reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny ja przy pierwszej córce liczyłam każdy gram ale akurat to nie było związane z planowaniem i wyślą córka, ale przy drugiej poprostu jadłam zdrowo i mało i też córka, wspólny czynnik jaki miałam to witaminy i duuuuuuuuzo sportu. Tyle.
Natomiast teraz wszystko na opak i jestem bardzo ciekawa finiszu :)

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
reklama
@mihasiaaamam dwuch synów 18 i 7 lat. Oni strasznie za ojcem,kochają co nad życie. Idą we trzech na cały dzień do warsztatu a ja zostaje sama z kotami. Brakuje mi dziewczynki do szczęścia.
@leeleeth masz racje że do chłopców trzeba mieć silny głos i zdecydowaną rękę ale widać że kochasz ich szalenie.
Ciekawi mnie jak i Ciebie wygląda "dzień kobiet " :)
@szczypiorkowa12345 dziękuję że mnie pamiętasz. Ciesz się ta wyjątkową dla Ciebie ciążą a mały chłopczyk niech zdrowo rośnie pod serduszkiem.
 
Ostatnia edycja:
Belle81, dzielnie walczysz o marzenia. Trzymam kciuki za staranka. Kiedy działacie?
Kura33, licze ze będziesz miała złoty strzał a w sierpniu będziesz z pokaźnym brzuszkiem.
Luisa, fajnie ze jest plan, chociaż w praktyce zobaczysz ze jeszcze 100 razy się zmieni [emoji51]
Wiesz, jak człowiek naczyta się artykułów-teraz o tej Lukrecji (generalnie na temat różnych leków, żywności) to robi się chory na samamysl. Ja przynajmniej tak mam [emoji29]
Leeleth, ja tez swojemu dawałam lukrecję bez przerwy, bo nie do doczytałam i były problemy. Ale jak robię przerwy te facto 3 tyg to już jest OK. Może jeszcze przed cyklem starankowym wyslemeza na badanie testosteronu. Ostatnio miał w połowie skali, mam nadzieje ze poziom mniej więcej zachowany-teraz je lukrecję+szyszki , wiec jakby nie patrzeć sporo.
Michasia, oj tak przy staraniach dziewczynkowych trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Szczypiorkowa, tez jestem ciekawa kto zamieszkał u Ciebie w brzuszku. W którym tc lekarz określał płeć u córeczek?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@belle81 czekalam na Ciebie :) dawno Cie nie było :)
Dziewczyny ogarniaja przygotowania do cykli a ja się grzecznie już przyglądam i trzymam MOCNE KCIUKI za każda :)
Dziękuję za imię ;) uwielbiam jak ktoś jemow, wtedy wszystko wydaje się jeszcze bardziej realne :) u nas ŻADNYCH objawów poza pryszczami których nie miałam wcześniej i wyglądam jak nastolatka. Co jest dziwne bo przy dziewczynach miałam teraz chyba najlepsza w swoim życiu :) mąż stwierdził że nawet mi cycki specjalnie nie urosły a segregowalam ostatnio zdjęcia i w 5/6 tyg z dziewczynami mój biust był już typowo ciążowy! :)


* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
Twoje objawy i spostrzeżenia potwierdzają to że jedną z najistotniejszych możliwych wspomagaczy kołysania płci jest dieta. I ja się trzymam tego bardzo mocno.
 
@mihasiaaa na dwuch synów 18 i 7 lat. Oni strasznie za ojcem,kochają co nad życie. Idą we trzech na cały dzień do warsztatu a ja zostaje sama z kotami. Brakuje mi dziewczynki do szczęścia.
@leeleeth masz racje że do chłopców trzeba mieć silny głos i zdecydowaną rękę ale widać że kochasz ich szalenie.
Ciekawi mnie jak i Ciebie wygląda "dzień kobiet " :)
@szczypiorkowa12345 dziękuję że mnie pamiętasz. Ciesz się ta wyjątkową dla Ciebie ciążą a mały chłopczyk niech zdrowo rośnie pod serduszkiem.
Ekhm... Ja mam 2 córki i wierz mi ze one poza kolorem różu (który widzę już powoli jest passe) są za tata całe! I mało tego obie jak widza wiertarki, śrubokręt itd to piszczy z radość - ja zresztą też [emoji23][emoji41]
Wczoraj córka mi pow, że ona i młodsza są taty a ja mam sobie urodzić dwa chlopczyki żeby było po równo [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Belle81, dzielnie walczysz o marzenia. Trzymam kciuki za staranka. Kiedy działacie?
Kura33, licze ze będziesz miała złoty strzał a w sierpniu będziesz z pokaźnym brzuszkiem.
Luisa, fajnie ze jest plan, chociaż w praktyce zobaczysz ze jeszcze 100 razy się zmieni [emoji51]
Wiesz, jak człowiek naczyta się artykułów-teraz o tej Lukrecji (generalnie na temat różnych leków, żywności) to robi się chory na samamysl. Ja przynajmniej tak mam [emoji29]
Leeleth, ja tez swojemu dawałam lukrecję bez przerwy, bo nie do doczytałam i były problemy. Ale jak robię przerwy te facto 3 tyg to już jest OK. Może jeszcze przed cyklem starankowym wyslemeza na badanie testosteronu. Ostatnio miał w połowie skali, mam nadzieje ze poziom mniej więcej zachowany-teraz je lukrecję+szyszki , wiec jakby nie patrzeć sporo.
Michasia, oj tak przy staraniach dziewczynkowych trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Szczypiorkowa, tez jestem ciekawa kto zamieszkał u Ciebie w brzuszku. W którym tc lekarz określał płeć u córeczek?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas meeeeega późno bo obie były petardami w brzuchu [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Ekhm... Ja mam 2 córki i wierz mi ze one poza kolorem różu (który widzę już powoli jest passe) są za tata całe! I mało tego obie jak widza wiertarki, śrubokręt itd to piszczy z radość - ja zresztą też [emoji23][emoji41]
Wczoraj córka mi pow, że ona i młodsza są taty a ja mam sobie urodzić dwa chlopczyki żeby było po równo [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
To nie masz wyjścia,muszą być dwa chłopczyki w brzuszku :D
Ja wiem że różnie z tym bywa,ze nie wszyscy chłopcy lubią samochody a dziewczynki lalki. Ale znowu jest coś na rzeczy bo i twoje ddziewczynki i moi chłopcy wola tatę więc musimy sobie urodzić dzidziusia dla siebie każda żądanej płci ;)
 
Belle81, dzielnie walczysz o marzenia. Trzymam kciuki za staranka. Kiedy działacie?
Kura33, licze ze będziesz miała złoty strzał a w sierpniu będziesz z pokaźnym brzuszkiem.
Luisa, fajnie ze jest plan, chociaż w praktyce zobaczysz ze jeszcze 100 razy się zmieni [emoji51]
Wiesz, jak człowiek naczyta się artykułów-teraz o tej Lukrecji (generalnie na temat różnych leków, żywności) to robi się chory na samamysl. Ja przynajmniej tak mam [emoji29]
Leeleth, ja tez swojemu dawałam lukrecję bez przerwy, bo nie do doczytałam i były problemy. Ale jak robię przerwy te facto 3 tyg to już jest OK. Może jeszcze przed cyklem starankowym wyslemeza na badanie testosteronu. Ostatnio miał w połowie skali, mam nadzieje ze poziom mniej więcej zachowany-teraz je lukrecję+szyszki , wiec jakby nie patrzeć sporo.
Michasia, oj tak przy staraniach dziewczynkowych trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Szczypiorkowa, tez jestem ciekawa kto zamieszkał u Ciebie w brzuszku. W którym tc lekarz określał płeć u córeczek?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie cichy plan zacząć starania od maja ,czerwca. Zobaczymy ile się zejdze. Bo masz racje że na dziewczynkę to raczej schodzi ze względu na te celowania,odstępy itp.
 
reklama
Imama- no wlasnie chyba nie ma.co sie stresowac, dla mnie najwazniejsze ze dziewczyny biora dziala i dzieci i one zdrowe bo robia testy z krwi na plec i przy okazji czy dziecko zdrowe.

Gosica- kochana nie bedzie.mi szkoda tyle bycia na suplach itp. Juz mam dosc ! Koniec ,pozatym przerwa bo nie chce urodzic w styczniu - z grudniem jeszcze mysle heheh bo troche sie uparłam na 2018 r ale generalnie juz bąbelka ze stycznia mamy ;),a Atomic nie poleca lukrecji dla kobiet, o to chodzi,

Kruszynka- Ale Ci dobrze ja pol nocy nie spalam, mlody ząbkuje i tak podrozowałam do niego co chwile do gory - on na innym pietrze jest i chyba schudne przez te schody hahhaha [emoji23], korzystaj poki mozesz :)

Mihasiaa- obniza testosteron wypłukuje sód,

Luisa- moj wszystko bierze od okresu mojego do owulacji, tak.szyszki mozna trzymac i podawac ciagle , zrob mu lepiej przerwy jesli ci przeszkadza ze 2 tyg dlugo to zrob mezowi chociaz tydzien przerwy w kazdy miesiac,


Baby_girl- ale to generalnie jesli chcesz tak zrobic to bez sensu zeby maz mial abstynencje , nie musi miec tylko 1 dzien wtedy musi jakby sie powstrzymac i staranka, olałabym furagine, jeden pomidor nic ci nie zrobi ;) , trzymaj fason i pij cole zero w okresie okołoowulacyjnym,

Belle- gratulacje diety ! I takich efektow!wlasnie tego sie boje z moimi chlopcami ze sama zostane a oni pojda "naprawiac" heh

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry