reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny, dziekuje za podpowiedzi odnosnie suplementu na infekcje. Mam w domu LaciBios femina (moga stosowac kobiety w ciazy) i sobie jedna tabletke wzielam. Sa jednak doustne i nie wiem czy dadza rade. Mam wrazenie ze jest gorzej :( Czuje pieczenie i podwyzszona temp w pochwie. Jak myslicie czy te tabletki dadza rade i nie zakwasza pichwy? Stosowala je ktoras z Was?

A tak z innej beczki robilam dzis rano testy owulacyjne i byly prawie pozytyne, nawet sie zastanawialam czy to juz pozytyw nie byl a o 15:30 jak zrobilam nastepne to juz byly zdecydowanie negatywne. Jak myslicie, czy skok Lh juz byl czy powinnam dalej robic testy Lh? Jestem w 13dc i teoretycznie jutro owu.
Kurcze wszystko nie tak w tym cyklu, nawet corcia dostala jelitowki i mnie tez cos zaczyna brac:(
a robilas te poranne testy mam nadzieje ze nie z pierwszego moczu.zrob jwdzcze jutro i zobaczysz co wyjdzie i w razie czego dzialaj dzis :)
 
Millo naprawdę życzę siły i spokoju. Niestety ciąża staranka jak i macierzyństwo maja nieraz swoje "uroki". Jako kobiety musimy być silne. Dużo nas w życiu jeszcze spotka.
Co do pęcherzyka to naprawdę wszystko się unormuje. To wcześnie jeszcze bardzo. Ja byłam w 7 tc dopiero. Znajomemu pęcherzyk wogole był pusty i bardzoooo późno zszedł itd. Nie myśl odrazu o najgorszym.
Mikallo No dopochwowe to chyba wszystkie zakwaszają bo jak wyższe pH to właśnie skłonne do infekcji. Spróbuj do apteki bo skoro piecze itd. Krople z nagietka są bardzo dobre na infekcje, ja zawsze mam w domu. Warto kupić bo w dużo przypadkach idzie wykorzystać. Skoro testy były pozytywne to myśle ze owu jutro będzie. Ale spróbuj jeszcze dwa dni potestować czy nie poprzesuwalo się.
Elena to szybkiego powrotu do domku dla Was [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny!
@ana nie robilam z porannego moczu. Zobacze po wykresie czy jest owulacja czy nie. Testy wychodza coraz bledsze bo od 15:00 chyba 4 zrobilam. Moze bede miala cykl bezowulacyjny.

@Elena duzo cierpliwosci zycze i szybkiego powrotu do domku.

Wlasnie sie dowiedzialam, ze kolezanka, ktora miala straszne problemy z zajsciem w ciaze i mega wspomaganie- jest w ciazy! Ciesze sie jak bym to ja w niej byla:-)
 
@Millo popatrz moj pecherzyk dwa lata temu, dzis siedzi obok i zajada omleta wlasnie :) nie przejmuj sie na zapas nie krwawisz, sama pisalas, ze porownujac wykresy ta ciaza zupelnie inna niz ta stracona, bedzie dobrze kochana uwierz!
 

Załączniki

  • pecherzyk moj.jpg
    pecherzyk moj.jpg
    551,1 KB · Wyświetleń: 52
@Mikallo no tego nie sprawdzisz czy cykl bezowulacyjny, musialabys miec monitoring moze i byl krotki pik LH nie musi trwac on dlugo, ciekawe jak temp. dzis a raczej jutro sie dowiesz, bo dzis moze owulacja, na wykresie okaze sie dopiero jutro, ale zrob test jeszcze dzis na wszelki wypadek.
 
Elena oby szybko zoltaczka minela i zebyscie juz zdrowiutkie do domu wrocily:*Dobrze ze zareagowalas wczas!!

Ana ja sie najbardziej martwie tym splaszczeniem..cala noc mi sie snily sny porabane z tym..
1491027385-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mikallo no tego nie sprawdzisz czy cykl bezowulacyjny, musialabys miec monitoring moze i byl krotki pik LH nie musi trwac on dlugo, ciekawe jak temp. dzis a raczej jutro sie dowiesz, bo dzis moze owulacja, na wykresie okaze sie dopiero jutro, ale zrob test jeszcze dzis na wszelki wypadek.
Robilam wczoraj wieczorem i dzis rano testy owulacyjne l byly zdecydowanie negatywne. Moze szczyt Lh byl wczoraj w nocy, tego juz sie nie dowiem. Dzis temp 36,67 czyli podwyzszona ale moze byc od infekcji. Zobaczymy, staranka poszly ;)
 
reklama
Elena strasznie Ci dziekuje za to zdjęcie!Podnioslo mnie na duchu!!!♡

Bardzo Wam wsYstkim dziekuje.Uwielbiam nasz watek i przede wszystkim Was!Moje wirtualne psiapsiólki:**

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry