reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzięki ajlak,nie powiem ze jest lekko ale dziś gin mnie pocieszyl jak byłam na kontroli.
Mowi jest pęcherzyk to trzeba się starać ale poczekam jeszcze chwile

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo dzięki, przez chwilę byłyśmy na wrześniowkach. Zaczęłam sama, ale skończyło się zabiegiem bo skurcze trwały za długo, z tego co pamiętam to u Ciebie obyło się bez zabiegu?

Dziś gin powiedział żeby się starać bo owulka jutro -pojutrze ale jeszcze nie jestem gotowa psychicznie a poza tym myślę że bezpieczniej chociaż do @ poczekać.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ajlak no w sumie ja tez tym razem na luzie nie nakrecam sie, tez gdzies 10 po owu bede testowac
Anga witaj wspólczuje tego co przeszłaś, trudno mi nawet sobie wyobrazic.
Millo jak dla mnie to do owu jeszcze troche, ale mowilaś ze ci tak pokazuja te niebieskie na max, straszne sa te testy no wez odroznij odcien to jak strzelanie w ciemno, masz jeszcze te zielone co miala Antonia? testuj jeszcze jutro dla pewności i działaj mimo wszystko w srode.
 
Ana dzieki, wiesz dla mnie to taki wstrzas wcześniej dwie ciążę bez większych problemów, teraz w pierwszym cyklu się udało, obawy zawsze sa ale nie sądziłam ze mnie to spotka.
Mam nadzieje ze to co złe to już za mną.

Millo poczekam na pewno do@ a może i dłużej. Sądziłam ze gin powie żeby czekac 3 cykle i nie nastawialam się na starania juz teraz.

Dobrej nocy

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anga tak mi przykro, myślałam właśnie co z Tobą.
Wcześniej opisywałam dietę itd. Poszukam jutro i napisze mniejwiecej co przeczytałam i co stosuje sama z GD.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anga:*
Ana no z tymi testami jaja.. najlepsze sa rozowe dla mnie.Musze kupic koniecznie.U mnie zwrost temperatury z 36.35 na 36.47..

Antonia zaciskam kciuki jakbys dzis testowala:**


Edit.Godz 7 czuje taki promieniujacy lekki bol po prawej str(z tego mam miec owulacje,to na chlopczyka czy dziewczynke bylo ?:p) taki promieniujacy ale na posladek z tylu.Jak Wasz bol wyglada?I czy ten bol oznacza dokladnie owulacje juz teraz?
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Imama dzięki, znalazłam Twój wpis 10107 chyba z listopada o diecie ale nie wiem czy to aktualne po czytaniu GD, będę wdzięczna za informacje.

Millo a jak masz zazwyczaj? To zalezy od czego bol czy od pracy jajnika czy od plynu podrazniajacego otrzewna bo ja mam taki mocny bol ze usiąść na tyłku nie mogę bo plyn właśnie podrażnia otrzewna.

Prawy to chyba dziewczynka ale teoria tez obalona przez dziewczyny tutaj.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Millo mnie boli juz na trzy dni przed i zazwyczaj jajnik ciagnie az na posladkek, ale to przed owul.. a w dzien owul dopiero brzuch, ale kazda kobieta inaczej.
aha wszystkiego najlepszego dzis wam zycze, abyscie ujzaly staraczki pieknych dwóch kreseczek jak najpredzej oraz dobrych wynikow ,a tym kobietkom w stanie blogoslawionym szczesliwego rozwiazania. :*
Antonia testujesz? czekamy :)
 
Do góry