reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mikallo to faktycznie nie fajnie musisz znaleźć sobie lekarza ja dlatego chodziłam prywatnie do fajnego lekarza bo jak byłam raz na NFZ to było podobnie
 
Mikallo gratuluje. Co do serduszka powiem ci ze moj gin do 20 tyg tez nie sluchal tylko wlaczal ten jakby wykres na monitorze a dodam ze jest jednym z lepszych lekarzy w miescie. Mowil ze te fale co sie slucha strasznie denerwuje takie malenstwa i nie ma potrzeby.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak dwa razy poroniłam nie wiem czy w zajściu w ciążę nie pomogły mi leki bo brałam antybiotyk i sterydy wówczas z innego powodu Z chwilą kiedy zachodzilam bardzo wzrastało u mnie Tsh
 
Jak to jest z zachodzeniem w ciaze przy tej chorobie ? Jest problem? Lekami mozna to jakoas naprostowac ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie byłam u endokrynologia z tymi wynikami tylko u rodzinnego i takie zalecenia mi dała. Mówiła tylko że jakbym była w ciąży to mam iść do Endo żeby dziecko chore nie było.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia nie jedna kobieta Ci zazdrości będziesz miała trzech synów Mamy zdrowe dzieci i to jest najważniejsze
Pewnie że tak i szczerze mówiąc nie żałuję ani w gramie procenta i nie mam żadnych najmniejszych smutków że to nie córka [emoji7] w poniedziałek mam polowkowe i oby był zdrowiutki to wypełni moje szczęście.
A myślę że te takie mocne wasze chęci posiadania córki są też trochę dlatego że ciągle czytacie nakręcacie się zapominając o najwazniejszym. Oczywiście nie chciałam nikogo urazić ale czasem dobrze jest nabrać dystansu. No i życzę żeby każdej się spełniło marzenie [emoji7] ale nie wierzę akurat że spełni się dzięki np nie jedzeniu mięsa [emoji39]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Mikallo gratuluje. Co do serduszka powiem ci ze moj gin do 20 tyg tez nie sluchal tylko wlaczal ten jakby wykres na monitorze a dodam ze jest jednym z lepszych lekarzy w miescie. Mowil ze te fale co sie slucha strasznie denerwuje takie malenstwa i nie ma potrzeby.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak.. Też to slyszalam.. Że są jakieś fale które jednak nie powinno się dzidzi tym straszyć [emoji3]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Do góry