reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleth- masakra biedny synuś eh, dobrze że od razu zareagowaliscie, oby szybko naprawili a synuś zapomniał że coś takiego miało miejsce :*

Biedronka- cholerny okres :/ , myślę że już niedługo i zobaczysz swój pozytyw :), 30 sierpnia to moja data [emoji23][emoji16] może będzie szczęśliwa i na córę czego życzę! ;)..

Millo-wielkie gratulacje ale córcia długa! Odpoczywaj i szybkiego powrotu do pełni sił po cc

Antonia-o matko jaki cudny aż mam łzy w oczach [emoji7]

Jona- baby dust to metoda jednego współżycia 2-3dni przed O na dziewczynkę i 2 współżycia na chłopca (Tylko nie doczytywałam kiedy itp bo już mam dwóch) hahaha ;)
Jest grupa na fb "The baby dust method" i tam możesz dołączyć i się dowiedzieć wszystko

Zonami życzę córki ! A przypomnij ile przed owu miałaś starania ? Ja niestety nie wierzę w kalendarz chiński

Gosica- to idziesz na monitoring w sobotę? Trzymam kciuki


Imama kinga- o matko to straszne z wrózkami ale niektóre mówią o zlych rzeczach inne nie ..

Imama- nie wiem czy nie wykrakałas tego mojego cyklu listopadowego [emoji23]









Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny - Zagwostka

...tkneło mnie coś dziś na test owulacyjny
1511483429-104d8a233cf7fb96-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia super ze sie odezwalas:))Gratulacje!Jest przeslodki!i jakie ma oczka!♡

Nasza Inka jest tak podobna do Leosia ze wszyscy w szoku:)Co chwile sie łapiemy z mezem ze mowimy do Niej "podaj mi Go".."wez Mu" hahaha nie umiemy sie przestawic ze mamy corke a nie syna:)
1511506177-ff80a02e4d5c1644-aaaaaa.jpeg
Buziaki dla Was Kochane:***Kciuki i fluidki przesyłamy!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka ile dpo?!? Czyżby pozytywny test się nam kroil Haha widzisz obym wykrakała [emoji7][emoji7]
Millo cudna Mała i wkoncu te róże [emoji171] zdrówka cieszcie się sobą


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Millo, śliczny obrazek. Tez chciałabym mieć ten problem z przestawieniem się na inna płeć.
Miciurka, myśle o monitoringu, chciałam wg sugestii lekarza zrobić to jutro ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie mogłabym to zrobić. Mam takamozlieisc śle d niedziele-nie wiem czy nie za późno. Poszukam jeszcze może na dzisiaj wieczorem udało by mi się gdzieś wbić [emoji57]
A ten test ovu jest piękny-już masz trochę dni po dpo. Czyżby cos miało być na rzeczy? [emoji15]
Majorcia, fajnie ze do nas zaglądasz i nas wspierasz. Dzięki za wklejone czynniki-przestydiowalam je sobie jakiś czas temu, do części się stosuje ale niestety do mniejszej części. Wynika to z clo, który biorę od 2 cykli.
Monia, witaj ponownie. Co u Ciebie? Kiedy staranka?
Dziewczyny,we wróżby z reguły nie wierze. A tez chyba bałabym się do tego podejść właśnie ze względu na jakiś ciężki temat który by mnie potem męczył.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny - Zagwostka

...tkneło mnie coś dziś na test owulacyjny
1511483429-104d8a233cf7fb96-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

No przeczucie masz to faktycznie może być cos na rzeczy [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Antonia super ze sie odezwalas:))Gratulacje!Jest przeslodki!i jakie ma oczka!♡

Nasza Inka jest tak podobna do Leosia ze wszyscy w szoku:)Co chwile sie łapiemy z mezem ze mowimy do Niej "podaj mi Go".."wez Mu" hahaha nie umiemy sie przestawic ze mamy corke a nie syna:)
1511506177-ff80a02e4d5c1644-aaaaaa.jpeg
Buziaki dla Was Kochane:***Kciuki i fluidki przesyłamy!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Jaka cudna [emoji7]
Piękna jest! Niech sie zdrowo chowa




atdc9vvjktz16vlw.png
 
Jona- baby dust to metoda jednego współżycia 2-3dni przed O na dziewczynkę i 2 współżycia na chłopca (Tylko nie doczytywałam kiedy itp bo już mam dwóch) hahaha ;)

Dziękuję Ci ,mnie też nie ciekawi dalej bo też mam dwóch:unsure:
Piękne te omruszki GRATULUJĘ.:)
Ja tez pisałam do wróżki na na fb Mira i mam mieć tylko 1 dziecko córkę
upss.m już dwóch synów.:oo2::p

sory..nie umiem zacytować.
 
Jona a ty działasz teraz czy czekasz z starankami?
No to niezbyt trafna ta wrozka Haha tak to jest. Myśle ze niektóre coś tam potrafią ale dużo takich naciągaczek. Najlepiej z polecenia jak już ktoś chce spróbować
Gosica No w sobotę to ciężko ale moze kogoś znajdziesz. Bo jednak są trzy pecherzyki wiec wolałabym skontrolować.
Majorcia to tu nam zawsze otuchy dodaje [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, na razie mam umówiona wizytę na niedziele rano. Przed chwileczkę złapałam wizytę na jutro na godz.11. Dzisiaj mam 12dc, 5 dni po clo. Test powinien już być w miarę wiarygodny, oto jak się przedstawia ;) czy to już pozytyw?
1511515666-dec6690d6959be44-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Największy pęcherzyk 2 dni temu miał OK.13/14mm. Jeśli przyrasta 2mm/dobe to dzisiaj wieczorem może dobić do 18mm. Mam nadzieje ze nawet sobotni monitoring nie będzie za późny [emoji19] przy ilu mm z reguły jest ovu?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry