reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mihasia no dziwne to wszystko ale na prenatalnych babka powiedziała mi ze chłopiec, bo nub stoi. Na grupach fb na jednej mówili ze złe zdjęcia na drugiej ze boy boy zdecydowanie.
Wczoraj jeszcze miałam lekarza i kobieta tez ze to chłopiec. Wiec już nawet grama nadziei nie mam, chociaż wiem ze łechtaczka może być spuchnięta ale o ile tej wczorajszej jakoś za bardzo nie biorę pod uwagę.. to z poniedziałku babka coś tam o nubach wiedziała, i laski na grupie potwierdziły.
A masz zdjęcie tego nuba? Pokaz :) A na jakich grupach pisalas? Mi na jednej grupie też napisali, ze nie widac nic. Ja wstawiłam na stricly nub theory.
 
reklama
No i najważniejsze, ze maleństwo jest zdrowe! Wiem ze to banały ale potem jest tak post szczypiorkwej... i człowiek na chwile się zatrzymuje w tej całej gonitwie i zdaje sobie sprawę, ze jest cholernym szczęściarzem i pozostaje nam prosić Boga by tak już zostało!
 
Mihasia oj nie wiem
Bo zapisałam się chyba do 6 grup i wstawiałam byle jak bo na innych dużych odzew a na innych zaś wcale. One na podstawie tej fotki stwierdziły ze na pewno boy. Stricte samego nuba nie mam
Ale lekarka mówi ze widziała.... No wierze wierze :)


A wczoraj dała mi inna to zdjecie siura :p co wyżej wkleiłam.
 

Załączniki

  • 3B44454F-FC01-461D-9A63-2F5146C52EE7.jpeg
    3B44454F-FC01-461D-9A63-2F5146C52EE7.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 80
Mihasia oj nie wiem
Bo zapisałam się chyba do 6 grup i wstawiałam byle jak bo na innych dużych odzew a na innych zaś wcale. One na podstawie tej fotki stwierdziły ze na pewno boy. Stricte samego nuba nie mam
Ale lekarka mówi ze widziała.... No wierze wierze :)


A wczoraj dała mi inna to zdjecie siura [emoji14] co wyżej wkleiłam.
Kochana, najważniejsze, ze zdrowy dzidziuś :) Masz już brzuszek? Bo mnie wywaliło bardziej niż w poprzedniej ciąży, mam 4 kg na plusie :)
 
Coś tam mam, jakbym ubrała obcisłe to widać ale jak mam luźniejsza koszulkę to nie widać nic :) ale już mam spodnie ciążowe dorwalam na wyprz w H&m i są moim zbawieniem ;) bo reszta mnie cisnęła :D
 
Coś tam mam, jakbym ubrała obcisłe to widać ale jak mam luźniejsza koszulkę to nie widać nic :) ale już mam spodnie ciążowe dorwalam na wyprz w H&m i są moim zbawieniem ;) bo reszta mnie cisnęła :D
No ja też kupiłam teraz na wyprzedaży z hm ciążowe dzinsy. W normalne już nie wchodzę, zresztą mam wrazenie, ze gniotłam tego dzieciaka :)
 
Mihasia no dziwne to wszystko ale na prenatalnych babka powiedziała mi ze chłopiec, bo nub stoi. Na grupach fb na jednej mówili ze złe zdjęcia na drugiej ze boy boy zdecydowanie.
Wczoraj jeszcze miałam lekarza i kobieta tez ze to chłopiec. Wiec już nawet grama nadziei nie mam, chociaż wiem ze łechtaczka może być spuchnięta ale o ile tej wczorajszej jakoś za bardzo nie biorę pod uwagę.. to z poniedziałku babka coś tam o nubach wiedziała, i laski na grupie potwierdziły.

Siur jak nic! [emoji6]
 
reklama
Do góry