reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Marzycielka86, @leeleeth, namiar do tarocistki dostałam od Kitqi, Kitqa mogę podać dalej? Tylko dość drogo wychodzi, bo 40zł za 1 pytanie:(

@Imama, no jednak faktycznie strach mnie ogarnął i dlatego ostatnio pytałam o duphaston. Nie chcę ronić. Tego nie przeżyję po raz drugi...
Imama, to ja myślałam że miałam duży przyrost bety a Ty to dopiero typowo dziewczynkowy:)

@Zonami, u mnie patrzę na przyrost- było 180% i jest córka. To widzicie, ja już po takim przyroście wiedziałam, że raczej córka bo gdzieś na forum czytałam i u chłopców było dużo mniej. Także Zonami, jedziesz na tym samym wózku co ja:) wszystko się może zdarzyć:) u mnie 100% córka chociaż taka aparatka, że za każdym przebieraniem się upewniam czy nie chłopak:))
 
reklama
Ja na swoim przykładzie powiem, że żałuję, że coś takiego usłyszałam. To nie nakręca do działania, a nawet bardzo mnie zdołowało.... Myślałam, że usłyszę to co chcę i doda mi tylko skrzydeł a niestety zostały podcięte. I mało tego, ja NIGDY nie wierzyłam w tarot, wróżby itp a jednak jest mi przykro...:( Zastanówcie się naprawdę....
 
JA może takim określeniem płci bym się nie przejęła bo ta wrozka u której byłam to powiedziała ze mam córkę pierwsza a jak jej powiedziała ze syn to mówi ze delikatny jest jak dziewczynka (z jeden str się zgadza). I dlatego tak myślałam ze może tu się tez myli. Dobrze ze nic złego mi nie powiedziała. Ale właśnie znajomych dużo u niej było i ona nie mówi złych rzeczy bo uważa ze nie da się nic zmienić i tak wiec po co wiedzieć.
Naprawdę Kinga głowa go góry. Jakoś nie wierze ze taka przez internet stawia dobrze karty. Dobrze ze się starasz o chłopca bo te niektóre metody na córkę są dość nie do końca wg mnie bezpieczne.
Super dziewczyny jak powie ze córka kopa właśnie energi da ale zaś jak powie ze nigdy nie ma szans na córkę to myśle ze każda z was jednak to przeżyje....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A może to być córka z chłopięca osobowością jak u mnie np syn [emoji170][emoji171]


7u229jcg4s0byzyg.png
 
@Imama, dzięki za słowa otuchy. :)
A to Ty nie korzystałaś z tej co Kitqa? Oj to już dla mnie jakaś nadzieja że u Kitqi po prostu dobrze zgadła:) człowiek zawsze sobie jakoś przetłumaczy....:)
A co to za metoda Ramzi?? Pierwsze słyszę....
 
reklama
Do góry