reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antonia jest jakis cien bo ja nic nie widze niestety? Ktory dpo?

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
A jest tam jakis cien? Bo na owu cos widze ale na tam tym nie ale moze to slaba fotka.
Ja w 10 dpo mialam kreseczke na tym niebieskim , na kardoline wyrazniejsza.Masz jakis test dobry?

010igov35ye70zfx.png
 
Antonia ja widze cien na ciazowym :) pocichu gratuluje... :)
Arya &&&& za Was zeby wszystko sie dobrze potoczylo...
Millo mowilam Ci, ze zdazycie :) owulacja bedzie dzis lub jutro rano spokojnie :) bierz meza dzis jak wroci i dzialajcie to bedzie najbardziej optymalny czas &&&& za owocne starania
 
Millo uważam jak dziewczyny, moim zdaniem owu jest tuż tuż i możecie faktycznie zdarzyć! To te testy tak nabroily
Anga tak tak to ten wpis o diecie. Ogólnie to chodzi o to żeby trzymać się w limitach dziennych czyli 1500-1800 kcal i 40-50g protein itd. Nie ma tak naprawdę produktów zabronionych, można jest wszystko ale lepiej unikać produktów które podnoszą testosteron takich jak zdrowe tłuszcze typu oliwa z oliwek, orzechy, avokado, masło.
Chodzi również o utratę wagi bo to zaburza płodność ale nie dużo, stopniowo, lecz jeśli jest się szczupłym i na dolnym BMI to wystarczy to poprószy utrzymać a jak mimo to się chudnie wtedy zwiększyć kaloryczność.
Ćwiczenia podobno dają dobre rezultaty ale typu cardio, typowo spalanie tłuszczu jak i mięśni, absolutnie zrezygnować z budowania mięśni bo to na chłopczyka. Ćwiczenia albo 4-5 razy w tyg po 60 min (nie mniej), jak ktoś nie da rady tak codziennie to w sumie lepiej zrezygnować z ćwiczeń. Ja nie ćwiczę bo niestety często coś mi wyskakiwało i chodziłam wtedy tylko 3 razy w tyg, wiec całkiem to odpuściłam
Obniżanie cukru we krwi: czyli 2-3 posiłki dziennie do tego omijanie snidan( chodzi o przerwę jedna dłużą ok 14-16h między posiłkami, najlepiej to właśnie zrobić jedząc późno śniadanie ale tak naprawdę można zrezygnować np z kolacji a jec śniadanie itd)
W obniżaniu cukru pomaga cynamon który wprowadziłam do porannej kawy: ale nie za dużo 1/8 łyżeczki do kawy. Kawy pije tez dość sporo 3-4 dziennie to również dziewczyny stosują na GD
Aspartam: czyli cola zero bardz light podczas posiłków. Właśnie ten aspartam dziewczynkowy
Dieta nie jest ciężka bo tak naprawdę jest się w limitach zalecanych przez światowa organizacje zdrowia. Ja już schudłam 5 kg od stycznia ale teraz zwiększyłam troszkę kalorie dziennie żeby już to gwałtownie nie chudnąc bo boje się ze nie będę miała owulacji. Ogólnie o to chodzi żeby właśnie cykl się troszkę zanurzył, dieta czyli utrata wagi, ćwiczenia, suplementy obniżają płodność i to wg naukowców sprzyja poczęciu dziewczynek. Robili jakieś badania chyba na lwach, instynkt przetrwania, ciężkie warunki powodowały większa liczbę urodzeń samic.
Jeśli chodzi o staranka to wg GD i ich badań to najważniejsze jest żeby odbyć jeden stosunek w dniach płodnych. Większa ilość pow trzech to na chłopca. Wg administaratorki zmiejszenie ilości nasienia przez abstynencje bądź częsty sex nic nie daje. Wiec teraz dziewczyny stosują metodę co 4 dzień staranka. Ale oczywiście można spróbować abstynencji i jeden stosunek ale ciężko tal naprawdę zajść w ciąże. I używanie testów bądź mierzenie temp jest stresujące wiec optymalnie co 4 dzień człowiek się noe stresuje, staranka są, i powinno się trafić 1-2 staranka w dni płodne.
Suplementy to odradzają rożnego typu witaminy dla mężczyzn gdzież one wzmacniają plemniki. A wg badań pH nie ma znaczenia wiec absolutnie nie stosują żurawiny czy wit C.
Mężczyzna może stosować lukrecję, ten ekstrakt z liści oliwek i to w sumie tyle. Mój bierze jeszcze te szyszki chmielu.
Kobieta to może ten vitex czy costagnus, kwas foliowy, saw palmetto. Niektóre suplementują magnez i wapno ale to wg uznania. Lepiej przez sup niż w pożywieniu. Ja bardzo mało jem nabiału.
Biorę również błonnik w kapsułkach przed posiłkami tłustymi żeby ograniczyć ich wchłanianie.
Można przed staraniami zastosować zyrtec czyli tabletki na alergie zmniejszają one śluz płodny. Bezpieczniejsze niż sudafed.
Pije herbatę miętę pieprzowa ale jedna dziennie bo kp. Ale normalnie powinno się 3-4 dziennie. Może mąż tez jak lubi. U mężczyzny jak kobiety obniża testosteron.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia ja widze cien na ciazowym :) pocichu gratuluje... :)
Arya &&&& za Was zeby wszystko sie dobrze potoczylo...
Millo mowilam Ci, ze zdazycie :) owulacja bedzie dzis lub jutro rano spokojnie :) bierz meza dzis jak wroci i dzialajcie to bedzie najbardziej optymalny czas &&&& za owocne starania
No jakby coś tam jest :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tak : jeden to LH drugi HCG
1488963721-aaaaaa.jpeg
1488963731-aaaaaa.jpeg
1488963740-aaaaaa.jpeg

Na nic się nie nastawiam :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Antonia ja widzę cien na pierwszym zdj i cien na drugim w drugim tescie. Lub bardzo chce zobaczyć.
Ale widzę [emoji6]
Dziewczyny życzę Nam 2szystkiego najlepszego w Dniu Kobiet oby nasze wszystkie marzenia sie spełniły. [emoji255]
Ps. Antonia fajna niespodzianka na Dzien Kobiet

Napisane na GT-I9500 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya oby mała szybko nadrobiła. Dobrze ze zrobili usg! Moja znajoma leżała z synem na intensywnej i były bliźniaki z waga urodzeniowa 1200 g i naprawdę dzieci są silne i trzeba być dobrej myśli. Bliźniaki przybrały na wadze i bez żadnych skutków wróciły do domku z rodzicami.
Ale wiadomo po takich informacjach ciężko napewno Ci było. Trzymaj się i myśl pozytywnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Antonia ja widzę cien na pierwszym zdj i cien na drugim w drugim tescie. Lub bardzo chce zobaczyć.
Ale widzę [emoji6]
Dziewczyny życzę Nam 2szystkiego najlepszego w Dniu Kobiet oby nasze wszystkie marzenia sie spełniły. [emoji255]
Ps. Antonia fajna niespodzianka na Dzien Kobiet

Napisane na GT-I9500 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja właśnie też widzę na drugim a pierwszy to lh :-) zobaczymy czy to zwidy czy nie. Czas pokaże.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry