reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Emilek to słodziak nad słodziaki :-) jak
patrze to już chce być w ciąży, tak samo nie ważne jaka płeć :-) no ale musze poczekac do nastepnego cyklu

Teraz to ja zaczynam zalowac ze karmilam tylko 2 miesiace no ale dluzej sie nie dalo, moj maly byl dzieckiem ktory w ciagy dnia spal 1.5 godziny, brakowalo mi pokarmu, chcial wisiec na cycku co 15 minut, ani nie bylo kiedy sobie cos do jedzenia zrobic masakra
 
reklama
Biedronka ja karmilam 8 tygodni. Nie dawałam rady. Też żałuję.

Ana87 rozumiem że ma być córcia :D no to trzymam kciuki zaciśnięte i czekam na info :)

W takim razie chyba muszę zacząć pić miętę. Taka ekspresowa w torebkach pewnie też może być ?
 
Dziewczyny ide dzis na usg.trzymajcie kciuki.........mam mega stres:hmm:

Z całych sił kochana [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Za różowe kokardki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Ana ✊✊✊️ Mocno zaciśnięte :)
Ja Wam powiem ze pierwszego synka tez króciutko karmiłam niecały miesiąc bo nie miałam pokarmu i teraz tez planuje chyba od razu przejść na mm Wiec pytanie do Imama czy u mnie pomimo tego ze nie będę karmić ale chce szybko postarać się o trzecie tak do roku żeby zmieścić się w tych 18 miesiącach od porodu to czy hormony itd również będą sprzyjać dziewczynkowo czy nie karmiąc to już nie ma żadnego znaczenia?
 
Witaj Anna. Jest tu dużo do czytania także napewno coś znajdziesz dla siebie. A bierzesz jakieś suplementy? Mięta pieprzowa obniża testosteron a podobno niski sprzyja poczęciu dziewczynek. Ale trzeba uważać i obserwować jak się na to reaguje bo może cykl zaburzyć i uniemożliwić zajście w ciąże.
Miciurka Haha udana jesteś! Staraj się szybko a nie trzy lata!
Leeleeth myśle ze nie ma co się przygotowywać na wczasu. Dietę powinno się robić 12 tygodni im więcej tym więcej się oszukuje i ciężej utrzymać. Karmisz to będziesz powoli tracić na wadze to dobrze ale nie przesadzaj oczywiscie. Jak sobie wykupisz pakiet to wtedy na spokojnie zaczni. Możesz spróbować ograniczyć mięso na początek ale jedz przynajmniej 2000 kcal żeby nie stracić mleka jak i tak chcesz kp. Suplementu itd tak wczesnie to wg mnie strata pieniążków.
Przyszłamama karmienie piersią to inna teoria. Wg Atomic to ogólnie po ciąży do 12 mieisecy najlepiej a 18 mieisecy to optymalne. Na Twoim miejscu szykowalavym się do staranek jak mały będzie miał rok żeby działać. Ja tak postanowiłam. Nie chciałam dobijać do 18 miejsiecy bo wtedy matki już starające o chłopców zaczynaja staranka wiec myśle 12-14 miesięcy to super czas. Ale wiadomo zależy od tego jaka dzidzia i czy człowiek sobie radzi [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aha i Leeleeth ograniczyłaby jaja, oliwę z oliwek, orzechy, gorzka czekoladę, płatki- otręby, siemnie lniane, chia i właśnie mięso. One podnoszą testosteron i uważałabym poprostu żeby nie jeść za dużo. Osobiście ja to zawsze na dietach proteinowych dużo jajek omlety jajecznicę itd. Myśle ze można wcześniej na spokojnie pograniczac ale nie całkiem bo wiadomo karmiąc potrzebujesz.
Aaaa Ana87 kciuki wielkie!!! Niech sypia się wkoncu te córki. Trzymam mocno daj znać odrazu po! [emoji171][emoji171][emoji171]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama No dokładnie wszystko będzie pewnie zależeć jak mały będzie się chował ale do czasu jak skończy rok chciałabym już być w ciąży czyli podobnie jak Ty ;)
W sumie z tych produktów co wymieniłaś to nic nie jem już od dłuższego czasu jedynie jedno jajko tygodniowo i może faktycznie za dużo mięsa Wiec ja pewnie będę musiała coś jeszcze innego zmienić na corke :)
 
reklama
Do góry