reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Już poszło, mogę przesłać jedynie różowe fluidy :)

To mi teraz najbardziej potrzebne [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Dziewczyny, wczoraj z M. były przytulaski, ale M. nie dochodził we mnie. To miała być taka przyjemniejsza wymiana nasienia u niego ;)

Zastanawiam się, czy jakby tak wymieniać to nasienie co trzy dni, to nie zmęczy mi się facet do TEGO DNIA owu?
 
reklama
Mihasiaaa gratuluję!
Czytam to forum od ok roku i to pierwsze udane "zaplanowanie". Oby od teraz się marzenia wam spełniały .
Ja narazie nie myślę o planowaniu choć za parę dni powinnam testowac. Jestem w takim nastroju jak Szczypiorkowa :( ale z innego powodu. Dziś pierwszy raz młodszego do przedszkola zaprowadziłam i siedzę teraz sama w domu i wyje.
 
Mihasiaaa gratuluję!
Czytam to forum od ok roku i to pierwsze udane "zaplanowanie". Oby od teraz się marzenia wam spełniały .
Ja narazie nie myślę o planowaniu choć za parę dni powinnam testowac. Jestem w takim nastroju jak Szczypiorkowa :( ale z innego powodu. Dziś pierwszy raz młodszego do przedszkola zaprowadziłam i siedzę teraz sama w domu i wyje.
Dzieki :)
Akurat oglądałam dzisiaj ddtvn i było o pierwszych dniach w przedszkolu i był taki mały Franio i nie chciał iść i tak sobie pomyślałam, jakbym mojego Leosia musiała zostawić i też się poplakalam. Wiem co możesz czuć....
 
Dzieki :)
Akurat oglądałam dzisiaj ddtvn i było o pierwszych dniach w przedszkolu i był taki mały Franio i nie chciał iść i tak sobie pomyślałam, jakbym mojego Leosia musiała zostawić i też się poplakalam. Wiem co możesz czuć....
Dołączam się do mam płaczących... Dziś moja córcia pierwszy raz się popłakała:( nie wiem dlaczego, wszystko było dobrze. Podejrzewam że podlapala klimat płaczu i że skoro wszyscy płaczą to i ona... [emoji17]
 
@szczypiorkowa12345 hormony ciążowe robią swoje. Masz prawo do chwili słabości :)

@martoosia04 ja Ci nie powiem, bo sie w ogóle nie znam na tych wymianach itp. Też mocno licze na ten cykl jakos wszystko by mi pasowało, ale skoro dwa razy zaszłam w ciąże po pół roku to niby czemu teraz miałabym zajść za 1 razem. Nierealne dla mnie.

Tak sie zastanawiam czy już jestem po owu, czy to dzisiaj. Nie robiłam testów, nie mierzyłam temp więc trudno powiedzieć.

Co do przedszkola to synek już rok chodził, ale teraz zmienilismy placówkę i też nie jest łatwo. Mały popłakuje w chwili rozstania. Potrzebuje czasu żeby sie zaaklimatyzować.
 
Cześć dziewczyny
Mam do sprzedania pare rzeczy co mi zostało z planowania.
3x rephresh
6x replens
1 op wit C 100 tabl 1000 mg nowe nieotwarte
Saw Palmetto otwarte data ważności do 4/2019 250 kaps ale pare szt brakuje bo użyłam
lukrecja 80 tabl tez otwarte ale miesiąc temu bo mąż na żołądek brał ale już ma inne leki od lekarza. Wiec spokojnie można brać. Należy spożyć do 2,5 roku
Tez lukrecja ale do ssania. Złe poprostu kupiłam i dodam gratis jak ktoś weźmie całość
Może ktoś chce kupić wszystko albo posprzedaje osobno. Bo robię porządki.
Zapraszam na priv jak któraś chętna [emoji6]
Zobacz załącznik 895220
Zobacz załącznik 895221
Zobacz załącznik 895222
 
Już nawet nie ogarniam żeby doczytać bo straszne zamieszanie u mnie jest ze szkoła, przeprowadzka i oczywiscie maluszkiem.
 
reklama
Do góry