reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, obfitości kreseczek. Pomyślności w planowaniu, miłych niespodzianek.
Dziękuje, że jesteście i wspieracie mnie w staraniach. Dziękuje, że rozumiecie moje obawy i nadzieje [emoji8]
Zdrowia i dużo miłości


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane Dosiego Roku! By ten Nowy Rok przyniósł Wam wymarzone kreseczki na testach.By spełnily sie Wasze marzenia odnośnie zdrowego dzidziusia i jak jeszcze wymarzonej płci to juz w ogole.Tego Wam zycze:* no a urodzonym Maleństwom duzo zdrowka,pieknego rozwoju a dla Mamuś duzo czasu,spokoju,zdrówka i radosci;*

Kitqa nie chce Cie martwic ale u nas syn ma 3,5 roku i tak od 3lat sie zaczal hardcore:p czekam az bedzie miał 5:D

Tak czytam o Waszych pragnieniach i tak bardzo Wam na prawde zycze spelnienia!Mnie się udalo i do dziś nie moge uwierzyc ze mam córke choc miłosc do dzieci jest taka sama i na widok malych chlopczykow tez sie rozczulam i gdybym miala miec 3 dziecko to chcialabym o dziwo chlopca!
Trzymam mocno kciuki zacisniete i podczytuje Was:*
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Spelnienia marzen !! Dziewczyny trzymam za Was kciuki!

Millo ja tez 3 bym chciala chlopca.Ale my dzieci juz nie planujemy...choc mysle ze u nas juz na chlopca szans by nie bylo juz teraz nie latwo bylo zajsc...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wszystkiego Najlepszego dla was w Nowym Roku :*

Kochane myślę że jeśli ma się i syna i córkę płeć dziecka nr.3 myślę że nie ma większego znaczenia ,Nie ma tej presji , może chcieć konkretnie wiadomo można ale generalnie co by nie było "zawodu" Nie sprawi , daje to słowo w "" bo wiadomo posiadanie dziecka zawodem nie jest i nigdy nie będzie ;)

Imama - Właśnie o tym myślałam że chyba nie będę narazie z clo kombinować bo jak chce z babydust spr. To mi mozw clo namieszac - doslownie o tym pomyslalam a ty napisalas hhah, spróbujemy styczeń luty a później dopiero w lato , trudno najwyżej nie będzie bejbika W roku parzystym na który się uparłam hehe

Gosica - Ja mam w tym cyklu tak zjebutane wszystko że chyba mój organizm z 3 razy do owulacji podchodził wg testów , także to też mnie zbiło z tropu, ale generalnie też mam późno owulacje bo 17-20dc zwykle , także trochę się naczekam,

Jak będę miała chwilę to jeszcze wam opiszę mój cykl i pokaże wykres :*

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja równiez zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
@kitqa mój tez widze ,że to skok, bo z dnia na dzień robi olbrzmie postepy w mowie, aż sie dziwie czasem ile on juz rozumie. :)
@Imama mój zasypia sam od poczatku, czasem go biore do siebie, ale staram sie unikać tego i nie protestuje. Nie wiem jak zareaguje na nowego członka rodziny, bo mam w planach spac z malenstwem w pokoiku oczywiscie ja w łozku, a malenstwo w łozeczku tak jak z młodszym synem juz dwulatka zdazyłam odzwyczaic od łozeczka przed świetami i nie składałam bo i po co, zaraz sie przyda znowu :) a mąż bedzie jakis czas sam spał :p wstaje do pracy rano, wiec nie chce go męczyć niech sie wysypia chłopina :)
 
Dziewczyny co myślicie o moim wykresie niestety połowiczny jest bo dopiero zaczęłam , No i ciężko jak się wstaje rano do dziecka zapominalo się heh, Kiedy myślicie że była owulacja ? Możliwe żebym miała 2 owulacje? Chyba nie co ... na testach nie mam co polegać bo miałam co chwila pozytyw ... Bo mi tak te testy wychodziły dziwnie że sama się zakreciłam ,a powiem wam że trochę dziwnie się czuje I się zastanawiam czy owulka była w 13 czy 18/19 - Już naprawdę ten cykl to dla mnie magia , I właśnie wszystkie temp na charta dalam.zeby miec calosciowo obraz i wygląda jakbym miała Owulacje w 13 dc ale ciężko stwierdzić bez wcześniejszych temp. ... ugh, teraz mam takie mega kłucia w podbrzuszu i od kilku dni mnie piersi bolą już się naczytalam o prolaktynie , A teraz się zastanawiam w sumie co i jak ..

Co myślicie ??
1514855292-bbcfd0ec6ab6b720-aaaaaa.png


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i nie zwracajcie uwagi na kólka puste i pełne bo nie chciało mi się już ciągle ustawiać godziny [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki dawno mnie nie było :) ale świąteczne zamieszanie i sylwestra w domu robiłam i mąż miał wolne między świętami :) dziś jestem sama z synem bo mąż już w pracy ciekawe jak będzie bo go troche rozpuścił :)

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2018 :D

Co tam u Was? Ja dziś 8 dc
 
Po dzisiejszej temp dostałam odp na moje pyt :) owu 30/31.12

Pierwsze próby koncowka stycznia,

Biedronka u mnie to samo też sama z chłopakami rozpuszczonymi hehe ;) ,chyba przetrwam [emoji23] ;), zazdroszczę bycia na początku cyklu !! :)
No i powodzonka życzę bo chyba działacie w tym cyklu co?

Gosica-jak tam ?

Imama-jak się czujesz :)?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka, mi tez się wydaje ze jak już ma się obie płcie dzieci to przy trzecim dziecku chłopiec czy dziewczynka raczej wszystko jedno.Chyba, ze jest sytuacja specyficzna jak choroby genetyczne tylko u jednej płci itp.
Ja tez mam jazdy z tymi testami. Wychodzi na to, ze lipne testy z niebieska końcówka są lepsze niż o 10 x droższe testy z rossmana. Na tych ostatnich prawie cały czas. Widzę ovu. Dlatego badałam się na 2 testach różnych firm i przy okazji badałam szyjkę i śluz. Dzięki tak naprawdę śluzowi udało mi się w miarę wychwycić ovu. Co do wykresu to rzeczywiście dziwnie on wyglada, ale doświadczenia za bardzo w tym temacie nie mam wiec nie podpowiem.
Imama, pamiętasz pisałam Ci ze miałam mało śluzu ze pewnie to clo itd. No i ze ovu przyszła dość wczesnie bo w17dc jak z clo. Zapomniałam dodać ze w tym cyklu brałam castagnus-tab/dobe. Trochę wczoraj o nim poczytałam i myśle ze on mógl obniżyć estrogen dzięki czemu miałam mniej śluzu, szybciej ovu. Dlatego zaczęłam sie zastanawiać czy w kolejnym cyklu jednak nie pozostać z tym castagnusem a odpuścić clo. Co myślisz?
Witaj Biedronko, fajnie ze się odezwałeś. Ogólnie na forum podczas świat była cisza, wiadomo zamieszanie świąteczne u większości z nas. O już 8dc! Działacie w tym cyklu? Ja już 3/4 dpo [emoji51]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry