reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Luisa2018 tule Cię mocno i wierz, że bardzo rozumiem co czujesz!
Tylko ja Cię proszę nie pisz/nie myśl, że musisz docenić co masz!
To nie w porządku, ze każe nam się myśleć, że pragnąc kolejnego dziecka odmiennej płci nie „doceniamy” tego co już mamy. Tak jakbyśmy miały zagryźć zęby i nie pozwalać sobie na pragnienia bo inni nie maja nawet tego... co z tego? Mój ból nie posiadania córki potrzebuje realizacji! To moje pragnienie, pomimo, ze cenie chłopców. Każdy z nich jest moim cudem. I jestem szczęśliwa, ze mam to mam tez brak! Który zawsze zadra w sercu będzie!
Masz prawo tęsknić za córka! Co wcale nie oznacza, ze jesteś nie wdzięczna i nie cenisz chłopców!
To taka niesprawiedliwość, ze nie pozwala nam się pragnąc córki, mówiąc, ze nie cenimy[emoji17]
Strasznie jestem czuła na tym punkcie! Przepraszam, za przydługi post.

Luisa dasz radę! Od trzeciego już łatwiej jest organizacyjnie! Także przemyśl to czwarte [emoji6]
Na razie to wypłacz i wykrzycz żal z serca niech Robaczek czuje pełnie Twojego uczucia.
@mihasiaaa Ignacy to piękne imię! Ostatnio bardzo modne, ja tez lubię stare imiona, takie ze znaczeniem. I bardzo dla mnie jest ważne by dobrać dobrze imię do dziecka. Tak się złożyło, ze moi synkowie maja imiona po wielkich przywódcach [emoji16]
Mamy Jana, Jarema, Mikołaja (to nie my nadaliśmy imię, ale zostawiliśmy bo bardzo do Niego pasuje), Witolda i Emila.

Dla córki miałam Hania od zawsze. Ale teraz jak maja być czarne to trzeba poszukać odpowiednie imiona. I mamy wstępnie na listę wybrane Ghanima [emoji16]

Jutro pierwsza wizyta w ośrodku i bardzo się boje. Liczę, że jakoś to pójdzie jak trzeba.
W tym miesiącu ostatnia próba. Jak nie wyjdzie to widać nie pisane mi być po raz kolejny w ciąży i odpuszczam. Może sama zechce do mnie przyjść [emoji6]

Mało nas tu staraczek, czy tak mało dziewczyny się dziela staraniami?
staraczek chyba duża, tylko ostatnio wszyscy jakoś uciekaja.. moze te smutne wiesci wokól tak działaja na nas..ja sama nie wiem czy jeszcze staraczka czy liczaca na cud czy powoli odpuszczajaca...mialy byc u nas kroliczki..tylko kiedy zaczac jak Bóg wie kiedy owu bedzie...ostatnie 5cykli po za ostatnim owu byla w 17dc...aleee w ostatnim byla w 23..i badz tu madrym..maz by chetnie codziennie ale jesli owu bedzie dpiero za 14 dni to zadne z nas tyle nie wytrzyma...trace sily..
 
reklama
Dzięki leeleth za ten post.
Masz racje- mam prawo do swoich pragnień i marzeń. A ze nie wyszło... tak w życiu bywa.


A dziewczynki do adopcji w jakim wieku ? To bliźniaczki tak czy jedna? A może Hannah:) mocno trzymam kciuki, będzie troszkę różu u was w domu <3
 
Szwagierka pewnie tez tak mówiła [emoji6][emoji23][emoji23][emoji23]
Wez tu ogranij jak zajść jak w owy nie zaszłam, a tydzień przed owu zaskoczyło.
Koleżanka ma córeczkę z tabletek anty, synka z prezerwatywy, i drugiego z żelu plemnikowbojczego. Także jak ma być czwarty to będzie [emoji6]



Uwierz, że sama w szoku byłam. Tyle planowania a finalnie wpadkę zaliczyłam. W dodatku z tak smutnym finałem. Jednak lekcja z tego taka, ze wszystkie stosunki „nie zapładniające” matko jak to brzmi [emoji85] tylko z zabezpieczeniem. A docelowy bez.

Mężowie to chyba najszczęśliwsi są jak to trochę poza nimi te planowanie itp. Mój grzecznie łyka tabsy, diety itp ale nie lubi jak mu rozpiskę pokazywałam kiedy seksy! Wiec ja planuje a on myśli ze taki seksowny jest[emoji23] wiem [emoji200] ze mnie.
Umówiłam się z mężem, ze jak jakiś cudem bedzie dziewczynka to on wybiera imię i jego ukochanym to właśnie Hania :) Mówisz o adpcyjnej dziewczynce, ze bedzie czarnoskora? Jeny jaki czad :D
 
Ja tez bardzo lubię imię Hannah to imię mojej prababci, i macie racje może je dam mojej adopcyjnej córeczce jeśli się uda.
Tak staramy się o adopcje zagraniczna, możemy wybrać kraj. Etiopią, Ugandą czy Kongo. Albo azje czyli Azerbjedżan, Uzbekistan czy Chiny.
A mi zawsze podobały się czarne dzieciaczki, wiec niemal zdecydowani jesteśmy na Etiopię. W sumie bez znaczenia już kraj. I od razu chce dwie, żeby nie były osamotnione w tej inności. Najchętniej te wymarzone bliźniaczki [emoji23]
Już ni się śniło, ze leciałam z 7miesiecznymi dziewczynkami, i aż się popłakałam bo nie wiedziałam która mam na ręce brać i całować [emoji23]
Ale daleka droga jeszcze przed nami.
 
Ja tez bardzo lubię imię Hannah to imię mojej prababci, i macie racje może je dam mojej adopcyjnej córeczce jeśli się uda.
Tak staramy się o adopcje zagraniczna, możemy wybrać kraj. Etiopią, Ugandą czy Kongo. Albo azje czyli Azerbjedżan, Uzbekistan czy Chiny.
A mi zawsze podobały się czarne dzieciaczki, wiec niemal zdecydowani jesteśmy na Etiopię. W sumie bez znaczenia już kraj. I od razu chce dwie, żeby nie były osamotnione w tej inności. Najchętniej te wymarzone bliźniaczki [emoji23]
Już ni się śniło, ze leciałam z 7miesiecznymi dziewczynkami, i aż się popłakałam bo nie wiedziałam która mam na ręce brać i całować [emoji23]
Ale daleka droga jeszcze przed nami.
Życzę Ci tego z calego serca. Mało jest ludzi, którzy by się zdecydowali na taką decyzję! Jesteś Wielka!
 
@leeleeth uwierz ze jesteś wyjątkowa. To co robisz jest wielkie!!! Podziwiam Cię. Masz wielka piękna rodzine i chcesz dać miłość dwóm córeczkom. To jest wyjątkowe.
A post super! Mądre słowa i zapamiętuje je sobie. Mi się ludzie dziwią ze chce trzecie dziecko. Mówią po co Ci to. Przecież masz już dwoje i do tego parke. Według innych nie mogę mieć takiego pragnienia. A już broń Boże powiedzieć ze chciałabym córkę. I przez to gadanie zamiast cieszyć się ze możemy spróbować i mieć kolejne dziecko to ja się zadręczam.
 
reklama
Ja też bede matka trójki! Nie jestescie same w wielodzietności ;)

@leeleeth życze ci z całego serca tych słodkich bliźniaczek [emoji177] chyba bedziesz musiała wtedy nam tu codziennie foty ich wstawiać. ;)

Ja nie mam absolutnie żadnego planu na ten miesiąc. Z jednej strony mam ochotę seksować z M. kiedy tylko bedziemy mieli na to ochotę, a z drugiej kiełkuje mi ta głupia myśl, że „a co jesli wtedy wlasnie spłodzi chlopca?” No i sie boje!
 
Do góry