reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleeth zdrówka dla synka !!!
Dziewczyny ja w planowanie trochę wierze trochę nie bo jednak przy planowaniu córka mi wyszła. Ja mam problem u siebie z określeniem owulacji. Wiec będę skupiać się na diecie ale nie zrezygnuje ze śniadań. Ja i tak mam rano bardzo niski poziom glukozy - o to chodzi z brakiem śniadań? Na pewno odrzucę pomidory banany wszystkie zabronione produkty. I będę starać się zakwaszac. Służyły mi tabletki gynoflor plus sylk. Oczywiście przy staraniach brak O. I chyba po staraniach od razu wstać.
Jak najlepiej się starać kilka dni do owu czy tylko np dwie próby przed owu? Tego nie potrafię pojąć
Dziewczyny czy mamy gdzieś spisane wszystko przy staraniach o dziewczynkę ?
 
reklama
@Marzycielka86 bo nie masz choroby tarczycy :)
Przyczyna jest gdzieś indziej.
Jak tam w domu? Ospa to chyba z 2yhg trzyma? Ale zaraza tylko na początku?
Więc może uchonisz się z synem. :)

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitqa gratuluję i cieszę się razem z Tobą że Wam się udało
Jak będzie mieć na imię wasz skarb?

Imama życzę Ci żeby u Ciebie również doszło do pomyłki jeszcze trochę i będzie wiadomo na 100% kto tam zamieszkał u Ciebie

Millo odezwij się jak tylko będziesz mogła

Leleeth mam nadzieję że to nie skręt jądra daj znać jak tylko będziesz mogła co u Witusia i przekaż mu że wirtualna ciotka życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia

Marzycielka dobrze że idziesz do endokrynologa najważniejsze to poradzić się fachowca Mnie włosy się bardzo przetluszczaja

Zonami rozumiem Cię ja potrafiłam codziennie na początku ciąży robić testy i parę razy byłam na beta hcg taka miałam schizę po poronieniach
Ale napewno u Ciebie będzie wszystko bardzo dobrze i kciuki za jutrzejszą bete

Biedronka życzę Ci żeby to był objaw implantacji bo skoro to może być 10 doba to wszystko jeszcze możliwe

Gosica owocnego miesiąca
 
Ostatnia edycja:
Kitqa super że potwierdzony Twój mały mężczyzna![emoji4] zazdroszczę (Tak pozytywnie)[emoji4] A jednak wróżka miała rację... U mnie wolałabym aby nie miała bo przepowiednia nie napawa do dalszego działania... cały czas o tym jednak myślę i entuzjazm upadł bardzo bardzo...

Lele a wczoraj przy kąpieli nic nie widziałaś u Witka? A może się uderzyl czy upadł niefortunnie? Rany co za historia...

Marzycielko to Wy też na styczeń czekacie? No to dobra grupa się zbiera na nowy rok:) zupełnie nie wiem jak to jest po chorobie:(

Zonami, uwierz! Będziesz mamą po raz kolejny:) brawo! No ciekawe ciekawe kto tam zamieszkał:) życzę tej córeczki mocno.



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wczoraj nie miałam siły pisać. Po wizycie na IP, Witus ma skierowanie na operacje jednak nie w trybie pilnym ze względu na infekcje. Przy takiej dużej nie moga przeprowadzić zabiegu. Małemu zbiera sie płyn w jądrze i jest o tyle niebezpieczne, ze teraz jest dużo większe ryzyko skrętu jądra.

@kinga_z1 rano jak go wysadzalam nic nie miał. Siedział na krześle i nagle zaczął krzyczeć. Posiusial sie wiec myślałam, ze to infekcja pęcherza. Jak ściągnęłam majtki to omal nie zemdlałam takie wielkie to jądro było. A rosło w strasznym tempie [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry