reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
A pewnie:)
Piwko jest dobre na ból głowy,na dobry sen,uwalnia od stresu... I jeszcze kilka plusów. Co prawda jest kaloryczne ale podnosi libido więc nadmiar kalorii można zbić szaleńczym sexem. I to wszystko ten złoty płyn :D
Przekonałas mnie! Dziś też będę się witamnikować [emoji39][emoji51]
 
Belle81, czyli potwierdza się teoria ze przy zachciankach odzywają się sadze niedobory itp.
Leeleth, Oo Ty już miałaś ovu. Tylko u mnie cykl taaaki długi przez to te staranka się tak ciągną [emoji19]
 
Belle81, czyli potwierdza się teoria ze przy zachciankach odzywają się sadze niedobory itp.
Leeleth, Oo Ty już miałaś ovu. Tylko u mnie cykl taaaki długi przez to te staranka się tak ciągną [emoji19]
Teoretycznie chodzi o niedobory. Jednak patrząc na wskazania dietetyczne w wyborach płci można się dopatrzeć zależności.
Dieta na chłopca bogata w sód i potas a potem mama nosząca dziecko płci męskiej uzupełnia te niedobory pomidorami,cipsami i mięsem.
Dla mnie to ma sens ;)
 
Teoretycznie chodzi o niedobory. Jednak patrząc na wskazania dietetyczne w wyborach płci można się dopatrzeć zależności.
Dieta na chłopca bogata w sód i potas a potem mama nosząca dziecko płci męskiej uzupełnia te niedobory pomidorami,cipsami i mięsem.
Dla mnie to ma sens ;)

Ekhm czyli u mnie znów chłopiec ahahaha :D już już naprawdę was nie czytam z tymi 'znakami' bo przysięgam od początku ciąży nie znalazłam u siebie ani pół znaku dziewczynki a póki co jest Inga :D (żart oczywiście z tym czytaniem :D)
 
No kochane my wczoraj mielismy staranka ale ciezko bylo oj ciezko. Wiec nielicze na wiele z tego cyklu. W dodatku testy owu nic niepokazuja. Chociaz bole okolo owulacyjne wczoraj i szyjka wysoko. Wiec wsluchuje sie w moj organizm a co ma byc to bedzie. No jak cos to za miesiac znow proby :)
 
Teoretycznie chodzi o niedobory. Jednak patrząc na wskazania dietetyczne w wyborach płci można się dopatrzeć zależności.
Dieta na chłopca bogata w sód i potas a potem mama nosząca dziecko płci męskiej uzupełnia te niedobory pomidorami,cipsami i mięsem.
Dla mnie to ma sens ;)
Owszem można tak to wytłumaczyć, ale nie odnośnie płci.
Tylko bardziej stawiałabym na fakt że im bardziej niedożywiony organizm tym większe zapotrzebowanie na konkretne składniki.
Tak jak u mnie przed ciąża w ogóle nie solilam (pewnie zrobiłam sobie niedobór tego pierwiastka w organizmie) tak w ciąży zaczęłam solić a nawet przesalać o czym powiadomił mnie mąż bo ja tego nie czułam!
Także:

Sód jest niezwykle ważnym i potrzebnym składnikiem elektrolitów w naszych komórkach, bez którego nie mógłby prawidłowo funkcjonować nasz organizm. Reguluje on gospodarkę wodno-elektrolitową i wraz z potasem tworzy tzw. pompę sodowo-potasową, która dostarcza składniki odżywcze do poszczególnych komórek. Nieprawidłowy poziom sodu powoduje osłabienie i niewydolność organizmu.
Także mój organizm wiedział co chciał aby dobrze odżywiać dzidziulka : ) a nie dzidziulka płci męskiej [emoji6]
 
reklama
Luisa, czytałam ze 5-12 dpo spadek może oznaczać implantację, ale nie musi [emoji6] Jak się chce to zawsze można sobie narobić trochę nadziei.
Tutaj post Link do: Implantation dip study
A ponizej mój wykres [emoji12]
IMG_6041.JPG
 

Załączniki

  • IMG_6041.JPG
    IMG_6041.JPG
    158,2 KB · Wyświetleń: 275
Do góry