reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurka, dzisiaj niestety smętny dzień. Zimno, szaro, buro [emoji19] nic tylko czekać na wiosnę. Mąż wziął chłopaków na wycieczkę, a ja się wyleguje [emoji4]
Jeśli odpukać nie zaciążysz w tym cyklu to od stycznia dołączasz do klubu clo? [emoji51]Ja teraz mam drugi cykl clo. Jeśli nie uda mi się zajść w ciaze w tym cyklu to zrobię sobie przerwę na ok.1-2 miesiące. Nie powiem dobrze się czuje po tym leku, a tez pocieszam się ze jajeczko będzie lepszej ze tak powiem jakości [emoji6] z drugiej strony boje się potem zwiększonego ryzyka raka macicy, piersi itp.
Ciekawe co ten tydzień Ci przyniesie [emoji12]
Imama, jak się czujesz? Miewasz jeszcze bóle brzucha? Kiedy masz usg połówkowe ?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny widzę że na wątku bardzo starankowo, trzymam za was kciuki.
Powiedzcie mi w którym tygodniu zaczęły wam się mdłości? Ja miałam na samym początku w okolicach @ potem parę dni przerwy a dziś 4t5d i coś mi się rozkręcily ja myślałam że to łapie koło 7 tyg dopiero. Tak po za tym to nic mi nie dolega oprócz rozciągania brzucha nawet się martwić zaczęłam.
 
Gosica - Tobie to dobrze dziś ! :D
Tak ja w styczniu z clo, ja nawet nie czytam o ryzyku ,

Jeny mój 4 latek tak mamuje że szok , po prostu już mi uszy wiedna jak po raz setny w ciągu 5 minut słyszę słowo "mama" , nie potrafi sam się sobą zająć 2 minuty , A znowu do męża tak nie ma ... nie wiem ..

Jeny w tym miesiącu mam jakieś ekscesy że zdrowiem ,Nie dość że biorę już antybiotyk to mnie jeszcze boli ucho, dziwne ,

Zonami- ja z 1 synem nie pamiętam ale chyba dobrze się czułam za to z drugim od początku zapachy wszelakie , No masakra ! Na wszystko źle tylko do słodkiego mnie ciągnęło , Jak mąż gotował obiad to wychodziłam z domu! Bo po prostu tak zapach mięsa mnie o mdłości przyprawiał, a że mezus mięsko lubi ;), hehe

Tak stwierdzam po namyśle ze chyba za bardzo na żywioł poszliśmy , jednak .. W tym cyklu , wolałabym bardziej przemyślane starania , a poobserwowac do końca roku jak to te cykle się ukladaja, kiepsko z tymi testami owu nie wiem czy nie jakies felerne mi sie trafily bo wczesniej tez je mialam i syper pokazywaly a teraz takie niejasne,

No nic po ptokach [emoji23] ja i tak się na styczeń nastawiam - zobaczymy :)

Dziś kiepski dzień leje wieje , co tu robić .. , nic nie zrobione w domu taka typowa niedziela chyba [emoji14]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Miciur-ka o jak dobrze Cię rozumiem.... tylko u mnie dwójka taka... No jak mnie obleza to nie ma zmiłuj... po narodzinach Emila jeszcze sie nasiliło [emoji6]

@Zonami ja w pierwszych ciążach szybko miałam objawy, głownie wymioty. W drugiej już w terminie @ rzygałam jak kot (wybaczcie kolokwializm)
W trzeciej około 7tc dopiero a w ostatniej wcale nie miałam takich problemów [emoji3]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No tak każda ciąża inna. Ja zauważyłam że wiekiem, oczywiście bez względu na płeć, ciąże przechodzi się gorzej większe mdłości itp. Co jest w miarę logiczne. Tamta przeszłam w miarę lajtowo a teraz od samego początku dużo ciężej. Kiedyś Lewandowska pisała że nie miała żadnych objawów ciąży oprócz rosnącego brzucha podobne opinie innych fit trenerek. Czyli jednak zadbany organizm dobrze odżywiany ma lepiej w ciąży, do tekiego mi daleko hehe.
Imama a ty jutro czasem na usg się nie wybierasz?
 
Zonami, ja w pierwszej ciazy zero mdłości, nic poza zagrażającym wczesnym porodem, ale to juz inny temat. II ciąża w pierwszych tygodniach-tak do 13 dała mi mocno w kość+potem cukrzyca, za to bardzo uważałam i sporo odpoczywałem bo mam tendencje do skracania szyjki i udało mi się bez problemów donosić do 36 tyg.
Tak jak piszecie każda ciąża jest inna, zawsze cos musi być, dolegać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A mnie zaś migreny dopadły!
Zonami Ja w każdej ciąży mega mdłości od Ok 6 tc myśle może wcześniej. Teraz to już tragedia była dość długo i nawet powraca niestety co wcześniej mi się nie zdarzało
Tak tak mam jutro kontrole. Mam nadzieje ze szyjka zostaje i nic się nie skraca!
Gosica No właśnie u mnie ta głowa chyba przez t pogodę bo strasznie pada już od paru tygodni i kisze się w domu. Brzuch tez pobolewa ale te twardnienia silne i muszę to skonsultować bo mam po parenascie razy dziennie.
Na połówkowe dopiero będę miała termin robiony
Kati Ty chyba tez jutro miałaś połówkowe. Kciuki za córkę oby rozkraczyla i pokazała wszystko. Odezwij się po
Miciurka No mój to był straszny cycu jak miał 3-4 latka wiec dobrze ze poczekałam. Zaś ten mój mały to taki tulas ze się boje bo nie wiem jak przyjmie malutkiego dzidzie wiszącego non stop na cycusiu mamusi.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny widzę że na wątku bardzo starankowo, trzymam za was kciuki.
Powiedzcie mi w którym tygodniu zaczęły wam się mdłości? Ja miałam na samym początku w okolicach @ potem parę dni przerwy a dziś 4t5d i coś mi się rozkręcily ja myślałam że to łapie koło 7 tyg dopiero. Tak po za tym to nic mi nie dolega oprócz rozciągania brzucha nawet się martwić zaczęłam.
Z
Gosica - Tobie to dobrze dziś ! :D
Tak ja w styczniu z clo, ja nawet nie czytam o ryzyku ,

Jeny mój 4 latek tak mamuje że szok , po prostu już mi uszy wiedna jak po raz setny w ciągu 5 minut słyszę słowo "mama" , nie potrafi sam się sobą zająć 2 minuty , A znowu do męża tak nie ma ... nie wiem ..

Jeny w tym miesiącu mam jakieś ekscesy że zdrowiem ,Nie dość że biorę już antybiotyk to mnie jeszcze boli ucho, dziwne ,

Zonami- ja z 1 synem nie pamiętam ale chyba dobrze się czułam za to z drugim od początku zapachy wszelakie , No masakra ! Na wszystko źle tylko do słodkiego mnie ciągnęło , Jak mąż gotował obiad to wychodziłam z domu! Bo po prostu tak zapach mięsa mnie o mdłości przyprawiał, a że mezus mięsko lubi ;), hehe

Tak stwierdzam po namyśle ze chyba za bardzo na żywioł poszliśmy , jednak .. W tym cyklu , wolałabym bardziej przemyślane starania , a poobserwowac do końca roku jak to te cykle się ukladaja, kiepsko z tymi testami owu nie wiem czy nie jakies felerne mi sie trafily bo wczesniej tez je mialam i syper pokazywaly a teraz takie niejasne,

No nic po ptokach [emoji23] ja i tak się na styczeń nastawiam - zobaczymy :)

Dziś kiepski dzień leje wieje , co tu robić .. , nic nie zrobione w domu taka typowa niedziela chyba [emoji14]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Miciurka ja w szczesliwym cyklu z corka tez bylam na antybiotyku i tak mnie bolalo ucho miam taki obrzek ze nawet w szpitalu mieli problem by mnie zbadac wiec kto wie u mnie to sie zakonczylo corka a u Ciebie moze tak samo To kiedy testujesz?

Sorki ze ja tak pisze po nocach ale nieraz przy tych moich dzieciakach nie mam nawet chwili dla siebie Dopiero jak ich uspie i wszystko zrobie mam ta chwilke dla siebie to wtedy nadrabiam wszystko co tu sie dzialo na forum
 
Ostatnia edycja:
Imama, trzymam kciuki za kontrole. Musisz uważać z twardniejącej brzuchem, wtedy często skraca się szyjka. Bierzesz magnez i nospe?
Dziewczyny, czy Wy po stosunku sprawdzalyscie pH? U mnie przed przytulankami ładnie 4,7-5 a potem bach 8 albo lekko więcej. Niby teoria pH obalona, ale jakoś ten czynnik nie daje mi spokoju. Wczoraj oczywiście zadzialalismy i czekam teraz na objawy ovu [emoji4] a potem testowanko!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Gosica bo to siedzi w człowieku podświadomie, ja miałam tak z chi skok kalendarzem wiedziałam że to mit ale mi się sprawdził i wszystkim naokoło i miałam trochę stres że zajdę w miesiącu niebieskim ;) a taka ciekawostka, staraliśmy się od lipca, lipiec i sierpień były na niebiesko i nic nie zaskoczyło, wrzesień różowy, miałam ciąże biochemiczna która skończyła się w 5w0d dokładnie 30 wrzesnia... Październik na niebiesko i nic, listopad na różowo i 7.11 zaszła w ciążę. :D jak się sprawdzi będę wnukom opowiadać haha bo z synem miałam tak samo zaczęliśmy w marcu się starać ale marzec kwiecień były na różowo i nic, maj na niebiesko i 9 maja zaszłam z synkiem.
Wiecie co ja z obserwacji wnioskuję że to co ma wpływ na płeć to na pewno ciąża po poronieniu, większość to jednak dziewczynki oraz wiek kobiety no i mężczyzny, trzeci czynnik wpadka. Jeden seks niekontrolowany. Oczywiście żaden pewnik z tych trzech ale co najlepsze każdy z nich nie jest ot tak do spełnienia. Zaplanowana wpadka to nie wpadka, na wiek trzeba poczekać no a poronienie wiadomo.
Po tych moich przemyslaniach z rana życzę miłego dnia ;) Imama daj znać po wizycie, bo ja nadal czuje ze u ciebie girl jest.
 
Do góry