reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

My tu piszemy o leeleeth że cudowna mama adopcyjna a zapominamy o tacie. Jak przekonałas męża czy to był wspólny pomysł? Chociaż mnie mąż też dziś zaskoczył. Po trzech latach zdecydował się na trzecie a dziś powiedział że jak bym chciała czwarte to tylko odrazu .dzieci rok po roku, no szok On?
 
reklama
Hej dziewczyny :) u mnie 2dc i wrzesień miał być ostatnim miesiącem starań w tym roku.....Ale astrolog się odezwał i wg niego od września do maja 2020r mamy połączenie na chłopca o_O dopiero od czerwca 2020 na dziewczynkę :(
Ale wg niego moje pierwsze dziecko to dziewczynka a jest Franuś, więc te jego wyliczenia o kant d. .. potłuc:(
Tylko że u nas jest problem z godziną urodzenia męża, bo teściowa nie pamięta a książeczka zaginęła....
Nie wiem co robić....
Rok temu byłam na porodówce :p
@gorligorligor trzymam kciuki za lekki poród
 
Hej dziewczyny :) u mnie 2dc i wrzesień miał być ostatnim miesiącem starań w tym roku.....Ale astrolog się odezwał i wg niego od września do maja 2020r mamy połączenie na chłopca o_O dopiero od czerwca 2020 na dziewczynkę :(
Ale wg niego moje pierwsze dziecko to dziewczynka a jest Franuś, więc te jego wyliczenia o kant d. .. potłuc:(
Tylko że u nas jest problem z godziną urodzenia męża, bo teściowa nie pamięta a książeczka zaginęła....
Nie wiem co robić....
Rok temu byłam na porodówce [emoji14]
@gorligorligor trzymam kciuki za lekki poród
Wg mnie trochę za bardzo przejmujesz się tymi księżycami, co ma być to i tak będzie. Bóg ma na nas swój plan i żadne księżyce się z nim nie równają...
 
reklama
kochane fajnie ze jestescie...powiedzcie mi..moze toras miala taka sytacje...ostsnie cykle bylo 30 dniowe..owu 17dc...ostatnio co wszystko zwariowało cykl byl 36dniowy a owu w 23 dc....i powiedzcie mi..kiedy liczyc teraz na owu...? myslicie ze wroci wszystko do normy i bedzie w okoicach 17 dc?? nie wiem kiedy probowac. dzis 12dc testy owu bialy..pewne kolejny cykl bede musiala odpuscic...
 
Do góry