reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleeth o jejciu to masz tez malutkich synów! Super!
A robiłaś coś więcej na dziewczynkę? Bo nie pamietam czy tylko ten odstęp.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja nie robiłam zupełnie nic na płeć. Odstęp wyszedł sam z siebie. Przed brałam mg i wapno bo alergia. I wsio, dopiero pózniej odkryłam wątek planowania płci i tak sobie czytam i kombinuje [emoji6]
Może przy następnym będzie okazja popłakiwać cos na płeć [emoji6][emoji12]

@Majorcia czy ja wiem czy taka młodziutka [emoji6]38 lat to już taki wiek że ani młodość ani starość. Ale zobaczymy teraz cieszę sie z Synka bardzo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem z początku lat siedemdziesiątych i mam malutka córcię ale co tam za chwilę będziesz miała ślicznego synusia
Leeleeth ale za to ile synowych będziemy miały
 
Ja jestem z początku lat siedemdziesiątych i mam malutka córcię ale co tam za chwilę będziesz miała ślicznego synusia
Leeleeth ale za to ile synowych będziemy miały

Co fakt to fakt [emoji5][emoji7]
Ja już sobie wspólne wigilie wyobrażam, zasiądę przy stole jako Pani Matka a młode niech sie wykazują [emoji6][emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo No jakoś zaczynam wątpić w te teorie. Co chwile coś kombinuje Heh. Ale zobaczymy. Jakby była córa to chyba największe marzenie by się spełniło. Naprawdę.
Chciałam betę zrobić ale jutro już wylatujemy. A w pl będę dopiero 18 maja i wtedy to 25dpo i chyba już za późno. W których dniach ty robiłaś?
Patrycja może poprostu wyjdą za pare dni te testy. Próbowałaś owu testy czy może wychodzą?
Leeleeth to jednak ukazał się siutek hehe No super chłopczyk, gratulacje.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Miałam jeden owulacyjny to wczoraj robiłam i wyszła druga kreska

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leleth Majorcia ja wam powiem ze obawaiam sie synowej...moja mama ma jedna i 2 zieciow...to ziecie wiecej zrobia w kuchni i w ogole niz ona...to panisko przyjezdza i dupy nie ruszy do niczego....rok u nas mieszkala ani raz lazienki czy kuchni nie posprzatala....
 
Maziajka to będziemy same siedzieć w wigilię a co ? Zawsze można też do innej synowej co święta się wpraszać hi hi
Szkoda mi tej dziewczyny co poleciała sama do Egiptu ale kto lata sam do takich krajów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry