reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anga,Ana ja wlasnie nigdy nic nie czulam i dopiero w tym cyklu sie tak w siebie na maksa wsluchuje.Juz mnie nic nie boli..tamto trwalo pol godziny..
Moje testy z 8 rano.te wyzej to wczoraj wieczor a dzis te nizej
20170308_090026_001.jpg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170308_090026_001.jpg
    20170308_090026_001.jpg
    111,6 KB · Wyświetleń: 226
reklama
te wyzej czyli ktore? jesli dzisiejsze to te z prawej to owulacja pewnie dzis albo jutro :) wiec Millo, zdazycie :)
 
Millo troche czytalam na temat testow owul i zeby odbyla sie owulacja owszem musi byc pik LH, ale tez musi spasc, dopiero wtedy jest owul ,a u Ciebie pokazuje nadal na wysokim poziomie LH wiec wszystko mozliwe, ze owu dzis wieczorem ,albo jutro, a dzis sroda juz maz wraca :D
 
Hej

Millo.ja czulam bol.owu ale to tak bolalo zawsze..ze ja sie skrecalam z bolu trwalo kilka godzin doslownie czulam ze tam mi sie ten plyn uwalnia i podraznia wszystko wokol.W szczesliwym cyklu czulam z lewego jajnika..ale mala zadomowila sie po prawej steonie wiec w sumie nie wiem..pozniej czulam juz w ciazy tez jakies klucia i rozpychania po prawej stronie, i pierwsze ruchy tak samo.


@antonia i jak tam?

@Arya kiedy masz to usg?

Anga bardzo mi przykro:-( powiem Ci ze lekarze odchodza od tego odstepu najnowesze badania wskazuja wlasnie ze ciaza po poronieniu jest silniejsza, latwiej zajsc i w ogole.Robilas jakies badania toxo, cytomegalia, chlamydia?
Moja siostra zaszla zaraz po poronieniu wszystko bylo.ok Wiktor ma juz 2 mies.

010igov35ye70zfx.png
 
Ana tak te po prawej są dzisiejsze:)ja wlasnie zawsze z tymi rozowymi mialam tak ze 2 dni mocne krechy a na 3 owulacja:)ale na tych totalnie nie wiem:p
Cholewcia ale mi nadzieje zrobilyscie:)Normalnie takie wsparcie tu ze hej:* hihi
Jak tylko przekroczy mąz prog to Go biore w obroty![emoji4]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo nie stresuj się tylko wykorzystaj męża jak wróci,patrząc na testy to jeszcze nie przesadzone.Pamietaj ze od piku do owulacji tez musi minąć czas. Może akurat zaskoczy.

Maziajka wiem ze odchodzą bo kiedys WHO zalecało 6 mies. a badania pokazały ze wiecej ciaz z 3-6 miesięcy kończy się dobrze, ale poczekam chociaż do @.
Badania ok.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko, wczoraj mialam usg. Nic nie pisalam bo przeplakalam caly dzień. Wiesci są słabe. Dziewczynka na 100% ale mam wewnątrz maciczne zachamowanie płodu czyli hipotrofie asymetryczna. Mala jest za mała. Kończę 32tc a ona jest na poziomie 28tc. Wazy ok 1400g. Jest malutka i chudziutka nie produkuje tkanki tłuszczowej. Zrobili mi wczoraj badania i szukają przyczyny. Prawdopodobnie niewydolność lozyska. Daja nam 2 tyg i pozniej kontrol. Sprawdza ile w tym czasaie przybrala i podejma decyzję. Albo stetydy na rozwój płuc i cesarka, inkubator zeby troche ja podciągnąć. Lub dostanę leki i dadzą nam szanse dojsc powoli do wagi naturalnie.
Myslalam ze mam 2 mc czasu na przygotowanie wszystkiego a moze tylko 2 tug. Musze zaczac pranie, wyprawke itp. Nie tracę nadziei, ze wszystko bedzie dobrze i zostanę w dwupaku conajmniej do polowy kwietnia lub do terminu na poczatku maja.

Millo, myślę ze spokojnie zdazycie[emoji5]
Antonia, daj znac jak testy.
Maziajko a jak twoja malutka?
Elena, Katja co u was?

Napisane na GT-I9500 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Araya kochana przykro , ze takie wiesci u Was kurde i jak dobrze , ze Wam to usg zrobili! Bo pamietam, ze mialas nie miec! Poza tym czy diagmoza jest pewna? Mam nadzieje ze malutka nadgoni szybko! I bedzie u Was ok! Na pewno jestescie pod dobra opieka, nie smutaj bo ona tez to czuje! I dawaj nam tu znac co u Was!A wyprawka sie nie stresuj dasz rade ze wszystkim, glowa do gory!

Moja mala ok kopie jak oszalal w pn wizyta juz nie moge sie doczekac.Ja w koncu tez czuje sie lepiej :-) drugi trymestr jest jednak najlepszy choc jakby nie patrzec to zaraz wejde juz w 3 ale ten czas zapiepsza...

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Do góry