reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Buhahaha Antonia:*
Kurcze nie wiem jaka temp z nocy zapisac bo ja zawsze wpisuje 1 po przebudzeniu bo od ciazy budze sie w nocy ze 100 razy wiec wpisuje po 1 snie a czasem po 2 sprawaszam i wpisuje nizsza bo roznych to jest porach.Wiem ze zle ale mimo to zawsze wykres wychodzi heh:p
Ale dzis po 1 snie 36.40 czyli spadek a rano o 7 po przebudzeniu 36.67 ale rano chyba zawsze jest wyzsza albo faktycznie owulka byla miedzy 3 a 7 [emoji14] chyba wpisze ta nizsza a wyjasni sie jak @ dostane [emoji14]

Antonia czekam na ciemniejsza kreske:***

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Buhahaha Antonia:*
Kurcze nie wiem jaka temp z nocy zapisac bo ja zawsze wpisuje 1 po przebudzeniu bo od ciazy budze sie w nocy ze 100 razy wiec wpisuje po 1 snie lub 2.. o roznych to jest porach.Wiem ze zle ale mimo to zawsze wykres wychodzi heh:p
Ale dzis po 1 snie 36.40 czyli spadek a rano o 7 po przebudzeniu 36.67 ale rano chyba zawsze jest wyzsza albo faktycznie owulka byla miedzy 3 a 7 [emoji14] chyba wpisze ta nizsza a wyjasni sie jak @ dostane [emoji14]

Antonia czekam na ciemniejsza kreske:***

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
To się chyba wstrzeliliscie w godzine 0[emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
27 dc i widać! Bardziej niż wczoraj choć nadal słabiutko. Przeczuwam że się udało :-) Jeden to lh drugi hcg, widac na niebieskim pasku. Lh to już w ogóle ciemniejszy. Wklejam
1489042366-aaaaaa.jpeg
1489042381-aaaaaa.jpeg
1489042394-aaaaaa.jpeg
1489042405-aaaaaa.jpeg
Chyba jest coś na rzeczy :-) a lh nie miałam tak silnego nawet w owu

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masajka No ja sie jednak łudzę ze jest chodźmy 60/40 hehe [emoji6]
Millo a mąż na dłużej przyjechał? Poprawiacie jeszcze ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Antonia no jest mocniej:* Ja chce juz gratulowac!Gratulacje Kochana mimo ze w to nie wierzysz:**Bardzo sie ciesze i zycze spokojnej i zdrowej ciazy!

Imama zobacze jak testy za 2 h i jak sluz sie zmieni na kremowy to zadzialamy na 0+12:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia no jest mocniej:* Ja chce juz gratulowac!Gratulacje Kochana mimo ze w to nie wierzysz:**Bardzo sie ciesze i zycze spokojnej i zdrowej ciazy!

Imama zobacze jak testy za 2 h i jak sluz sie zmieni na kremowy to zadzialamy na 0+12:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Jakby zaczynam wierzyć ale z dystansem. Trochę przeczuwam, trochę czuje od kilku dni ale niby co miesiąc coś czułam także ten [emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Antonia tez widzę!!! Trzymam kciuki również myśle ze się udało ale wiadomo musisz jeszcze potestować! Dużo staranek mieliście wiec tak tez przeczywalam [emoji7]
Millo trzymam kciuki za Ciebie! Może ten marzec będzie owocny w pierwsze w roku ciąże. Jeszcze Ty Ana tez trzymam kciuki za Ciebie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry