reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A jeszcze zapytam jak długo ta lukrecje trzeba lykac żeby zaczęła działać ? Jeden cykl wystarczy czy dłużej trzeba to brać?
 
reklama
Imama znalazlam dla zainteresowanych to Genesis Clinic Cyprus. Choc lepiej byłoby wybrać się do US in NY, LA or California

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka, tak Cypr taniej, ale nie mają tam takiej skuteczności jak w US. Lecąc do Stanów można zrobić sobie przy okazji wycieczkę i po co dwa razy płacić ;) (gdy na Cyprze nie wyjdzie)

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mikallo jeszcze się kulam ;) na dzisiaj był termin ale chwilowo nic się nie dzieje. A u Ciebie jak tam?
Kitqa jak znajdziesz to koniecznie daj znać, jestem chętna za pare lat ;)
Twojej dzidzi dobrze w brzuszku :D
Ja też się jeszcze kulam, dzis zaczelam 38tc wiec mam jeszcze chwilę ale rozmawiam z juniorem żeby w okolicy 4.02 już wychodził ;P Daj znać jak urodzisz :)
@ana. ,@andzelisia jak u Was?
 
Tak jest Kitqa właśnie Genesis i Team Miracle Cyprus IVF Center. Maja różne statystyki. Jest jeszcze Praga Clinic R ale tam ciężko bo trzeba kłamać żeby dostać raport embrionów. Ale maja za to świetne rezultaty. W USA nie we wszystkich stanach maja zezwolenia i tez może być ciężko. Sporo dziewczyn leci na Meksyk albo Tajlandię bo o wiele taniej im wychodzi. A tym z Stanów tez nie do końca się udaje, niestety, jedna z GD 6 razy próbowała i dupa. I koszty dużo większe. Dr Poter jest z USA i idzie do niego jak masz wykupione członkostwo na GD napisać bezpośrednia wiadomość. Ale nie orientowałam się dokaldnie o Stany bo dla mnie to za duże koszty i problemy jednak właśnie wiza, długość pobytu itd
Na Cypr możecie sobie napisać i wysyłają wam Raport z kosztami i jak to wyglada. Do mnie już trzy razy po zapytaniu pisali [emoji23]
Kosz to 6100€ za sorting spermy, opieka, transport z hotelu do kliniki i spowrotem, usg, anstezjologa, transfer embrionu, recepta na leki, całodobowa opieka telefoniczna.
Do tego koszty zastrzyków 600-1200€, leki 700€
Tutaj ile to trwa. Ale w j. Niemieckim akurat mam emaila.
1516868466-00c1809f9d260c18-aaaaaa.jpeg
ale jak widzicie 9 dni na Cyprze. W 10 dc leci się na Cypr
A tu statystyki procentowe ile się udaje i w jakim wieku
1516868500-21f2966b1da0f7df-aaaaaa.jpeg



7u229jcg4s0byzyg.png
 
Ostatnia edycja:
No to jeszcze trzeba ogarniac jezyk a w sumie jezyki bo ja bym sie nie dogadala o co mi chodzi hehe. Ale popatrzcie ze tez cos takiego wymyslili i pewnie maja nie jedna kobite tam. A tak rozmyslam a moze byc tak ze u faceta w spermie sa zdatne do zaplodnienia tylko plemniki X lub tylko Y?
 
reklama
Tak czytałam o tej Pradze na DG, ale nie ma. Dostępu do wszystkich info bo nie jestem członkiem bez sensu... :/ ale jak zakłamac tam w Pradze aby zrobili inseminacje z np xx plemnikiem, czy tam już embrionem żeńskim? Bo oni to niby tylko bezpłodności lecza, tak?
Znalazłam taka klinike z us która ma oddział właśnie w Meksyku, i gdzieś tam jeszcze.
Ja już prawie właśnie wysłałam @ do kliniki z us ale się powstrzymałam. Ja bym dała re 50 tys zł ale mojego męża za Chiny ludowe nie namówie :(
Kredkaczarna Oni Tam mają tłumaczy jak cos :) nawet wychodzą na przeciw i formularze robią w danym ojczystym języku klienta

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry