reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Biedronka hehe No to może być na poważnie kurierem nie zdziwiłabym się bo w stanach wszystko możliwe. W jakimś specjalnych zabezpieczeniu itd
Gorligor niby diety najlepsze efekty i wpływ maja po 12 tygodniach stosowania. U mnie tak było ale dwa poronienia w międzyczasie wiec 7,5 miesiąca wyszło tej diety.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama, bez hurry up. Działamy z abstynencja OK.8 dni, za 1-2h;) wczoraj po 15 był pozytyw, o 20 już słaba kreska. Wczoraj jajo 18mm, No i dzisiaj ta ovu chyba była. Wiec myśle ze w najgorszym wypadku 7-8h po ovu, chyba nie tak złe ;) chciałam działać wczoraj, ale nie wyszło ;(
Gorgligorligir, to może monitoring cos pomoże? Z moim cyklem tez bardzo różnie dlatego stwierdziłam ze niezbędne gdybać itd. Przynajmniej mniej więcej wiem na czym stoję !




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A czy słyszałyscie o czymś takim że dana kobieta jest skazana na konkretną płeć...u mojej znajomej tak było otóż była ona w 6 ciazach i tylko 3 chłopców donosila dziewczynki wszystkie poraniała a druga znajoma znów donosila tylko dziewczynki 3 a 2 chłopców nie. Może coś w tym jest
 
@Katitl znam i ja taki przypadek. Każda ciąża z dziewczynka kończyła sie poronieniem, a z chłopakami Ok.
Jak myślicie, a może wiecie, czy mężczyzna może mieć plemniki jednej płci?
Wg mojego gina nie, a na forum czytałam, że może tak byc.

W tych informacjach, to zainteresowało mnie kilka rzeczy: stosunek testo do estro, że to od kobiecego środowiska zależy jaki plemnik zapłodni jajo.
Tak wiec nasze zakwaszanie, a głownie wpływanie na hormony mogą mieć szanse.
Ale to takie rozważania..



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No to Gosica kciuki i przyjemnego działania.
Kati No tez o tym myślałam i słyszałam ale myśle ze nie. Chociaż sama zastanawiałam się czy przez dietę i kombinowania nie poroniłam ale chłopców myślałam bo dziewczynki na początku silniejsze podobno i wtedy by się zgadzało.
Leeleeth nie może mieć mężczyzna tylko XX czy XY. Są badani i są po równo. Jedynie może mieć jeden miejsca drugi większa ilość spermy. A to niby od nas zależy jaki plemnik przetrwa wg różnych teori.
U mnie w każdej Ciąży inna dieta inne odżywianie i tryb życia a wychodzi ze zawsze ta sama płeć także nie wim już sama


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie ma co się napalac na to urobiologics, bo jest dużo opinii że chrzania i zwykły scam, chociaż też niby są i opinie że " och ach "- udało się

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka, narządu płciowego mam tylko to jedno. Gdy nie było pewności że będzie córeczka to wtedy już postanowiłam, że nie będę chodzić po lekarzach i szukać dziury w całym. Przeżyłam tyle miesięcy to te dwa tyg do następnej wizyty wytrzymam tym bardziej.
Monia jeszcze się nie cieszę, próbuję sobie to wszystko jakoś poukładać i uwierzyć po prostu. :) teraz co by się nie działo to i tak będę szczęśliwa czy tak[emoji178] czy siak [emoji170]
Maggie widać elegancka cipunke na foto [emoji106]bez dwóch zdań


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry