reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U mnie pierwszy syn to wpadka ;)
Drugi po 11latach raczej z owu, bo bardzo chcieliśmy dziecka a płeć...
A teraz brakuje księżniczki :) Marzę o sukienkach i warkoczykach...
 
reklama
Kitqa No niestety jeszcze nie dzisiaj ;) ale życzę wszystkiego najlepszego i oczywiście tego wymarzonego synka :)
Ja tez ciagle myśle o tej corce niby zaraz rodzę a tu tysiąc myśli ze mogłaby to być ta wymarzona córcia itd. Straszne ze to marzenie tak głęboko gdzieś siedzi... w koło tyle dziewczynek rodzi się wśród znajomych i to boli nie powiem ze nie. Mój K widzę ze ma jeszcze nadzieje na pomyłkę i mówi ze uwierzy dopiero po porodzie ze to synek ;) wiem ze bardzo pragnął corki bo ma już dorosłego syna z pierwszego związku, ja również 6 latka z poprzedniego związku i ta dziewczynka tak nam się marzyła ahhhh chyba małe szanse mamy skoro sami synowie w koło i kolejny w drodze :D
 
Jak wiecie u nas chłopiec w rodzinie jest taki wypatrywany. Plus my sami mieliśmy 'plan', który zawierał 2 chłopców i 1 dziewczynkę...
Pierwsza coraz z kompletnego zaskoczenia - ok jest super. Zdrowa no cudownie.
Druga cora - ojej ja do końca wierzyłam że będzie chłopak :) ja wiem, że to jest straszne, niepoważne, durne - ale tak cholernie głęboko w środku jest ten syn... Przez długi czas jakoś tak czułam się 'obco', ja wiem jak to brzmi. I naprawdę pomimo, że córkę i jedna i druga kocham na wszystko i nie wyobrażam sobie teraz ze mogłoby być inaczej, tak do 3/4 tyg po Poznaniu płci było mi tak ciężko, smutno i z wyrzutami sumienia wobec samej siebie...
Trzecie - planowane, liczone, i z taką ogromną nadzieja na nasz złoty strzał zarówno płciowy na chłopaka plus ten terminowy...
Co będzie to będzie, bo wiadomo zdrowie dziecka j moje najważniejsze... Ale mimo wszystko gdzieś tak głęboko skrywane jest to Marzenie że tym razem się uda. Wszędzie widzę chłopców. My nawet i ona mamy wybrane dla chyba 5ciu kolejnych ahahahaha a tu masz... Babiniec...
 
Hehe to u nas ta dziewczynka taka wyczekiwana w rodzinie bo u mojej mamy wnuczka 22 lata temu się urodziła i potem 3 wnuków teraz czwarty w drodze i u teściowej jest wnuczka i 2 wnuków i wiem ze bardzo marzy o wnuczce teraz. Czasami przez to wszystko właśnie czuje się złe taka niespełniona. Są dni ze jest Ok myśle o moim małym synku w brzuszku a są dni ze znów wszystko wraca i myśle dlaczego nie udało nam się z ta corka ze to niby takie łatwe bo wszyscy w koło je maja a dla nas to jak 6 w totka tak ostatnio stwierdziliśmy ze coś jakby mało realnego. Okropna jest ta pustka która siedzi w sercu i ten brak tej jednej osobki do kompletu. Szkoda ze to nie jest takie łatwe wtedy wszyscy w koło byliby szczęśliwi a my najbardziej :D
 
Jak wiecie u nas chłopiec w rodzinie jest taki wypatrywany. Plus my sami mieliśmy 'plan', który zawierał 2 chłopców i 1 dziewczynkę...
Pierwsza coraz z kompletnego zaskoczenia - ok jest super. Zdrowa no cudownie.
Druga cora - ojej ja do końca wierzyłam że będzie chłopak :) ja wiem, że to jest straszne, niepoważne, durne - ale tak cholernie głęboko w środku jest ten syn... Przez długi czas jakoś tak czułam się 'obco', ja wiem jak to brzmi. I naprawdę pomimo, że córkę i jedna i druga kocham na wszystko i nie wyobrażam sobie teraz ze mogłoby być inaczej, tak do 3/4 tyg po Poznaniu płci było mi tak ciężko, smutno i z wyrzutami sumienia wobec samej siebie...
Trzecie - planowane, liczone, i z taką ogromną nadzieja na nasz złoty strzał zarówno płciowy na chłopaka plus ten terminowy...
Co będzie to będzie, bo wiadomo zdrowie dziecka j moje najważniejsze... Ale mimo wszystko gdzieś tak głęboko skrywane jest to Marzenie że tym razem się uda. Wszędzie widzę chłopców. My nawet i ona mamy wybrane dla chyba 5ciu kolejnych ahahahaha a tu masz... Babiniec...
W jakim wieku masz córki jeśli można wiedzieć:) A i to Wasz pierwszy cykl starań czy już kolejny? Z córkami poszło za pierwszym razem czy staraliscie się jakis czas?
Wiem co czujesz Szczypiorku... Mam dokładnie to samo. Wszędzie widzę chłopców, w moim otoczeniu rodzą się sami chłopcy i czasami taki żal mnie ogarnia że wszyscy mogą a ja nie mimo tylu starań... zle mi z tym uczuciem. Na pewno moja córka nie chciałaby wiedzieć że...nie spełniła mojego marzenia... boje się strasznie kolejnej ciąży i ewentualnego "rozczarowania". Póki co i tak odkładamy. A zobaczę jak u Ciebie wyjdzie i ewentualnie zgłoszę się po przepis[emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
I właśnie w takich chwilach przekonuje się ze to forum jest dla niespełnionych kobiet jak my. Istotnym jest fakt że pragniemy zdrowego dziecka...ale czy nie może to być przy okazji wymarzona płeć... Chłopiec nad dziewczynką...
Ja ciągle wierzę że będzie mi dane platac warkoczyki mimo moich 36lat... Jeszcze wierzę a wiara czyni cuda.
I każdej z Was życzę niezłomnej wiary w spełnienie...
 
@kitqa spełnienia marzeń szczególnie tych niebieskich [emoji6][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Leeleeth- tak tak ja to widzialam,jestem w tajnej grupie i wyczytałam już dużo info na temat sways, I dokładnie tak biorę Licorice root - do owulacji

Nie kochana baby dust to osobną metodą nie opiera się na shettles


Ciekawostka jest taka że dziś byłam w 15 dc na monitoringu i już jajeczka nie było tylko płyn w zatoce douglasa niespodzianka bo już po owulacji - całe szczescie miałam nosa i zrobiliśmy próbę 13 dc nad ranem , to mam 2,5 dnia cut off - Perfect girl sway ! Yay!! :D

Belle- gdyby wiatr deszcz itp miały coś do rzeczy to przez to gdzie mieszkam miałabym chociaż 1 dziewczynkę [emoji23]

Alee-niw zaszkodzi i olejek lawendowy i lampa solna u mnie stoi ;)

Szczypiorkowa-moim zdaniem to badaj sluz, i patrz na testy ,powinna jeszcze Ci z tego one step ściemniec jeszcze, wkleje Ci jak bardzo ciemna u mnie się robi ok bo mam te same testy ale co ciekawe albo w tym cyklu minełam mój blazing test albo wcale nie bylo i był tylko równy -mniej więcej , Jak będzie ciemniejszy następny test A zrób test co 4 h teraz , no i ja bym już jak wyjdzie ciemniejszy to poczekaj 20 h i sexy 2 dni pod rzad!


Kitqa-wszystkiego Najlepszego !

Kinga-to kiepsko że znowu ż tym tsh problem,

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To moje testy i już jestem po owulacji ,


1517098809-e058d7b09b5023c1-aaaaaa.jpeg


Szczypiorkowa- staraj się następny dzień po najciemniejszym teście i na następny dzień

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry