reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U mnie 16+3 a termin mam na 12 lutego, ale pewnie wcześniej urodze. Synka urodzilam 2 tyg przed terminem. Jaka różnica miedzy dziećmi bedzie u Ciebie?
Ja też podejrzewam, że wcześniej urodze. Córkę urodziłam 4 dni przed terminem, ale porodem już mnie straszyła ginekolog na miesiąc przed. Agatka ma teraz 16 miesięcy to w lutym jak będę rodzic to będzie miała 22 miesiące :)
 
Cześć dziewczynki.
Nie pisze,bo i mnie nuda...Dziś 3dc i zaczynam 6cs z co raz większym powątpiewaniem czy wogule się uda.
Natura jest mądra i wie co robi. A nam szaraczkom niektóre kwestie wydają się niesprawiedliwe.
@anija.82 @BB_Anna macie wątpliwości posiadania dzieci w późniejszym wieku-niepotrzebnie,ale to zrozumiałe. Ja skończyłam 37 i też mam ten dylemat, zwłaszcza ze siostra meza ma córkę z zd i druga straciła w 16tc(bez widocznych wad)
Wogole zastanawialiśmy się czy decydować się na dzieci z takim obciążeniem...ale instynkt zwyciężył są są dwa urwisy. I może wystarczy....może nie kusić losu...?
W obliczu chorób człowiek jest bezsilny. A nic nie boli bardziej niż cierpienie dziecka. I jak kolwiek to zabrzmi nie zdecydowałam bym się świadomie sprowadzić na świat dzieciaczka z wadą. To jest ciągła walka,ból,cierpienie i złość. I wiadomo kochasz bo to krew z twojej krwi,ale...
Dlatego ja mam granicę urodzić do 38,zostało mi trzy cykle. Jak się nie uda-odpuszczam i poddaje się woli Tego na górze.
Podziwiam @leeleeth czy @gorligorligor ze posiadając swoją tak liczna gromadke jeszcze myślą o adopcji aby móc darować miłość innym dzieciom. Takim ludziom-matkom powinno się dawać ordery za zasługi!
Wyszła mi rozprawka,ale tyle myśli kłębi się w głowie. Niektóre wypowiedziane inne zaś są gdzieś głębiej. Jedna boli najbardziej -choroba dziecka,to takie przykre,takie niesprawiedliwe. Myśli się wtedy gdzie jest Bóg że na to pozwala. Że odbiera rodzicom dziecko w tak okrutny sposób. Chce się krzyczeć i będę- AAAAAAAAAA!!!
@leeleeth jeszcze słówko do Ciebie apropos tych moich przemyśleń,tylko proszę nie zrozum mnie źle. Podczas tych starań miałaś już trzy ciąże biochemiczne,może to właśnie dziewczynki,pewnie też tak myślisz..
może odchdza tak wczesnie bo nie mają szans urodzić się zdrowe a Bóg nie chce Cię obarczać chorym dzieckiem. Na staraczkach jest dziewczyna która pisała że jej siostra ma trzech synów i trzy straty z dziewczynkami. Okrotne,ale powtórzę jeszcze raz natura wie co robi i nie wolno walczyć z nią na siłę.
Ściskam Was wszystkie bardzo mocno.
@Luisa2018 piękny dzidziołek, rośnijcie zdrowo.
 
reklama
Do góry