reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Milo trzymamy wszystkie kciuki.Wiem co czujesz ja po biochemicznej tez czulam ta pustke.,ciagle wyliczalam sobie w ktorym juz bym byla tygodniu etc...przeszlo.jak.zaszlam..i tego Tobie zycze! Jak wszystkim!

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Antonia ale sa juz takie same 2 a to znaczy pozytywny wedlug ulotki.Pewnie jak zrobie wieczorem to bedzie taki.Musze dokupic testy

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo ale wg mnie to jeszcze nie pik... A druga sprawa nie wiesz dokladnie po ilu godzinach od piku bedzie owulacja, no i dolicz jeszcze zywotnosc jajeczka &&& nie puszczam moze akurat zdazycie :)
 
Ten 1 test o 10 rano.. ten drugi o 17.Pojawia się rozciagliwy sluz ale jeszcze nie caly
1488818175-aaaaaa.jpeg


Maran:*
Zwariuje:) haha
Nie wiecie jak sie boje testowac w nocy i czekac jaka bedzie temp:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo a kiedy powinnaś wg twoich wcześniejszych wykresów mieć owulacje? Może faktycznie nic się nie przesunęło tylko te testy jakoś wariują, bo tez masz w sumie inne wiec pierwszy raz na nich próbujesz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry