reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To moje testy i już jestem po owulacji ,


1517098809-e058d7b09b5023c1-aaaaaa.jpeg


Szczypiorkowa- staraj się następny dzień po najciemniejszym teście i na następny dzień

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Oooo matko nawet mnie nie osłabiaj, ja takie kreseczki mam teraz, tzn ja czekam na porządna kreche obok która wyjdzie po tych 10', a póki co wychodzą jaśniejsze jak ta kontrolna chyba że po 30' to dorównuje kolorem. U mnie jedynie to, że nic nie pika nie ma klucia, a śluz nadal galaretowaty biały lepki i rozciagliwy. Na bank nie M kurzego jaja ale jego częstotliwości występowania się zwiększyła...
 
reklama
W jakim wieku masz córki jeśli można wiedzieć:) A i to Wasz pierwszy cykl starań czy już kolejny? Z córkami poszło za pierwszym razem czy staraliscie się jakis czas?
Wiem co czujesz Szczypiorku... Mam dokładnie to samo. Wszędzie widzę chłopców, w moim otoczeniu rodzą się sami chłopcy i czasami taki żal mnie ogarnia że wszyscy mogą a ja nie mimo tylu starań... zle mi z tym uczuciem. Na pewno moja córka nie chciałaby wiedzieć że...nie spełniła mojego marzenia... boje się strasznie kolejnej ciąży i ewentualnego "rozczarowania". Póki co i tak odkładamy. A zobaczę jak u Ciebie wyjdzie i ewentualnie zgłoszę się po przepis[emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Jedna ma prawie 6lat, druga ma 11miesiecy (kończę aktualne macierzyńskie). Obie za pierwszy razem 'siadły', bez żadnego planowania liczenia itd czysta przyjemność i tyle - zupełna odwrotnosc do teraz :(
Aktualnie to nasz 3 cykl na chłopca i tj też irytujące że wcześniej poszło tak gładko a teraz masz wrrrr
 
Szczypiorkowa- mierzysz może temp ? Jak nie to polecam! Z testami tez jestem zdziwiona tylko one teraz suche sa to inaczej-mniej koloru maja kreski...wiesz patrz na te testy po 5-10 min,najlepiej zrób foto -jest taka apka premom się nazywa i tam można robić na bieżąco zapisuję ci fotki tych testów jeden pod drugim samo oznacza dzień cyklu i czas, i wtedy możesz sobie porównać z faktycznymi fotkami jak testy były mokre,

W tym cyklu miałam strasznie słabe testy naprawdę , ciągle równe a w cyklu listopadowym miałam blazing nawet z tych zielonych , obserwuj śluz, to napewno a czujesz może owulacje?

Wkleję ci dla porównania testy wondfo jak mi wychodziły - bo moim zdaniem te zielone mi pokazały ciemny test cd13 -5.30pm, a wondfo zdaje mi się że cd 14 o 9.30pm jest pozytyw, nie wiem czekałam na blazing a tu nic ,

1517110639-45789fae803e8aa0-aaaaaa.jpeg



Słuchajcie mieliśmy poprawiac jeszcze na O+12 i mąż nie dał rady [emoji87], się przejął biedny , tak więc tylko zostaje nasz cut off 56 h , ciekawe czy przeszło coś przez replens ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam problem ze śluzem bo karmie i przyznam ze czasem nie wiem kiedy mam owulacje. Ciężko mi mierzyć temp bo wstaje w nocy do małego.
Także chyba na czuja. W poprzednim cyklu miałam krwawienie w środku cyklu i ból jajnika - także to owu raczej a w tym coś sucho.


Dziewczyny robie zamówienie na gemini i proszę który płyn do higieny intymnej mam kupić ? I nie wiem czy globulki czy vigantyl itp itd ...
 
Dziewczyny przepraszam, że tak zobrazuje...
Śluzu mam na tyle mało, że musiałem go wyciągnąć palcem z pochwy. Majtki suche i w tym aspekcie nic się nie zmieniło od tygodnia na 100%... Skąd mam dylemat co to robić :/
Mierze testy min 2/3x dziennie ok 10tej/15stej/18stej
Kitqa spelnienia marzeń! Duzo zdrowka i może w przyszłości wymarzonego synka :D Ja też postarzałam się w ten piątek o kolejny rok haha ;)
 
Luisa-wez lacibios Femina z ph 3,5 -taka niebieska butelka , a globulki po co ?jakie ? Ja bym brała zel rephresh lub replens kilka stron wstecz jest link z którego można kupic

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luisa-wez lacibios Femina z ph 3,5 -taka niebieska butelka , a globulki po co ?jakie ? Ja bym brała zel rephresh lub replens kilka stron wstecz jest link z którego można kupic

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A tak myślałam czy by ich nie aplikować ... po @ ale to chyba sensu nie ma. Kupię ten lacibios femina i zamowie represh i dam go po staraniach trochę
 
Miciurka super tajming [emoji106] czuje że będzie z tego córeczka [emoji176][emoji41]
Mikallo dziękuję :* wszystkiego dobrego kochana! :* miałaś urodzinki przede mną?! Cóż za zbieg okoliczności hihi sto lat [emoji512][emoji513][emoji485][emoji483][emoji484][emoji481][emoji524]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_20180128_114719.jpg
U mnie nadal bez objawów owulacji,
- Test cały czas z słaba kreska
- sluz bialo-przeźroczysty ale mątny, ciagnacy sie, ale jego go więcej
- zero pikania w podbrzuszu nic
Ehhhh to czekanie jest chyba najgorsze wrrrr
 

Załączniki

  • IMG_20180128_114719.jpg
    IMG_20180128_114719.jpg
    564,2 KB · Wyświetleń: 847
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry