reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U nas wporzadku. Powoli wszystko kończę ogarniać w Polsce/ domu.
Mój dwulatek daje niezłe popalić. Taki bunt ma okropny ze naprawdę ciężko. Ale zato Nolan aniołek, za pare dni kończy 5 mieisecy i mamy już dwa ząbki.
A jak u Was dziewczyny? Która w ciąży?
Mihasia dobrze doczytałam ze będzie córka!?!?
Tutaj mój bobasek pozdrawia i przesyła wszystkie chłopczykowe fluidki na forum dla staraczek [emoji170]
IMG_2679.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2679.JPG
    IMG_2679.JPG
    177 KB · Wyświetleń: 677
U nas wporzadku. Powoli wszystko kończę ogarniać w Polsce/ domu.
Mój dwulatek daje niezłe popalić. Taki bunt ma okropny ze naprawdę ciężko. Ale zato Nolan aniołek, za pare dni kończy 5 mieisecy i mamy już dwa ząbki.
A jak u Was dziewczyny? Która w ciąży?
Mihasia dobrze doczytałam ze będzie córka!?!?
Tutaj mój bobasek pozdrawia i przesyła wszystkie chłopczykowe fluidki na forum dla staraczek [emoji170]
Zobacz załącznik 895232
Ojeny jaki cudowny, a jakie ma oczyszka [emoji7]
Tak podobno ma być dziewczynka, ale ja uwierzę chyba dopiero w dniu porodu ;)
Wszystkiego dobrego :*
 
Wiesz nie chodzi mi o jego kondycję, bo wiem, że on da radę, ale raczej o jakość nasienia. Czy taka częstotliwość [emoji173]️ ma wpływ na jakość nasienia.
Aa to nie zrozumialam ;) ja to ci powiem ze sma juz nie wiem, bo ja bym powiedziała że beda silne plemniki, ale znow co drugi dzien to podnosi testosteron wiec tez nie... no ale jest metoda co 3 dzien na corke to moze cos jest na rzeczy
 
Slodki kochany [emoji173] jak to nie kochac czy syn czy corka. W ciazy ja ledwo co po becie wiec sam.poczatek, Luisa, mihasiaaa, szczypiorkowa, kruszynka i na ostatniej prostej gorliforligor. I nie wiem kogo pominelam[emoji848] upominac sie!
 
Slodki kochany [emoji173] jak to nie kochac czy syn czy corka. W ciazy ja ledwo co po becie wiec sam.poczatek, Luisa, mihasiaaa, szczypiorkowa, kruszynka i na ostatniej prostej gorliforligor. I nie wiem kogo pominelam[emoji848] upominac sie!
A ja, a ja? :D

@Imama cudowny chłopczyk [emoji177] zakochałam się [emoji173]
 
Aa to nie zrozumialam [emoji6] ja to ci powiem ze sma juz nie wiem, bo ja bym powiedziała że beda silne plemniki, ale znow co drugi dzien to podnosi testosteron wiec tez nie... no ale jest metoda co 3 dzien na corke to moze cos jest na rzeczy

Początkowo przyjęliśmy wlasnie metodę co trzeci dzień, ale bez pełnego dojścia. Dopiero na dzień przed owu pełne dojście, ale jak czytałam, że @mihasiaaa poprawiła na wszelkie wypadek na dzień po owu, to zastanawiam się, czy też tak nie zrobić na wszelki wypadek.
 
reklama
Do góry