reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Millo- śliczna Inka [emoji7], jeszcze raz wielkie gratulacje ! Napewno się przestawicie :),

Imama - Ja mam 6-7 dpo. No to by było ... gdyby w takich "przedbiegach" zaciazyc [emoji23]

Zonami - może to uczucie to było dopiero uwolnienie jajeczka :)?
(Jak się ten płyn wylewa ponoć boli )
Hm no narazie nie testuje , jeszcze mam.chwile do okresu , Nie oczekuje nic bo nigdy mi się za 1 razem nie udało [emoji23] , ale ponoć zawsze musi być ten pierwszy raz ;) Hehe




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka, zobaczymy co czas pokaże. Ja mam nadzieje ze ten test to dobra prognoza , trzymam kciuki [emoji110]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziekuje dziewczyny za gratulacje[emoji4] tak. Ignaś jest cudowny. Przepiekny i pieknie pachnie. Ma cudne duze oczka jak nasza reszta[emoji173] jest ukochanym okruszkiem wszystkich domownikow bo jak pamietacie lub nie, roznica wieku pomiędzy dziecmi to 10 lat.
Millo. Gratuluje coreczki. Ja tez myle imiona bo bardzo mi przypomina drugiego synka. Z kolei maz chcial wybrac imie NIkodem i czasem sie zdarza ze kazdy z nas nazwie go inaczej[emoji4]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Witajcie dziewczyny. Jak dzisiejszy dzień? U nas słońce ładnie operuje, nice [emoji4]
Właśnie wróciłam z monitoringu i z 3 pęcherzyków zostały 2, jeden 18mm a drugi 12mm. Lekarz twierdzi ze 12mm się wchłonie, a ovu może być pon/wt. Dzisiaj mam 13dc, teraz dumam kiedy zadzialac. Myslalam aby zwiększyć szanse i robić 2 podejścia-jeden 2-3 dni przed ovu-pewnie już dzisiaj wieczorem a kolejny we wtorek wieczorem-może wtedy by było o+12. Nie wiem czy tym nie przedobrze. Co sądzicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hop hop dziewczyny jak tam u was, ja dziś po domowemu i jest 11 a ja w piżamce haha :D

Gosica-macie abstynencje ? Ile dni ? Ja bym zrobiła jedno podejście 2 dni przed owu i już bez poprawek, żebyś się dobrze wstrzelila bo jak źle wymierzysz wyjdzie chlopczykowo- no ryzyk fizyk :)

U mnie wyszło myślę tak koło 30 h przed owulacja generalnie w granicy 26-36h To chyba obiorę 30 i tyle [emoji23]. No i ciekawe co to bedzie :)

A Sprawdzałam w cyklu zaciazonym i od pozytywnego owu dopiero 2 dni później miałam owulacje, to teraz generalnie nie wiem czy dalej tak mam czy tylko dzień po faktycznie ,


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka, to się powodzi jeszcze w piżamce [emoji51]
Meza nie było w tym tygodniu. Jutro będzie 7 dni abstynencji. lekarz dzisiaj uznał ze we środę na 99% będzie po ovu. Jeszcze się czaje czy nie zrobić tego odstępu baby duży=2-3 dni. Kurczę, a miałam już nie kombinować ze zmiana strategii.Gdybym wiedziała kiedy dokładnie ta ovu [emoji24]
A u Ciebie jestem ciekawa co będzie z tego cyklu. Kiedy testujesz? Który masz dpo?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka napewno ktoś się znajdzie z 3 dc [emoji3] tyle nas jest :)

Gosica- hm , trochę mało tej abstynencji ,ale coś tam jest ,ja to liczyłam żeby min była dycha ale też nie wyszło bo jest 9 dni, ja bym zrobiła 2 dni , 3 to nie wiem trochę dużo , a to chcesz się na baby dust załapać jeszcze ? Tam dziewczyny piszą że 2 dni przed też jest ok ale myślę że to właśnie tylko z abstynencja - tak troszkę je podczytuje na fb ,

Hm nie wiem kiedy testuje zobaczę czy przyjdzie okres :) , ale chyba ewidentnie misie nudzi (albo mam.za dużo testów ) Bo Dzis sobie zrobiłam owulacyjny znowu [emoji23][emoji23] haha

Teraz mam ile dni po a cholera wie [emoji23], jak się coś trafi to tylko i wyłącznie przypadek hehe a jak już się trafi córka to przypadek i szczęście w jednym hehe , nie wiem jakoś 7 dni po - może ? :)

Chyba że dopiero mam owulacje i wyszło w sama owulacje wczoraj hahhaha [emoji14] , bo te dwa ostatnie testy to 24 dc I 25 dc (ten ostatni )

1511615673-b3368ce36640be17-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosica No zależy czy chcesz ryzykować. 3 to długo ciężko z ciąża. Dwa myśle Ok. Ale ja osobiście po pozytywie działam bo jakieś zależności co do dnia nie znalazłam. Te babydust po przeczytaniu dla mnie to bezpodstawne. A jak w babycomp wyszło całkiem na odwrót i miało to podstawy do badan a nie z internetu dziewczyny które mogły złe owu w ogóle wyliczyć itd. Ale wiadomo każda chce wierzyć w co chce. Nie wierze ze dzień ma znaczenie bo timing został obalony w 100% w badaniach i cała ta metoda Shattlesa. Z niej mam syna. Zreszta z każdej syn mi wyszedł Haha [emoji85]
Z tym ze tyle przed nigdy się nie ma pewności kiedy będzie owu jak ma się nie regularne cykle. Wiec osobiście bym działa i tak po pozytywnym teście. Większe szanse na ciąże i na wyłapanie owu tak naprawdę [emoji6]
Miciurka ja po drzemce popołudniowej [emoji7] wątpię żebyś owu miała tal późno ale kto wie przy kp wszystko możliwe bo te testy w tym cyklu dziwnie Ci wychodziły. A temperaturę badasz? Jak bez temp to bym nie wyłapała kiedy to było


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry