reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Biedronka, good job;) cos musi być z ta teoria. Pewnie podwyższony poziom prolaktyny działa prodziewczynkowo;)
Osobiście do tej teorii się nie podepnę ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja zaszłam w ciaze z corka 2 msc po odstawieniu syna i jak badałam poziom prolaktyny to mialam poniżej normy. Co dla mnie było bardzo dziwne. Ale właśnie tak może organizm reagować jak przestaniemy karmić i hamowana jest laktacja to poziom prolaktyny moze byc poniżej normy znacznie.
Bardziej wierzę że estrogeny przy długim kp są niskie i to miało wpływ. Bo susza panowała u mnie i śluzu brak plodnego albo znikome ilości ;)
 
reklama
Elena tez myśle ze poprostu i estrogen i testosteron jest niski przy karmieniu. Ja również teraz zaszłam 2 miesiące po odstawieniu syna. PolciaPoleczka chyba karmiła jak się starała o dzidzie i jeszcze w ciąży i urodziła bliźniaki dwie córeczki. Myśle ze przy kp jest ogólnie nieski cukier dlatego to tez pomaga.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przez wasze teorie będę utrzymywać laktacje 3 lata żeby poczekać na starania [emoji23][emoji23] haha

Kinga - ja mam syna też z codziennego , przy suplementach magnez wapń itp na dziewczynkę ;) , kalendarz to zabobon nie ma co wierzyc,


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry! Czy mogę sobie z Wami popisac? Czytam sobie ten wątek już od godziny i podoba mi się tutaj.
Njpierw może napisze cos o sobie. Nazywam sie Ania (35 lat) i mam syna Pawła 3 lata i 8 miesięcy. W 2012 i 2013 roku byłam aktywna na forach, Staraczki grudniowe 2012 a później wskoczyłam na przyszle mamy: Luty 2014. Z dziewczynami przeniosłysmy sie na ukrytą grupe na Facebook i do tej pory utrzymujemy kontakty. Bylam jeszcze na Staraniach 2017 ale pozniej dziewczyny uciekły na zamknięty wątek. Stamtąd chyba kojarzę @leeleeth :)
Rok temu pierwszy raz odezwała sie u mnie chęć na kolejne dzieciątko, co ciekawe mąż podzielał moje zdanie :D. Usunęłam spiralę, brałam kw. foliowy. Nie staraliśmy się specjalnie. W lutym tego roku zaczęlo się spełniać moje marzenie o nowym domu, pochłonęlo mnie to całkowicie. Sprzedaliśmy nasze mieszkanie, bylo strasznie dużo formalności i stresów...tak mnie to absorbowało że zaszłam w ciążę w marcu. Niestety pozamaciczną :( po miesiącu skaczącej bety HCG, krwawień, wizyt,USG wylądowałam w majówkę na oddziale i podano mi zastrzyk - metotreksat. Beta spadała cały maj do zera i dostałam zakaz starań przez przynajmniej 3 miesiące od zastrzyku.
Wobec tego, pierwszy raz bez zabezpieczenia w sierpniu - za wcześnie przed owu, nie udało się.
Teraz we wrześniu zwarta i gotowa to same nieszczęścia - ja kleszcz, antybiotyk i drożdżaki.... Mój mąz mega przeziębienie - leki na katar i kompletny brak chęci. Teraz czekam na okres za tydzień i w październiku może się coś uda.
Jestem tutaj z Wami bo nie ukrywam ze zawsze marzyłam o córce. Już w pierwszej ciąży jak się dowiedziałam że moja dziewczynka ma 7 mm siusiora to musialam się dwa dni oswoić. Mam teraz cudownego, zdrowego, mądrego i przystojnego Syna i przekonałam się że chłopaki są boskie. nie zmienia to faktu że do kompletu brakuje nam małej księżniczki.
Próbowałam jedynie współżyc przed owu, aczkolwiek mój syn jest z 11 dnia cyklu przy owulacji dnia 13 :) brałam magnez i wapń, castagnus i to na tyle. Licze na to ze coś u Was podczytam.
 
@BB_Anna witaj!
Miło mi, że mnie kojarzysz. Zawsze uważałam, że ja taka szara mysz to ludzie mnie nie kojarzą [emoji6]
Trzymamy kciuki za staranka dziewczynkowe [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Dziewczyny wczoraj wyczytałam, że ten coaching trwa pół roku to chyba plan wykupie nieco pózniej jak już okres wróci, żeby skorzystać w porad.
A teraz tak w skrócie co mogę zrobić? Od czego zacząć?
Bo sama tak niefortunnie zaczęłam od mięty i omal nie straciłam pokarmu, [emoji30]
Doradźcie cosik


Mój synek zasnął na podłodze [emoji3]
1507197474-aaaaaa.jpeg

Położyłam Go na moment żeby polezal na brzuszku a On uznał to za świetna miejscówkę na drzemkę [emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
To ja też chętnie poczytam co moge robić. O co w ogóle chodzi z tą mietą? :D

Ponoć działa dziewczynkowo obniżając testosteron, dziewczyny poprawia jeśli piernicze głupoty, pamięć mam dobra tylko mega krótka, wiec zakupiłam w lidlu cudnie pachnąca, w listkach
I zaczęłam pic. Ale nie mogę bo karmie a mięta zaburza laktację.


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Do góry