reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzycielko nasza, jesteśmy cały czas z Tobą. I jest mi potwornie przykro, że trzymają Cię tak długo bez rozwiązania :( bardzo bym chciała Ci pomóc, nie wiem jak, ale wiedz, że nie ma godziny bym o Tobie nie myślała. O Tobie i Twoim Aniołku.
 
reklama
Mihasiaaa Gratuluję [emoji323] piękna krecha, brawo [emoji1319] z takich staranek to na pewno wyjdzie dziecko [emoji5]

Marzycielka życzę Ci dużo siły, i wiedz że po burzy zawsze wychodzi [emoji295]
 
Justyna, ja też czekam na 5 czerwca - ale ja na okres żeby rozpocząć cykl starankowy, a Ty ży okres nie przyszedł i na dwie kreseczki :)
 
Marzycielko i mnie strasznie serce zakuło gdy przeczytałam co się stało u Was:(Bardzo,bardzo myślami z Wami!Wykorzystaj tą chwilę by się pozegnać z Aniołkiem.Według pewnej książki to nasze Dusze decydują się na to czego chcą doswiadczyć na ziemi..ja wierze w reinkarnacje i w to ze widocznie Aniołek potrzebował wyłącznie tego doświadczenia,zycia płodowego..a wybrał Ciebie zeby Tobie dać jakaś "lekcje"Jak mozna to tak nazwac.Wyjdziesz z tego silniejsza!Jestem pewna!! I jeszcze będziesz tulić w przyszlości♡
 
Jakie to wszytsko popiepszone!!! I takie trudne !... :(
Moja bartowa ta super ktora stara się o dziecko, poroniła - po raz 2gi w przeciągu 6 MSC !!!! :( Wczoraj wylądowała w szpitalu, 7dmy tydzień ciąży :( Odpuszczają na min 6msc, lekarz stwierdził że to nie jest zdrowe ani fizycznie ani psychicznie dla obojga i ki tak cholernie ciężko :( a nasza ciąża widzę że ja poprosru dobija i wcale się nie dziwię :( bylybysny na podobnym etapie już przy jej pierwszym poronieniu a tak u mnie już coraz bardziej widoczny brzuszek. Oni się naprawdę cieszą ale widzę jak ich to boli - boże dlaczego to jakie trudne !!!!

A ja dziś dostaje wiadomość do kolezanki, która ma 2 synów i proszę , urywek rozmowy i naszego nie częścią, jak zobaczyła 'no ale co' to myślałam że padnę ... Dla tych którzy nie używają mgera ja to ta niebieska ...

Dziewczyny długi weekend zaczął się prostu 'cudownie'. Jeszcze dziś mamy imprezę rodzinna więc wiadomo z czym to się wiąże plus dodatkowo będą tam ludzie którzy rozmawiają wyłącznie o kasie, podróżach, i wielkości mieszkań :/ ja nie wiem ... Rozumiem że dla kogoś to piorytet ile ku#a można o tym nawijać...

Źle mi i tyle ...
 

Załączniki

  • IMG_20180531_084152.png
    IMG_20180531_084152.png
    43 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Ludzie gadaja i gadac zawsze beda, naprawde jak juz slysze te pytania o plci to mnie mierzi, albo wlasnie "och oby corka" " no oby syn" tak przydał by sie syn/corka, no kur.. tak, zlozylam zamowienie ale moze nie doszlo , no kur... , dlatego na pytanie "co bedzie bym odpowiadala - oby zdrowe dziecko " ,

Marzycielka kochana mam nadzieje ze jakos sie trzymasz, mysle o was, moze zapytaj czy maja jakiegos psychologa z ktorym mozna w szpitalu pogadac, mysle ze wygadanie sie moze pomoc,
 
Do góry