reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana no czasem jest tak ze ma dosc o owulacji ale np choroba ją blokuje i przesuwa sie o pare dni..ale Ty jestes zdrowa i jak mowisz ze juz po to tak na pewno jest:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Andzelisia wiem ze wit C podwyższa estrogen, dzisiaj właśnie post o tym akurat czytałam. Post z zapytaniem o jakaś tam chorobę dziewczyna napisała i tak pisano wiec może coś w tym być. Ale ekspertem nie jestem. Ogólnie właśnie zbyt niski estrogen to może powodować długie cykle.
Ana No te owulacyjne nieraz nie wychodzą. Lepiej sobie je darować i poprostu regularny sex. A w sama owu to i tak jest jakieś 35% szans na zajście w ciąże wiec wcale nie gwarantuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
no tak wiem roznie to bywa z tymi testami, dlatego nie opieram sie tylko na nich mierze temp do tego badam szyjke i sluz i wszystko sie zgadza oprocz temp w tym cyklu, moze cos zaburzylo temp zab mnie pobolewa od wczoraj i malo spie ostatnio, czynnikow moze byc wiele, wiec nie ma co gdybać, pozyjemy zobaczymy. Milego wieczoru.
 
Ale masz piękną córeczkę[emoji173]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Elenaaa cudowna !! Jak z obrazeczka ta Twoja Rybeczka :) :)
Moja dzis badzo mocno sie prezy w brzuchu...
Co do witaminy C to TAK slyszalam ze opoznia okres i zdarzalo mi sie stosowac jak np mialam impreze, jadlam
Na potege i o kilka godz udawalo mi sie opoznic czasem.
 
Elena slodycz:-) nie umiem sie juz mojej doczekac.Super ze wszysyko ok!

Katja moja to jakas szalona wariatka lezy poprzecznie i kopie jak szalona w nocy nie spie bo jak sie na bok uloze to kopie...dodatkowo siusiu co godzine o matulu...zwariowac z nia mozna:p bedzieny miec ciekawie jak jej to zostanie [emoji14]
 
reklama
Do góry