reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mnie tez dzis muli o fuck siedzena glukozie bleee jakie to nie dobre maskra!!!!
Bleee ;)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
dziewczyny mam pyt slyszalyscie cos na temat tego ze wit c opoznia okres?? 1 marca byla @ wiec kilka dni spoznienia a przez kilka dobrych dni bralam po 2 drazetki czy to nie ma na to wpływu???
 
szyjka na amen zamknieta juz i nisko, takze cos nie tak z temp. mierzylam dzis wczesnej niz zwykle, moze w nocy byla owu dlatego jeszcze nie skoczyla temp. okaze sie za dwa tyg czy sie udało. dziekuje za słowa, jestescie bezcenne :*
 
Ana kurcze szkoda ze dzis mialam zaburzona temp ale jak szyjka zamknieta i nisko to juz raczej po:)chyba ze nie bylo wcale..sie rozmyslila i wroci? Hmm

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Millo no był pecherzyk sama widzialam u ginek mogł nie peknać? to co sie stało z nim? rozmyśleć ?hhmmm jak szyjka zamknieta to juz po wszytskim, badalam w zeszlym cyklu szyjke i wiem ze juz po owulacji na pewno, nic sie tam nie wślizgnie w tym cyklu, tylko ta temp. dziwna dzis ehh czym wiecej czytam tym mniej wiem.
 
Do góry