reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no moze i ma stres przed czy da rade, skoro juz dał plame w jednym cyku to ma pewnie obawy o kolejny a i ja sie denerwuje, bo człowiek czeka na te najwazniejsze dni, a gdy nadchodza to czasem dupa na pol gwizdka w jednen dzien da rade, a w nastepny juz nie np. Jak bedziemy w pl to zbada napewno go zaprowadze, bo juz nie chodzi o samo staranie sie, jeszcze mi wpadnie w jakas depreche, bo nie bedzie sie czul meski, na pewno facetowi to ciezko przelknąć ze sprzęt nawala.
 
reklama
@Imama a ten vitex to pijesz susz czy w tabletkach moze sobie zamowie rodzice mi dowiaza jeszcze przed swietami jak sie nie uda to akurat bym zaczela nowy cykl z tym vitexem kiedys cos pisalas ze pomaga wyregulowac cykl chyba i wspomaga zaplodnienie itp. ja z herbatek to tylko pokrzywe mam sama zbieralam w zeszlym roku liscie
siemie lniane od 3 miesiecy i dopiero w tym cyklu zauwazylam wieksza poprawe, sluzu mam wiecej w dniach plodnych i wiecej dni i stał sie wodnisty, tez niby reguluje hormony, a jako bonus to wlosy mam silniejsze nie wypadaja mi tak zawiera naturalne witaminy i mineraly sama miele wiec samo zdrowie, plus kwas foliowy od grudnia i magnez od miesiaca z wit B i wcinam garsc orzechow dziennie od miesiaca tez. i tak rozmyslam nam tym vitexem
 
Ostatnia edycja:
no i zamowiłam vitex dla siebie , mezowi żeń szeń na lepsze doznania :p i cynk na poprawe nasienia :) i utrzymuje prawidłowy poziom testosteronu jak i chroni przed stresem wiec mezowi sie przyda napewno nie zaszkodzi aaa jeszcze doczytalam ze imbir pomaga w sprawach łozkowych zwieksza ukrwnienie w narzadach rodnych rozniez :p faszeruje go od wczoraj, wiec z takim arsenałem po miesiacu to mam nadzieje bedzie jak mody bóg :-D
 
Ostatnia edycja:
Ana No napewno nie zaszkodzi. Ja biorę już od stycznia ale 2 tyg od @ do owu i później przerwa 2 tyg. Ten vitex to chyba to samo co castagnus tutaj tez mi moja ginekolog przepisała agnus castus właśnie jak byłam. Tylko należy go brać jak właśnie cykle są nieregularne bo jak wszystko Ok to może namieszać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny melduje ze czekam na @ ktora ma nadejść za 2,3 dni.
W nowym cyklu nie stosuje niczego tylko działam na maksa
Juz mam dość kombinowania bo nie wychodzi
Imama w ostatnim cyklu zakwasilam sie delikatnie ale pH spadło poniżej 4.
Trzymam kciuki za pozytywne testy.
 
reklama
Ajlak to bedziesz kolejna ktora wkoncu stwierdzila ze co ma byc to bedzie bez kombinowania:)Tak najlepiej:*


Ale pogoda dziś..tez u Was leje?Mam dzis mase sprzatania bo R wraca na weekend i urodziny synusia w poniedzialek:))a tak mi sie nic nie chce..do tego te mdlosci
.bleeee

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry