło po @ oczywiście. Ale Millo weź już lepiej nie sprawdzaj hehe co ma być to będzie. Stres jeszcze Ci przyspieszy. A może faktycznie akurat Ci siądzie o+12 w ostateczności.
Maranta to w ogóle expert to napewno wie [emoji6]
Ja również dokładam się i trzymam kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo zobacz ,,special 4y,,
1488783711-aaaaaa.jpeg
nie sposób pomylić 13 dc mimo że wszystkie inne również są różowe :-)
A tu dla porownania ten sam cykl na testach allegrach ----- nic nie wykazały :-)
1488783828-aaaaaa.jpeg
1488783837-aaaaaa.jpeg

....jak ja bym chciała żeby w tym cyklu się udało :-) dzis 24dc

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama nie umiem tak olac tego:(tak mi zalezy..wiem sfiksowalam chyba.. Mam taka pustke po poronieniu ze chca ją szybko wypełnić..

Antonia faktycznie choc na poczatku bym myslala ze 10dc.ale chyba nie kazdemu wyjdzie mocniejsza niz kontrolna jak u Ciebie w 13 dc. A co do niebieskich to ja zawsze robilam niebieskie i rozowe ale wlasnie na ten cykl ich kurde nie mam a ta kombinacje znalam 100%. U mnie owulacja na niebieskim zawsze zwiastuje takie jak mialas w 12dc. To byl maks.

Poki co skoku dalej nie było.Jestem tak blisko ..to jest najgorsze ze jak bd dzien wczesniej to to juz bedzie chamskie po prostu:))

Ale mam kibicki Kochane:**
I ze wzajemnoscia:))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama nie umiem tak olac tego:(tak mi zalezy..wiem sfiksowalam chyba.. Mam taka pustke po poronieniu ze chca ją szybko wypełnić..

Antonia faktycznie choc na poczatku bym myslala ze 10dc.ale chyba nie kazdemu wyjdzie mocniejsza niz kontrolna jak u Ciebie w 13 dc. A co do niebieskich to ja zawsze robilam niebieskie i rozowe ale wlasnie na ten cykl ich kurde nie mam a ta kombinacje znalam 100%. U mnie owulacja na niebieskim zawsze zwiastuje takie jak mialas w 12dc. To byl maks.

Poki co skoku dalej nie było.Jestem tak blisko ..to jest najgorsze ze jak bd dzien wczesniej to to juz bedzie chamskie po prostu:))

Ale mam kibicki Kochane:**
I ze wzajemnoscia:))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Millo już poniedziałek,spokojnie, dacie rade!

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i mamy pozytyw:(ajajaj ..a bylo tak blisko.Nic dzieki za kciuki i wsparcie:(Zostaje czekac do maja.Widocznie tak mialo byc.
20170306_100640.jpg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170306_100640.jpg
    20170306_100640.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 213
Do góry