reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Przy synach nie testowałam tak wczesnie, ale pewnie spróbuje.
Chociaż nie nastawiam się ze uda mi się tym razem zajść w ciaze. Trochę to trwa, wcześniej próbowałam celować na o+12, chyba dzialalismy zbyt późno. Teraz z kolei dzialalismy w okolicach ovu, ale j&d był i zakwaszanie. Nie mogę się od tego zakwaszania wyzwolić, a tez boje się ze sporo plemników wybiłam [emoji17]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama, tak o stosunku pH poszybowało w górę do OK.8[emoji15] dlatego zrobiłam szło 2 -3minutach j&d a potem włożyłam troszkę sylku i pH zeszło do OK.5,5


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@aleksandra_kow zejdzie Ci ze dwa dni i sie oswoisz z tą myślą i pokochasz drugiego księcia jak pierwszego.

@kitqa jestem tu od niedawna le po postach sie zorientowałam że domniemana córka stała sie synem i że chciałaś chłopca. Rodzisz już w grudniu? Kurcze osiwieć można z tą plcią...

@Gosica wygląda na to że się wstrzeliłaś w to O+12 , super! Teraz czekamy 2 tygodnie.
Ja planuje pierwszy test 3.11 ale to będzie 11 dpo więc dość wcześnie.

U mnie prawdopodobnie w tym cyklu prawy jajnik, bo lekarz powiedział że owu była, ale z którego to mu ciezko powiedzieć... za to z moich obserwacji wynika ze z prawego, niestety :( ponieważ z tej strony miałam pozamaciczną i teraz będę miała pełne gacie nawet po pozytywnym teście.
 
Hej dziewczyny :) jak tu aktywnie aż nie mogę nadążyć nad nowymi postami. Ja wczoraj wieczorem rozmyślałam nad tym wszystkim nie ukrywam, że było mi przykro. Nawet z mężem się o to pokłóciłam.
Chyba najbardziej czego się obawiam mając dwóch synów, że w przyszłości jak już będą dorosli nie będę miałam z nimi takiego kontaktu jakbym miała z córką. Córka wydaje mi się, że zawszę bedzie utrzymywała te więzi rodzinne i jak bedzie miała jakis problem zwróci się do matki a z synami jest bardzo różnie a jak jeszcze trafi się synowa która nie zaakceptuje swojej teściowej to już w ogole może być ciężko. Ze względu na to, że jestem bardzo rodzinna i sama mam bardzo dobre relacje ze swoim rodzicami to najbardziej przy różnicy płci dostrzegam dla mnie tą wadę. Wiem, że nie zawsze tak jest mój mąż ma brata i oboje się świetnie z mamą dogadują. A jak to jest u Was z czego wynika te silne pragnienie posiadania córki? :)
 
BB_Anna, nie wiem czy udało się z o+12. Jak widać nawet monitoring tutaj nie dał mi gwarancji. Musiałabym wczoraj powtarzać monitoring. Fajnie, testowanie już niedługo, ja jakoś tydzień po Tobie [emoji51]
Aleksandra, u mnie pragnienie córki się wzięli ze sporo dziewczyn w mojej rodzinie i wychowywałam się w takim środowisku. Jakoś zawsze chcialam mieć córkę. Nie powiem póki co mam super kontakt z synami i mam nadzieje, ze tak zostanie. Córka to inny świat i chciałabym tego doświadczyć!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No to Gosica kciuki oby się udało! A pH z sperma jest zawsze wyższe. Także nie ma co się przejmować [emoji6]
Aleksandra ja myśle ze właśnie u mnie tez chodzi o kontakt mama-córka. Ogólnie mam siostrę bo bracia za granica cały czas byli (przybrani). I tez chciałam zawsze dwie córeczki żeby dobrze się ze sobą dogadywaly No i z mama tez syn nie będzie miał aż takiego kontaktu żeby dzwonić czy się zwierzać- chociaż znam również i takich ale to wyjątki.
Ale teraz jak sobie tak myśle to cieszę się ze jest dwóch synów. Jednak brat-brat relacja zawsze lepsza niż brat-siostra według moich obserwacji. Chciałam ta ostatnia córeczkę No ale wychodzi ze i trzeci synek będzie ale za to super mała różnica będzie to myśle ze kontakt będą mieli fajny. Do tego mając trójkę dzieci większe prawdopodobieństwo ze będzie ten jeden wyjątek [emoji7] który będzie dzwonił i się zwierzał Haha to moje pocieszenie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja tak szybko bo jestem w pracy i nie mogę pisać, fajnie że pamiętacie o mnie[emoji4]
U mnie niestety chyba negatyw[emoji20]spróbuję jeszcze powtórzyć za 2-3dni bo jakbym widziała cień cienia ale pewnie to nie to i chcę widzieć po prostu[emoji20]
Gosica trzymam kciuki za owocny cykl[emoji110][emoji110][emoji110]

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Szczerze mówiąc to synowie czasami są lepsi niż córki. Ja mam 2 siostry, 2 braci i tak naprawdę mój brat miał najlepszy kontakt z mamą. Znów u mojej cioci też syn pozostał przy rodzicach a córka za granicę po 18-stce uciekła. Mój mąż ma brata i obydwaj do mamusi wydzwaniaja codziennie. To wszystko zależy od wczesnych relacji...
 
Do góry