reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kindzia może i nie będzie dobrze ale próbuje podtrzymać na duchu co jest według mnie ważne w takim czasie, wiem co mówię bo sama to przeszłam i potrzebowałam słów wsparcia... dużo to daje...
Jeżeli chcesz to możesz wierzyć że wysoka beta i inne pierdoly wróżka córkę ale ja wiem że to żaden wyznacznik a sugerować można sie np nubem bo tylko po tym można poznać płeć lub zrobić badania na płeć i wtedy można tym sie sugerować bo reszta to tylko zabawa.
Belle przykro mi tule cie mocno, wszystkie jesteśmy z Tobą :-*
 
Belle81 tule mocno!

Dziś byłam na wizycie w klinice i niestety kiepsko. Jeden jajnik już wygasł, drugi działa ale nie mam czasu jeśli chce zajść w ciąże.
Mam skierowanie do szpitala, sprawdza drożność, mój Pan musi zbadać żołnierzyki, i potem wg gina biegusiem po bliźniaczki [emoji6][emoji23]
Jak stwierdził, wie jak się robi dziewczynki i zrobimy tak żeby była [emoji6]
Jak poznam tajemnice to Wam powiem za drobna opłata [emoji6]
Ogólnie dał mi nadzieje, ze do końca roku będę w ciąży.
 
Belle81 tule mocno!

Dziś byłam na wizycie w klinice i niestety kiepsko. Jeden jajnik już wygasł, drugi działa ale nie mam czasu jeśli chce zajść w ciąże.
Mam skierowanie do szpitala, sprawdza drożność, mój Pan musi zbadać żołnierzyki, i potem wg gina biegusiem po bliźniaczki [emoji6][emoji23]
Jak stwierdził, wie jak się robi dziewczynki i zrobimy tak żeby była [emoji6]
Jak poznam tajemnice to Wam powiem za drobna opłata [emoji6]
Ogólnie dał mi nadzieje, ze do końca roku będę w ciąży.

Leć słońce czym prędzej do tego szpitala, rób co trzeba i chcę słyszeć, że na święta siedzisz z córcią pod serduszkiem. [emoji177]
No i piękne wieści niesiesz odnośnie planów lekarza. Ja tam w ciemno poproszę te wiedzę ;)
 
Leeleeth ale optymistyczna wiadomosc! Suoer, choć
szkoda że jeden jajnik nie dziala[emoji58] ale po co się ma drugi [emoji1303][emoji6]
Moja sis miała badanie droznosci jajnika i podobno boli [emoji52] choć nie tak strasznie, da się wytrzymać.
Jakby co to podpytaj doktorka o sprawdzony sposob na zrobienie boy'ka [emoji6]oczywiście zapłacę [emoji14]
 
Belle81 tule mocno!

Dziś byłam na wizycie w klinice i niestety kiepsko. Jeden jajnik już wygasł, drugi działa ale nie mam czasu jeśli chce zajść w ciąże.
Mam skierowanie do szpitala, sprawdza drożność, mój Pan musi zbadać żołnierzyki, i potem wg gina biegusiem po bliźniaczki [emoji6][emoji23]
Jak stwierdził, wie jak się robi dziewczynki i zrobimy tak żeby była [emoji6]
Jak poznam tajemnice to Wam powiem za drobna opłata [emoji6]
Ogólnie dał mi nadzieje, ze do końca roku będę w ciąży.

No to ja tez czekam. Oddam wszystkie pieniądze za te tajemnice. ;):)
 
IMG_2574.JPG

Przyszła przed chwila moja książka. Mam lekturę na dzisiejszy wieczór [emoji177][emoji177][emoji177]
@leeleeth szykuj sie że jak czegoś nie zrozumiem, to bede cie molestować pytaniami.
 

Załączniki

  • IMG_2574.JPG
    IMG_2574.JPG
    363 KB · Wyświetleń: 702
reklama
Belle81 tule mocno!

Dziś byłam na wizycie w klinice i niestety kiepsko. Jeden jajnik już wygasł, drugi działa ale nie mam czasu jeśli chce zajść w ciąże.
Mam skierowanie do szpitala, sprawdza drożność, mój Pan musi zbadać żołnierzyki, i potem wg gina biegusiem po bliźniaczki
emoji6.png
emoji23.png

Jak stwierdził, wie jak się robi dziewczynki i zrobimy tak żeby była
emoji6.png

Jak poznam tajemnice to Wam powiem za drobna opłata
emoji6.png

Ogólnie dał mi nadzieje, ze do końca roku będę w ciąży.
@leeleeth mimo złej diagnozy to bardzo optymistyczne wieści;)
Zrób wszystko co możliwe w kierunku spełnienia marzeń. Ściskam mocno i życzę wytrwałości.
 
Do góry