reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Imama weszlam wlasnie poczytac na ingender i rzeczywiście kobitki maja po 3,4 dzieci i starają sie o kolejne : ) szok
Ale mysle sobie rowniez ze sa to wlasnie te przypadki gdzie maja po 3 coreczki lub 3 chlopcow.
 
Ana-GRATULUJĘ bardzo Ci kochana kibicowałam bo moje pragnienie córki jest równe wielkie jak twoje .
napisz w który to dzień cyklu ta wpadka ?
 
Ana wielkie gratulacje !!! Tak się cieszę:)Wszystkie mega wierzyłyśmy, że Ci się udało:) Tak mi wesoło jakbym to ja miała mieć dziewczynkę;)Wyobrażam sobie co teraz czujesz, ale fajnie:)
 
Ana87, gratuluje coreczki!! O rany ale Ci zazdroszczę. A pamietam jak się martwiłam, ze nie zdarzyłas planować, brać suplementów itd.
Teraz to już mozesz szaleć z różowymi zakupami !;)
Tez sobie wyobrażam jak się czujesz szczęśliwa. Jak bym chyba ze szczęścia umarła ;)
Tak, teraz Imama sie szykuje do usg ;) ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Sama sobie nie wyobrażam jej szczęścia, naprawdę! Takie nierealne dla mnie to wszystko.
Ja już odliczam do środy. Boje się czy wszystko wporzadku z dzidza i No również czy już będzie widać coś. Spać w nocy nie umie jakieś dziwne sny mam buu....
Kitqa No ciekawe bo teraz nawet już u nas na forum ciężarne planują ciąże odrazu także widać te pragnienie posiadania dziecka danej płci jest dość duże i nie wiadomo czy my nie będziemy jeszcze po 4-5 próbować hihi


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziekuje Wam każdej z osobna z całego serca szczerze to nie potrafie sie jeszcze cieszyć poniewaz jak w 100%dowiem sie od innego lekarza 23pazdziernika ze tez widzi dziewczynke to uwierzę.narazie jest to dla mnie nie realne....naprawde
 
reklama
Ana87- AAAAAAAAAAA!!!!!!! WIEDZIAŁAM Mówiłam !!! Nie ma opcji innej kochana wielkie gratulacje! Cieszę się bardzo !!!![emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji166]
Przesyłaj różowe fluidki do nasss!!


Leeleeth- Tak mięty pić nie możesz bo pokarm 'zabiera', Ale meliska rumianek jak najbardziej piwko zero też na pokarm działa na plus ,słodki synuś [emoji7],pewnie poczekaj aż okres wróci bo nie ma co tego coachingu brac wcześniej , a w między czasie mąż sobie może zażywać suplementy :) ,

Biedronka- to wyobraz sobie że mój syn wył 3 dni i nie spał nic a nic tylko wisiał na cycu, od razu po porodzie , walczylam o kp, okazało się że ma wędzidełko i nie umiał jeść! Tyle stresu i placzu przez te dni a lekarz nie zauważył ja zauważyłam ale dopiero po takim czasie masakraaa.. a tu jeszcze hormony buzuja..tragedia była

BB_Anna - na dziewczynkę W skrócie jak znasz angielski to jest strona genderdream.com że wszystkimi poradami można się dowiedzieć co i jak, dla męża do brania OLE , szyszki chmielu lukrecja,gorące kapiele omijać/ograniczyć czerwone mięso , jajka,sól , piwko zalecane ,

Dla Ciebie Dieta LE - low everything 1500-1800 kcal, omijać sól, jajka,mięso czerwone, mieso białe, soków i słodyczy też nie ,przerwy między posiłkami ,2-3 posiłki dziennie bez podjadania, drineczki % zalecane [emoji6],

Ja jeszcze będę używać rephresh(żel obniżającyobniżający ph) , CLO polecany na dziewczynkę ale to już lek do brania na pocz.cyklu,


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry