reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Katirl czyli odstęp od owulacji byl który coraz bardziej do mnie przemawia hmmm a w jakim wieku masz chłopców? Czy dieta była niskokaloryczna czy nabiałowa żeby podnieść wapń i magnez?
Dieta żeby podnieść wapń i magnez a odstawiłam potas i sód...a teraz starania jeden raz 3 dni przed ovu. Najstarszy ma 10 lat a młodszy 2.5
 
reklama
Polowkowe dopiero w 28 listopad więc do tej pory to chyba zglupieje...dziekuje za wszystkie sugestie...
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny
 
Przyszłamama ja tez robiłam odwrotnie wiec rozumie. Ja mam syna z 4 dni przed owu ale czytałam ze nawet Pirantha pisała ze 4-5 dni przed więcej chłopców bo wtedy jest wzrost estrogenu i chyba nawet testosteronu. Wiec teraz po pozytywie działałam i bałam się ze za szybko owu się przesunie i będzie zaś 4 dni przed. Ale zgadzam się z Maran ze to wg mnie nie ma znaczenia.
Gosica ja niestety ale 3 tyg muszę czekać. Idź na monitoring dobra sprawa w 12 tc chodzą właśnie.
Kiti witaj. Różniez mam dwóch synów i teraz w 14 tc jestem. Z twojego zdjęcia myśle nic wyczytać nie idzie bo końcówka nuba zakryta nóżka, masz jakieś inne zdjęcie? Lekarz mógł więcej widzieć. U mnie z nóżka piękna córeczka wychodziła a jak wyprostował nóżki to na końcu odstawało co może wskazywać na chlopca ale u mnie to był 12tc. Mi lekarz po 13 tc w obydwu ciążach zgadł ze synowie teraz byłam w 12+3 i niby tez synek. Ale to częste pomyłki wiec lepiej poczekać. Życzę córeczki. Nub się podnosi do 13 i 5 dni i wtedy jak się określa to blisko 100% pewności co do płci ale zależy od lekarza i sprzętu.
Maggie widać na zdjęciu ze charakterna dziewuszka taki uśmiech [emoji171]
Ana daj znać trzymam kciuki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
naczekalam się .jednaosoba 40minut siedziala☹ powiedział ze dziewczynka .obstawia prawie na 100%.glowy se uciąć nie da bo ma jedna. miedzy nogami jest pępowina bo ja zalaczyl i świeciła.siusiaka nie widać.ppwiedzial ze wargi musza dokładnie dojrzeć.zdjęcia nie mam bo nie dało się zrobic ładnie.nadal jestem nie zaspokojona☹ wszystko pomierzyl i dzidek jest drobny.mimo ze z miesiączki 21tydzien to z usg pokazuję prawie 20. Ilość wod jest ok.mam przyjść pod koniec listopada zbadać jeszcze serduszko itp.
 
Super Ana wiedziałam!jak mówi że prawie na 100% to ja już bym nie myślała inaczej[emoji4]Serdeczne gratulacje!!!
Sory dziewczyny ze się nie odzywalam, odkładam jeszcze testowanie 1-2dni bo to chyba za wcześnie bo może dziś być dopiero 9dpo, dzięki za pamięć, a kciuki trzymajcie dalej za mnie [emoji110][emoji110][emoji110]


Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry