reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Co do fit i chudnięcia , super Wam dziewczyny idzie ale pamiętajcie że szybka utrata wagi prowadzi do rozpiepszyla całego cyklu ,dni płodnych, menstruacji - wszystko. I wiem to z doświadczenia 170cn z 78km w 3msc do 62 - okresu nie miałam przez 6msc , w ostatniej chwili lekarz przepisał mi jakieś leki na wznowienie pracy jajników bo zaczęły się samoczynnie zamykac i ''zasuszac' do tego etapu że jeden jajowód zaczynał być niedrożny, więc głupota moja i do dziś Bogu dziekuje że dzieci mamy bo naprawdę mogło być różnie :(
Ja tylko 8 kg od lutego. Więc w normie. U mnie ciężko z zrzucaniem wagi. Mogłabym się zaglodzic na śmierć a d... jak fortepian. Ja czego nie wytelepie to nie mam. Przy moich 165cm 70 kg to wciąż za dużo ale zawsze miałam nadbagaz. Genetyka. Za to w ciąży książkowo 11kg więc to jest pocieszające.
 
Gosica sama nie wiem
Coś pisała
O frustracji mężczyzn. Nie znajdę tego
Bo to była
Jej odpowiedz na czyjś wątek. Ogólnie to chyba każdy sposób w statystykach stoi pom60% czyli bez szału
 
Dziewczyny dziękuję za słowa wsparcia.
Ja już po zabiegu.Zabieg wykonał mój przystojny lekarz to było mi raźniej.Trzymam za Was kciuki.Będę tu.zaglądać.Powodzenia.
A my trzymamy za Ciebie.
Wracaj szybciutko do formy. Zdrówka.
Zaglądaj oczywiście. Wiesz że tutaj zawsze raźniej;)
Masz przystojnego lekarza? Zazdraszczam :p
Trzymaj się kochana.
 
Alex kochana trzymaj się i wracaj do nas szybciutko.
Strasznie boli mnie lewy jajnik. Kurczę boje się czy czasem jakaś torbiel się nie zrobiła, bo o ile Pamiętacie to coś długo jajeczko nie chciało pęknąć.
 
reklama
Do góry