reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cierpliwość to moje drugie imię:D
A Ty już masz pewność że w brzuszku ktoś rośnie:)
Jakieś objawy,odczucia?
Objawów właśnie żadnych, jedynie powiększyły mi sie piersi, ale nie bolą, troszkę pobolewa mnie jeszcze podbrzusze jak na okres. Teraz te najgorsze dwa tygodnie do pierwszej wizyty. Przeczucia mam takie, ze bedzie chłopiec, bo na dziewczynkę za szybko nam poszło ;), bylo w samą owulacje czyli chłopak jak malowany.
 
reklama
Po ostatnich wydarzeniach kwestia płci odeszła u mnie na dalszy plan.
Tak jak tu dziewczyny piszą nasze planowania wypadają blado w statystykach. To co na górze zaplanowane jest nam dane i trzeba to brać z wdzięcznością i pokorą dziękując co dzień za dar nowego życia.
@mihasiaaa będzie dobrze. Musi być. Wiadomo że czekanie na wizytę jest okropne ale dasz radę ;)
 
Do góry