reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
W ostatniej ciąży z córką też mialam mega ochotę na piwo, normlanie trzęslo mnie jak je widziałam. Czasem musiałam wypić bezalkoholowe lub Bavaria swoją drogą polecam [emoji39] pychotka. M.in Dlatego musiałam że jestem w ciąży z chłopcem [emoji57] a w pierwszej ciąży nie mogłam patrzec na alkohol! Gdy byłam na początku ciąży (o czym nie wiedziałam) często po pracy musiałam napić się piwa aby odreagować i wtedy! Zaczęłam opijac się połową piwa... Dziwne nie?
 
Luisa, owszem niezależne czynniki nie stoją w statystykach wysoko, tak jak piszesz rzędu 60%, ale jeśli weźmiesz pod analizę konkretne przykłady staranek kiedy np. były częste sexy, lukrecja u faceta i np. 1 staranko docelowe to od razu statystyka rośnie np. do 80%. Wniosek jest, ze 1 czynnik wcale nie zwiększa nam szans na upragniona płeć, jedynie złożenie odpowiednich czynników [emoji6]
Alex811, super ze masz już zabieg za sobą. Ja tez trzymam za Ciebie kciuki abyś jeszcze doczekała się wymarzonego bobo.Duuzo sil i zdrowka. Zaglądaj do nas kiedy tylko możesz!
Luisa, może to implantacją? Chyba masz dzisiaj 7dpo?
Kitqa, jak widac z tymi zachciankami to kwestia indywidualna, naszych niedoborów itp.
 
U mnie chyba cykl do d... lh mi skacze raz kreska jest potem jej nie ma... pobolewają mnie jajniki ale owu chyba nie było albo ja przegapiłam. Seksy były, oko mi sie przymklo po wiec J&d mam po 30min [emoji23]
I rephresh zbiłam do 5 bo skoczyło do 7. Na drugi dzień skoczyło do 6 wiec tez troszkę użyłam rephresh. I w zasadzie wszytko w cyklu [emoji23]
Jakaś zniechęcona jestem. Zaczynam plany na następny cykl.

Trzymam kciukasy [emoji1307]
 
Gosica chyba 7dpo Ale wiesz... wyszło nam
Prawie 5 dni odstępu haha także w cuda nie wierze.. owulacja zrobiła mnie w konia. Ciekawe czy to moje jajo pęka jak jest takie mega duże w takim razie?
 
Grabcia na dziewczynkę zaleca się abstynencje min 7 dni. Bo siódemego dnia ilość xy drastycznie spada. Więc proponuję jakieś 10, 12 dniowe plemniory ale nie więcej niż 14 dniowe
 
reklama
Do góry